Pałac Żelechów
Szybkie wyszukiwanie

Aktualności

26.04.2017

Zorganizuj swoją konferencję lub szkolenie w Sali Konferencyjnej Olkuska 7

Osoby, które szukają nowoczesnej sali konferencyjnej w przystępnej cenie w Warszawie, powinny zapoznać się z ofertą Sali Konferencyjnej Olkuska 7, która znajduje się w biurowcu przy Parku Dreszera. Malownicza okolica i wysokiej klasy sprzęt multimedialny to na pewno coś, co wyróżnia obiekt wśród warszawskiej konkurencji.

20.04.2017

Nagrodę w konkursie MP Power Awards 2016 w kategorii MP Power Venue Unique zdobył Zamek Biskupi w Janowie Podlaskim

Na Torze Wyścigów Konnych Służewiec w Warszawie 24 marca odbyła się gala wręczenia nagród w konkursie MP Power Awards. W kategorii Venue zwyciężył Zamek Biskupi w Janowie Podlaskim. Nominowane w tej kategorii było wiele znanych hoteli, centów konferencyjnych i obiektów unikatowych z największym potencjałem eventowym.

19.04.2017

JEDYNE TAKIE MIEJSCE W SERCU KRAKOWA

Wywiad z Anną Kunaszyk - wiceprezes Grupy Eurokreator, współautorką projektu Ilab Plus w Krakowie.

12.04.2017

Concordia Design z nagrodą Meeting Planner Power Awards

Dobra organizacja i ciekawy pomysł to podstawa każdego zorganizowanego eventu firmowego. Specjaliści z branży zdają sobie z tego sprawę, dlatego co roku przyznawane są nagrody Meeting Planner Power Awards w kilku kategoriach. W tym roku poznańska Concordia Design otrzymała statuetkę w kategorii Venue.

11.04.2017

Nowy członek w Stowarzyszeniu Branży Eventowej - TECHNOSTAGE

TECHNOSTAGE to firma, która zajmuje się profesjonalną obsługą energetyczną i oświetleniem wydarzeń, a także planów filmowych i programów telewizyjnych. Od teraz należy do członków Stowarzyszenia Branży Eventowej.

10.04.2017

Dwór Mystkowo pod Warszawą to gwarancja udanej zabawy i profesjonalnej obługi biznesowych eventów

Niedaleko od Warszawy, wśród zieleni łąk i pól mazowieckiej równiny, znajduje się wyjątkowy Hotel Dwór Mystkowo. To co go wyróżnia, to na pewno piękne wnętrza, kompleksowa obsługa, wyśmienita kuchnia, komfortowe noclegi i 10 hektarów powierzchni. 

6.04.2017

Marketing internetowy hoteli i obiektów konferencyjnych 2016/2017

To już kolna edycja raportu przygotowanego przez MojeKonferencje.pl pt. "Marketing internetowy hoteli i obiektów konferencyjnych". Po raz trzeci prezentujemy, które narzędzia marketingu internetowego stosowane są przez właścicieli hoteli i obiektów konferencyjnych.

5.04.2017

Odbierz swój wyjątkowy voucher w Hotelu Łazienki II

W urokliwym Ciechocinku mieści się Hotel Łazienki II, który oferuje nowoczesną, biznesową przestrzeń, pyszne jedzenie, komfortowe noclegi i wiele atrakcyjnych promocji.

31.03.2017

Niezwykłe zakątki Polski kusić będą Latem

Jak Polska długa i szeroka, tak bogata w atrakcje turystyczne. Dokąd jechać i co zobaczyć w pierwszej kolejności? Internet jest pełen podpowiedzi, ale zdecydowanie przyjemniejszym rozwiązaniem będzie wizyta na 22. Targach Turystyki i Wypoczynku Lato 2017.

30.03.2017

Porcja branżowej wiedzy na EuroGastro i WorldHotel

Już wkrótce świetna okazja, by dowiedzieć się więcej o zarządzaniu biznesem gastronomicznym i hotelowym, poznać tajniki przygotowywania najlepszej kawy, a także zaczerpnąć inspiracji kulinarnych. Duży wybór szkoleń i warsztatów czeka na tych, którzy odwiedzą 21. Międzynarodowe Targi Gastronomiczne EuroGastro oraz 10.

30.03.2017

Hotel Campanile Łódź otrzymał trzecią gwiazdkę!

10 marca br., decyzją Marszałka Województwa Łódzkiego, hotel Campanile Łódź dołączył do grona hoteli 3-gwiazdkowych.

21.03.2017

Estancia Group członkiem Stowarzyszenia Branży Eventowej

Stowarzyszenie Branży Eventowej przyjęło do grona członków kolejną agencję eventową: Estancia Group z Lesznowoli koło Grójca, która od ponad szesnastu lat świadczy usługi eventowe. Agencja oferuje usługi pod trzema markami: Pozytywnie i Kreatywnie, Siedzę na Palecie oraz Spływy Pilicą. Najczęściej realizowane przez Estancia Group projekty to eko eventy, konferencje, wyjazdy integracyjno-motywacyjne i eventy tematyczne.

ikona mapa

Wyznacz trasę

Zaznacz obiekt na mapie, następnie uzupełnij adres
początkowy i kliknij przycisk "Wyślij".