Zamek Ryn
Szybkie wyszukiwanie

Aktualności

26.06.2017

Miejsce do wspólnej zabawy: wiaty grillowe w Nosalowy Dwór Resort & SPA

Nowe wiaty grillowe w Nosalowym Dworze to miejsce do wspólnego biesiadowania, słuchania muzyki i udanej integracji. Urozmaicą na pewno każde wydarzenie organizowane na terenie resortu.

22.06.2017

Spore zmiany na szwedzkim rynku turystycznym

Międzynarodowa marka Best Western Hotels & Resorts przejęła obiekty sieci Sweden Hotels, zostając tym samym liderem na szwedzkim rynku hotelarskim.

21.06.2017

Medal Europejski Business Centre Club trafia w ręce MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel

Na gali wręczenia XXVII edycji Medalu Europejskiego Business Centre Club MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel odebrał nagrodę za projekt kulturalny Forum Humanum Mazurkas.

20.06.2017

Best Western Kraków Old Town po zmianach - nowa nazwa i nie tylko

Czerwiec przyniósł ze sobą sporo zmian na rynku hotelarskim. Zmiany dotknęły również hotel Best Western Kraków Old Town, który po renowacji funkcjonuje pod nową nazwą.20.06.2017

Shell V-POWER Show za nami

4 czerwca na błoniach PGE Narodowego odbył się Shell V-Power Show, wyjątkowa impreza dla fanów motoryzacji, która zgromadziła 12000 osób. Moc motoryzacyjnych atrakcji napędzana była nowym paliwem Shell V-Power. Gościem specjalnym imprezy był Kimi Räikkönen, uwielbiany przez publiczność fiński kierowca wyścigowy.

12.06.2017

Pałac w Leźnie pod Gdańskiem oferuje znacznie więcej niż tylko salę konferencyjną

Szukasz idealnego miejsca na konferencję w województwie pomorskim? Masz dosyć zgiełku miasta i stania w korkach? Pałac w Leźnie oferuje wszystko czego potrzebujesz: ciszę, spokój, nowoczesne sale konferencyjne i komfort pobytu.

31.05.2017

Nominacje do międzynarodowej nagrody World Travel Award - Hotel Tobaco & Zamek Biskupi Janów Podlaski

Hotele Arche - Zamek Biskupi w Janowie Podlaskim & Hotel Tobaco w Łodzi ponownie walczą o turystycznego Oscara w 24 edycji prestiżowego międzynarodowego konkursu World Travel Awards.


24.05.2017

„SIŁA OFERTY. Jak skutecznie komunikować klientowi swoje produkty i usługi?”

2 czerwca 2017 r. MPI Poland Chapter zaprasza na kolejne spotkanie edukacyjne. Tym razem spotkamy się w Katowicach, w Międzynarodowym Centrum Kultury i porozmawiamy o negocjacjach i ofertowaniu.

24.05.2017

Jak zbudować atrakcyjny wizerunek osobisty w mediach społecznościowych, czyli konferencja “Social Media Personal Brand”

Media Społecznościowe zdominowały Internet. Za ich pomocą możemy dzielić się muzyką i zdjęciami z przyjaciółmi, tworzyć czaty ze znajomymi i współpracownikami, wypowiadać się na forach, a nawet robić zakupy.

23.05.2017

Adgar Conference Group przygotował dla swoich klientów wiosenną promocję na sale konferencyjne

Adgar Poland, posiadający swoje obiekty konferencyjno-szkoleniowe na warszawskiej Ochocie i Biznesowym Mokotowie przygotował coś specjalnego - wiosenną promocję na wynajem sal konferencyjnych i szkoleniowych.

22.05.2017

Początek prac nad IV edycją konferencji Event Biznes

Czwarta edycja konferencji Event Biznes zapowiada się niezwykle interesująco. W ramach inauguracyjnego w tym roku spotkania Rady Programowej zostały ustalone m.in. bloki tematyczne, zaproponowano prelegentów oraz wskazano termin Event Biznes 2017. Konferencja planowana jest na pierwszą połowę listopada br. i odbędzie się tradycyjnie w Warszawie.

18.05.2017

Spotkania biznesowe na najwyższym poziomie - Forum Kongresowe w Best Western Premier Hotel Forum Katowice

Każdy, kto zajmuje się organizacją spotkań biznesowych zdaje sobie sprawę, jak ważną kwestią jest wybór odpowiedniej sali, która nie tylko pomieści odpowiednią liczbę uczestników, ale będzie wyposażona w odpowiedni sprzęt.

ikona mapa

Wyznacz trasę

Zaznacz obiekt na mapie, następnie uzupełnij adres
początkowy i kliknij przycisk "Wyślij".