Zamek Ryn
Szybkie wyszukiwanie

Hotel Amazonka

 • Zobacz na mapie google
  • Telefon:
  • Wyświetl numer
  • Email:
  • Wyświetl e-mail
wyślij zapytanie przejdź na stronę www

Opis obiektu

Hotel Amazonka to świetne miejsce na konferencje w województwie śląskim. Mieści się w niewielkiej miejscowości Zawada Pilicka położonej w Gminie Irządze. Obiekt mieści się niedaleko górskich terenów zielonych, co zachęca do wypoczynku z najbliższymi . Hotel Amazonka to miejsce odpowiednie nie jedynie na relaks urlopowy z przyjaciółmi, ale też na szkolenia i konferencje w województwie śląskim.

Hotel Amazonka odwiedzającym proponuje dobre warunki noclegowe w przestronnych pokojach i apartamentach o atrakcyjnym standardzie. Wszystkie oferowane pokoje posiadają łazienki z pełnym węzłem sanitarnym – w każdym jest kabina prysznicowa lub wanna. Każdy z pokoi ma na wyposażeniu telefon i nowoczesny telewizor. W całym hotelu jest dostęp do bezprzewodowego Internetu. Zmotoryzowani goście mogą korzystać z przyhotelowego parkingu.

Hotel Amazonka w Zawadzie Pilickiej to świetne miejsce na konferencje na Śląsku. Posiada sale mające na wyposażeniu sprzęt audiowizualny i nagłaśniający. Hotel Amazonka często wybierają osoby organizujące spotkania w tym regionie.
 • Największa
  sala konferencyjna:
 • Łączna liczba
  miejsc noclegowych: 0

Lokalizacja

POWRÓT

Obiekty w okolicy

Komentarze (0 wypowiedzi)

Aktualnie brak komentarzy dla tego obiektu. Bądź pierwszy dodaj komentarz!

DODAJ KOMENTARZ +
Mojekonferencje.pl

Ta prezentacja jest w tej chwili nieaktywna.

Wejdź na mojekonferencje.pl i wybierz z ponad 700 obiektów konferencyjnych.

ikona mapa

Wyznacz trasę

Zaznacz obiekt na mapie, następnie uzupełnij adres
początkowy i kliknij przycisk "Wyślij".