Pałac Żelechów
Szybkie wyszukiwanie

Aktualności

21.03.2018

Marketing internetowy hoteli i obiektów konferencyjnych 2017/2018

To już czwarta edycja raportu "Marketing internetowy hoteli i obiektów konferencyjnych". To bogate źródło wiedzy na temat obowiązujących trendów w marketingu obiektów hotelowo-konferencyjnych. Dowiesz się jakie narzędzia są najskuteczniejsze i które przynoszą największe zyski.

9.03.2018

Kongres Profesjonalistów PR już w kwietniu

Najwięksi specjaliści z branży PR zbiorą się już 19-20 kwietnia w Rzeszowie. Tegorocznym tematem będzie zapobieganie kryzysu wizerunkowego w mediach. 

6.03.2018

Nowoczesna konferencja w starodawnym stylu

Obecne czasy narzucają na nas ciągły pośpiech i gonitwę za nowinkami technologicznymi. Hotele i ośrodki szkoleniowe proponują szklane, wysokie budynki zachowane w futurystycznych koncepcjach. Coraz ciężej być oryginalnym i wyjątkowym. Czasem jednak to co stare i klimatyczne sprawdza się także w biznesie. 

5.03.2018

Do Stowarzyszenia Branży Eventowej dołączył Ptak Warsaw Expo

Największe centrum targowo-kongresowe w Europie Środkowej Ptak Warsaw EXPO dołączyło do członków Stowarzyszenia Branży Eventowej.

2.03.2018

Hotel Grafit****- doskonałe miejsce na spotkanie biznesowe na najwyższym poziomie!

Czterogwiazdkowy Hotel Grafit to szalenie nowoczesny obiekt biznesowy, który doskonale sprawdzi się przy organizacji wszelkiego rodzaju szkoleń i konferencji.

21.02.2018

Dobry początek roku dla Agencji POWER. Agencja została nagrodzona nagrodami „Solidna Firma" i „Tygrysem Biznesu"

W lutym 2018 roku Agencja POWER została wyróżniona prestiżowymi nagrodami „Solidna Firma" i „Tygrysem Biznesu".

21.02.2018

Atrakcyjny pakiet konferencyjny w Hotelu Łazienki II

Organizujesz szkolenie lub konferencję w najbliższych miesiącach? Zobacz jakie rabaty przygotował specjalnie dla Ciebie Hotel Łazienki II w Ciechocinku.

19.02.2018

Konferencje w kujawsko-pomorskim: Hotel Pory Roku to najlepszy wybór

Hotel Pory Roku poleca się na organizację wyjątkowych konferencji i szkoleń w województwie kujawsko-pomorskim. Malownicza okolica, nowoczesne zaplecze konferencyne, wygodne pokoje i pyszna kuchnia.

14.02.2018

Jak wybrnąć z kryzysu? Czyli o poprawnej komunikacji z mediami

Jak poradzić sobie z kryzysem w firmie? Jak współpracować z mediami? A przede wszystkim jak zażegnać owy kryzys? Tego wszystkiego dowiemy się podczas XVIII Kongresu Profesjonalistów PR, który odbędzie się  w Rzeszowie w dniach 19-20 kwietnia.

13.02.2018

Konferencja na sportowo - pionierem Kompleks Hotelowo-Rekreacyjny GEM

Miejsce na Dolnym Śląsku, które oferuje coś więcej niż standardową organizację szkolenia? Kompleks Hotelowo-Rekreacyjny GEM dzięki bogatej ofercie rekreacyjnej i noclegowej jest najlepszym wyborem na połączenie pracy z integracją i dobrą zabawą.

12.02.2018

Najważniejsze targi branży hotelarskiej i gastronomicznej w Polsce

W dniach 21-23 marca w Warszawie jak co roku odbędą się jedne z ważniejszych imprez z branży HoReCa: Międzynarodowe Targi Gastronomiczne EuroGastro oraz Międzynarodowe Targi Wyposażenia Obiektów Noclegowych WorldHotel.

7.02.2018

Office&Cowork Centre jako profesjonalne miejsce spotkań w samym sercu Krakowa

Wnętrza Office&Cowork Centre w Krakowie sprzyjają kreatywnej pracy. Dogodna lokalizacja oraz profesjonalna obsługa sprawiają, że te miejsca wybiera wielu przedsiębiorców z Małopolski.

ikona mapa

Wyznacz trasę

Zaznacz obiekt na mapie, następnie uzupełnij adres
początkowy i kliknij przycisk "Wyślij".