Pałac Żelechów
Szybkie wyszukiwanie

Aktualności

clock-ico-img 22.02.2017

Kolejna edycja Wystawy Mazurskie Agro Show Ostróda razem z Deli Catering

11-12 lutego odbyła się już trzecia edycja Wystawy Mazurskie Agro Show Ostróda, czyli najbardziej kompleksowego wydarzenia branżowego w Europie. Nie zabrakło oczywiście lidera od eventowego cateringu Deli Catering.

clock-ico-img 16.02.2017

Stowarzyszenie Branży Eventowej w województwie śląskim i warmińsko-mazurskim!

Przemysław Pichalski i Tomasz Śleziak poszerzyli grono Dyrektorów Regionalnych Stowarzyszenia Branży Eventowej. Pan Pichalski na Warmii i Mazurach wzmocni aktywności lokalne w tym regionie oraz pomoże w nawiązywaniu nowych relacji firmom zaangażowanym w realizację wydarzeń w tym miejscu Polski. Tomasz Śleziak zaś służyć będzie wsparciem i pomocą  w kontaktach biznesowych obecnym członkom stowarzyszenia na Śląsku.


clock-ico-img 16.02.2017

Praca i odpoczynek w przyjemnym otoczeniu, czyli Aparthotel Stara Przędzalnia w Żyrardowie

W województwie mazowieckim jest takie wyjątkowe miejsce, w którym łączy się historia z nowoczesnością. W najstarszym budynku w Żyrardowie znajduje się Aparthotel Stara Przędzalnia, w którym można nie tylko odpocząć i zrelaksować się, ale również zorganizować konferencje, szkolenie i inne eventy biznesowe, bowiem posiada nowoczesne sale konferencyjne w przystępnych cenach.

clock-ico-img 15.02.2017

Międzynarodowe Targi Turystyczne we Wrocławiu

Już 24 lutego rozpoczyna się najważniejsze wydarzenie targowe w regionie i jedno z największych w Polsce -  Międzynarodowe Targi Turystyczne we Wrocławiu. Jak co roku goszczą one w Hali Stulecia. Trwająca trzy dni impreza gromadzi rzesze ludzi zainteresowanych szeroko pojętą turystyką. Już teraz gorąco zapraszamy wszystkich! Turystów indywidualnych, grupy, rodziny z dziećmi, seniorów, uczniów i dosłownie każdego, kto planuje wakacje, podróże, wycieczki i inne formy turystyki.

clock-ico-img 13.02.2017

Polskie Stowarzyszenie Marketingu SMB z SBE

Stowarzyszenie Branży Eventowej rozpoczęło współpracę z Polskim Stowarzyszeniem Marketingu SMB. W ramach partnerstwa SBE i PSM obie organizacje będą wspierać swoje firmy członkowskie w rozwijaniu wspólnych działań, wykorzystując fachową wiedzę oraz doświadczenie zarówno specjalistów od eventów, jak i od marketingu bezpośredniego.

clock-ico-img 7.02.2017

Zorganizuj wyjątkowe wydarzenie w BCC Events - Pałac Lubomirskich w Warszawie

Business Centre Club w Pałacu Lubomirskich to doskonałe miejsce na zorganizowanie rozmaitych eventów biznesowych. Od 25 lat odbywają się tu prestiżowe wydarzenia i imprezy. Dodatkowym atutem jest lokalizacja w samym centrum Warszawy.

clock-ico-img 7.02.2017

VIII edycja Ogólnopolskiego Programu Infrastruktura Turystyczna Roku

To już VIII edycja Ogólnopolskiego Programu Infrastruktura Turystyczna Roku 2017, którego organizatorem jest Centralne Biuro Certyfikacji Krajowej. Adresatami programu są ludzie zajmujący się branżą turystyczną w Polsce.


clock-ico-img 29.01.2017

Szkolenie na Mazurach? Tylko w Natura Mazur Hotel & Spa Warchały!

Nie od dziś wiadomo, że Mazury to jedno z piękniejszych miejsc w Polsce. Urokliwe lasy, malownicze jeziora, doskonały mikroklimat. Czego chcieć więcej? Może jedynie noclegu w komfortowych warunkach. A jeśli przybyliśmy na Mazury w celach biznesowych, to oczywiście nowoczesnego zaplecza konferencyjnego, profesjonalnej obsługi i niezapomnianych przeżyć. To wszystko czeka na Państwa w Natura Mazur Hotel & Spa Warchały. 

clock-ico-img 24.01.2017

Forum Branży Eventowej 2017 zakończone

Kolejne Forum Branży Eventowej zakończone. 12 stycznia odbyło się w Centrum Targowo – Kongresowym MT Polska w Warszawie ważne wydarzenie z branży eventowej. Wzięło w nim udział 1410 uczestników. 154 firmy pokazały się w Strefie Dostawców.

clock-ico-img 19.01.2017

Hotel Campanile Nowy Targ - Zakopane już działa! 16 sierpnia nastąpiło oficjalne otwarcie

Druga co do wielkości grupa hotelowa w Europie Louvre  Hotels  Group otworzyła swój pierwszy obiekt w Nowym Targu. Razem z konsorcjum Valg-Podhale dostrzegła potencjał drzemiący w tym podhalańskim mieście i wybudowała hotel pod marką Campanile. To już 11 taki hotel w Polsce.

clock-ico-img 18.01.2017

Targi EuroGastro i WorldHotel - wszystko dla branży HoReCa w jednym miejscu

Branżę HoReCa czeka wyjątkowe wydarzenie. Na początku kwietnia w Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska w Warszawie równolegle odbędą się Międzynarodowe Targi Gastronomiczne EuroGastro oraz Targi Wyposażenia Obiektów Noclegowych WorldHotel.

clock-ico-img 11.01.2017

Niezapomniana noc pod Warszawą, czyli Bal Karnałowy w Hotelu Panorama

Styczeń i luty to karnawałowe miesiące. Gorące rytmy muzyki, szykowne stroje i pyszne jedzenie. Coraz częściej firmy łączą swoje imprezy integracyjne i firmowe z karnawałową zabawą. Hotel Panorama przygotował specjalną ofertę.

Wyznacz trasę

Zaznacz obiekt na mapie, następnie uzupełnij adres
początkowy i kliknij przycisk "Wyślij".