Zamek Ryn
Szybkie wyszukiwanie

Aktualności

18.10.2017

Mazurkas Catering 360° został partnerem dziesiątej już gali Wine&Food Noble Night

23 września w hali EXPO XXI w Warszawie odbyła się gala finałowa konkursu kulinarnego Wine&Food Noble Night, którego partnerem była firma Mazurkas Catering 360°.

17.10.2017

Nie daj się hakerom, czyli o cyberbezpieczeństwie

Kongres Profesjonalistów IT już 19 października w Hotelu Hilton w Rzeszowie. Wstęp jest bezpłatny. Dowiedz się o cyberbezpieczeństwie i ochroń swoją firmę przed cyberatakami.

16.10.2017

Jesienna konferencja Event Biznes‘17

To już kolejna edycja konferencji Event Biznes, która odbędzie się w Digital Knowledge Village w Warszawie. Specjaliści z branży eventowej będą mieli okazję spotkać się i porozmawiać o wielu kluczowych kwestiach związanych z branżą MICE.

12.10.2017

Sezon rozpoczęty z siłą, pozytywną energią i większą świadomością.

Po okresie letnim wszyscy wracają do intensywnej pracy. Stowarzyszenie Branży Eventowej rozpoczyna realizację swoich planów na ten sezon od połączenia siły ze Stowarzyszeniem Komunikacji Marketingowej SAR i nie tylko, bo również zrzesza się z innymi instytucjami, które działają na rzecz Dialogu Branżowego wokół „Dobrego Przetargu”.

12.10.2017

Pałac Łazienki II w Ciechocinku kusi jesienną ofertą specjalną

Specjalna jesienna oferta konferencyjna w Pałacu Łazienki II w Ciechocinku. Skorzystaj z atrakcyjnych rabatów i przekonaj się, dlaczego obiekt ten jest najlepszym miejscem na Twoją konferencję.

6.10.2017

Cyberbezpieczeństwo firm oraz instytucji tematem Kongresu Profesjonalistów IT

W Rzeszowie odbędzie się V edycja Kongresu Profesjonalistów IT, która odbędzie się 19 października. Specjaliści z branży informatycznej będą mieli okazję podyskutować na różne tematy, m.in. na temat bezpieczeństwa w sieci.

6.10.2017

Konferencja w klasycznym, eleganckim stylu – Grein Hotel w Rzeszowie

Grein Hotel zlokalizowany w samym sercu Rzeszowa to idealny obiekt zarówno na wyjazdy rekreacyjne z rodziną lub znajomymi, jak i na organizację spotkań i eventów biznesowych różnego rodzaju. Rozbudowana i nowocześnie wyposażona przestrzeń konferencyjna daje wiele możliwości i elastyczności w organizacji i prowadzeniu spotkań. Grein Hotel wyróżnia się elegancją wystroju, klasą i profesjonalizmem w obsłudze gości.

29.09.2017

Tristan Hotel & SPA – konferencja na najwyższym poziomie.

Tristan Hotel & SPA w Kątach Rybackich to świetne miejsce zarówno dla klientów prywatnych i rodzin z dziećmi szukających noclegu nad morzem, jak i dla gości biznesowych. Poza wygodnymi, nowoczesnymi pokojami, w hotelu znajduje się profesjonalne zaplecze konferencyjne, restauracja i rozbudowana strefa SPA z saunami i siłownią oraz basen zewnętrzny. Uczestnicy spotkania mogą wieczory spędzić grając z kręgle lub bilard.

26.09.2017

Nowoczesny i luksusowy Hotel The Bridge Wrocław

Na Ostrowie Tumskim postanie nowoczesny Hotel The Bridge Wrocław sygnowany marką MGallery by Sofitel gwarantującą prestiż i najwyższą jakość usług. Do dyspozycji gości będą luksusowe miejsca noclegowe, sale konferencyjne, sala balowa, restauracja, taras na dachu oraz parking. Otwarcie planowane jest na rok 2019.

19.09.2017

Konferencja w Wielkopolsce? Hotel Jarota zaprasza!

Hotel Jarota w Jarocinie oferuje zarówno profesjonalne zaplecze konferencyjne, jak i szeroką ofertę atrakcji rekreacyjnych. Cały dzień spędzony na sali konferencyjnej można też przyjemnie zakończyć w salonie piękności Noele.

18.09.2017

Hotel Altus Prestige – konferencje w centrum Katowic

Hotel Altus Prestige to nowoczesny hotel w centrum Katowic. Jego zaplecze techniczne, profesjonalna obsługa gastronomiczna oraz miejsca noclegowe na najwyższych piętrach budynku pozwala na organizację spotkania biznesowego, które spełni oczekiwania najbardziej wymagających gości.

15.09.2017

VII Kongres Innowacyjnego Marketingu w Samorządach w hotelu Hilton Garden Inn w Rzeszowie

W dniach 30.11 - 01.12.2017r. w Rzeszowie odbędzie się VII Kongres Innowacyjnego Marketingu w Samorządach. Na wydarzenie zapraszane są osoby, które chcą poszerzać wiedze z zakresu promowania i kreowania wizerunku miast i regionów.

ikona mapa

Wyznacz trasę

Zaznacz obiekt na mapie, następnie uzupełnij adres
początkowy i kliknij przycisk "Wyślij".