Zamek Ryn
Szybkie wyszukiwanie

Aktualności

21.03.2017

Estancia Group członkiem Stowarzyszenia Branży Eventowej

Stowarzyszenie Branży Eventowej przyjęło do grona członków kolejną agencję eventową: Estancia Group z Lesznowoli koło Grójca, która od ponad szesnastu lat świadczy usługi eventowe. Agencja oferuje usługi pod trzema markami: Pozytywnie i Kreatywnie, Siedzę na Palecie oraz Spływy Pilicą. Najczęściej realizowane przez Estancia Group projekty to eko eventy, konferencje, wyjazdy integracyjno-motywacyjne i eventy tematyczne.

20.03.2017

Kongres Profesjonalistów PR już za miesiąc

Ponad trzystu gości, dwa dni inspirujących prelekcji, warsztaty praktyczne i jeden cel – zrozumieć, czym jest sytuacja kryzysowa i jak sobie z nią radzić. Zaledwie miesiąc dzieli nas od jednego z najważniejszych wydarzeń branży PR w Polsce – Kongresu Profesjonalistów Public Relations. To ostatni dzwonek na to, żeby się zapisać i wziąć udział w tym spotkaniu.

15.03.2017

Kuchnia od kuchni - czyli jak dobrze się urządzić

Robert Sowa oraz Jerzy Pasikowski, mistrzowie sztuki kulinarnej, którzy będą obecni podczas najbliższych Targów EuroGastro 2017, zdradzili jak stworzyć wygodną kuchnię, która ułatwi przygotowanie wyjątkowych potraw.

14.03.2017

Gruntowna renowacja Hotelu Wyspiański w Krakowie

Znajdujący się w doskonałej lokalizacji tuż przy Starym Rynku i Kazimierzu Hotel Wyspiański w Krakowie przeszedł ostatnio gruntowną renowację wnętrz głównej części budynku. Warto przypomnieć, że kilka lat temu został rozbudowany, zyskując  dodatkowe skrzydło.

13.03.2017

Hotel Wisła Premium – Nowa Jakość w Wiśle

Znany i popularny wśród gości i organizatorów hotel w Wiśle, od 1 stycznia 2017, działa pod nową marką Hotel Wisła Premium.

13.03.2017

Kawowa strefa na Targach EuroGastro

Co roku dużą popularnością cieszy się Strefa Coffee Village na Targach EuroGastro i co roku pozytywnie zaskakuje odwiedzających.

8.03.2017

SBE: Nie tylko event jest wyzwaniem

Stowarzyszenie Branży Eventowej zaprasza na Meetings Week Poland 2017. W dniach 20-24 marca br. Szkoła Główna Turystyki i Rekreacji w Warszawie będzie miejscem, gdzie spotkają się przedstawiciele branży MICE z całej Polski.

7.03.2017

Zwycięzcy rankingu Event’s Awards nagrodzeni podczas gali Events Festival

16 lutego 2017 r. w Centrum Kongresowym Targi Kielce odbył się pierwszy Events Festival. Było to pierwsze tego typu podsumowujące wydarzenie składające się z części konferencyjnej oraz uroczystej gali wręczenia nagród w rankingu Event’s Awards.

6.03.2017

Nietuzinkowy i wyjątkowy Hotel Partizan

Portalowi mojekonferencje.pl zaufało już bardzo wiele hoteli i obiektów konferencyjnych. Dziś pragniemy przybliżyć pierwszy w tym roku hotel spoza granic Polski. Czterogwiazdkowy Hotel Partizan znajduje się w Tatrach Niskich na Słowacji i posiada bogate i nowoczesne zaplecze konferencyjne.

2.03.2017

V Forum Eksperckie Branży Hotelarsko – Gastronomicznej

23-24 marca w Starachowicach odbędzie się V Forum Eksperckie Branży Hotelarsko – Gastronomicznej. Wydarzenie stworzone przez Hotelarzy dla Hotelarzy to gwarancja dobrze zainwestowanego czasu. Bo nie mam nic cenniejszego niż czas!

2.03.2017

Lista nominowanych do nagrody MP Power Awards - wśród nich Zamek Biskupi i Hotel Tobaco

Ogłoszono nominowanych do corocznego konkursu MP Power Awards, w którym wybierane są najlepsze obiekty z potencJałem eventowym. Tym razem wśród nich znalazł się Zamek Biskupi w Janowie Podlaskim i Hotel Tobaco w Łodzi.

1.03.2017

W Gdyni otwarto nowy oddział Deli Catering

Deli Catering zrobiła kolejny krok w celu umacniania pozycji lidera na krajowym rynku usług cateringowych. Marka otworzyła swój nowy oddział w Gdyni. Towarzyszyła temu impreza, która odbyła się 16 lutego.

ikona mapa

Wyznacz trasę

Zaznacz obiekt na mapie, następnie uzupełnij adres
początkowy i kliknij przycisk "Wyślij".