Zamek Ryn
Szybkie wyszukiwanie

Aktualności

20.07.2018

Konferencja w stylu staropolskim w Ostoi Chobienice!

Ostoja Chobienice łączy w sobie swojski klimat starej rodowej posiadłości, z nowoczesnymi rozwiązaniami technicznymi i gustownym wystrojem wnętrz. Powoduje to, że jest to jedno z najciekawszych miejsc na organizację szkolenia w Wielkopolsce.  

17.07.2018

Wyjazdy firmowe, szkolenia i konferencje w Dworze Zbożenna

Sale konferencyjne znajdujące się na terenie mazowieckiego Dworu Zbożenna doskonale nadają się na organizacje szkolenia i konferencji na kilkadziesiąt osób. Dzięki malowniczym terenom wokół tego zabytkowego Dworu można również ciekawie zorganizować czas uczestnikom po skończonym spotkaniu.

10.07.2018

Miejsce na konferencję w Poznaniu? Hotel Safir zaprasza!

Jeśli szukasz kameralnego, ale nowoczesnego i dobrze skomunikowanego z centrum miasta miejsca na szkolenie lub konferencję w Poznaniu, Hotel Safir będzie dobrym wyborem.

6.07.2018

Przedsprzedaż biletów na jesienną edycję Event Biznes

Jesienią będziemy świadkami kolejnej edycji konferencji Event Biznes - największego wydarzenia w branży Eventowej. Przedsprzedaż właśnie ruszyła i potrwa do końca lipca.

5.07.2018

Beata Janas w II kwartale br. objęła funkcję dyrektora zarządzającego Hotelu Mościcki****Resort & Conference w Spale

Beata Janas została nowym dyrektorem zarządzającym Hotelu Mościcki w Spale. Swoje doświadczenie zdobywała przez lata w różnych hotelach i na różnych stanowiskach.

3.07.2018

Hotel Bania wciąż zaskakuje! W przyszłym roku otwiera nowoczesne Bania Conference Center!

W dążeniu do perfekcji, nie można siadać na laurach. Udowadnia to Hotel Bania w Białce Tatrzańskiej, który odpowiadając na rosnące zapotrzebowania rynku eventowego, otwiera w 2019 roku nowe Conference Center! Będzie to wisienka na torcie bogatej oferty noclegowej, gastronomicznej, sportowej i rozrywkowej obiektu.  

3.07.2018

Pałac Żelechów - szkolenia, konferencje, imprezy firmowe na najwyższym poziomie

Pałac Żelechów w swoich zabytkowych wnętrzach kryje nie tylko własny browar, ale również nowoczesne zaplecze biznesowe, stylowe pokoje, restaurację, strefę SPA, baseny i wiele, wiele innych atrakcji. 

3.07.2018

Wakacyjna konferencja w MCC Mazurkas

MCC Mazurkas pod Warszawą przygotował dla gości biznesowych specjalną ofertę letnią. Wakacyjna konferencja dzięki kilku przyjemnym szczegółom na pewno pozostanie na długo w pamięci organizatorów i uczestników - niezależnie od pogody za oknem!

3.07.2018

Szlachecka oprawa cateringowa w Pałacu Lasotów!

Odpowiednie odżywianie się ma ogromne znaczenie dla zachowania dobrego samopoczucia podczas pracy. Długie szkolenia i konferencje wymagają zaplanowania przerwy kawowej lub lunchowej, a jak to zrobić dobrze pokazuje Pałac Lasotów pod Warszawą! 

26.06.2018

MojeKonferencje.pl rosną w siłę i popularność - Rynek obiektów konferencyjnych w Polsce

To już 7. edycja raportu "Rynek obiektów konferencyjnych w Polsce". Publikacja, która ukazała się na łamach magazynu Biznes Hotel, jest skarbnicą wiedzy na tematy związane z branżą spotkań i rynkiem obiektów konferencyjnych w naszym kraju.

20.06.2018

Cluster Cowork otwiera nowy biurowiec w Krakowie

Cluster Cowork jest rozpoznawalną marką, która w stolicy małopolski oferuje wysokiej jakości usługi biznesowe. Dzięki nawiązaniu współpracy z MC Real Property wkrótce możemy spodziewać się nowego biurowca!

19.06.2018

Wszechstronność podstawą sukcesu- Zespół Pensjonatów Dolina Białego

Zespół Pensjonatów Dolina Białego w Zakopanem zapewnia niezwykłą atmosferę i wiele atrakcji dodatkowych. Oferuje bogate zaplecze konferencyjne, noclegowe oraz gastronomiczne. Staje więc na podium w rywalizacji o najbardziej wszechstronny obiekt konferencyjno- rekreacyjny.  

ikona mapa

Wyznacz trasę

Zaznacz obiekt na mapie, następnie uzupełnij adres
początkowy i kliknij przycisk "Wyślij".