Pałac Żelechów
Szybkie wyszukiwanie

Aktualności

11.08.2017

Jesienne Konferencje Pośród Jezior i Lasów

Jesień to czas kiedy życie biznesowe zaczyna budzić się ze snu po kilku miesiącach wakacji. Wszyscy wracają z urlopów, za oknem jest coraz chłodniej, a przyroda przybiera jesienne barwy. To czas na kolejne konferencje, szkolenia i inne spotkania biznesowe.

9.08.2017

Czterogwiazdkowy Hotel Golden Tulip Warsaw Airport przyjmuje już pierwszych gości

Golden Tulip Warsaw Airport już otwarty. Czeka na gości w swoich progach. Wyróżnia go nowoczesny design i niepowtarzalny charakter. Oferuje usługi w standardzie 4 gwiazdek.

7.08.2017

Technologia w Hotelu Afrodyta Business & SPA idzie do przodu

W Hotelu Afrodyta **** Business & SPA prężnie rozwija się WIFI dla biznesu dzięki zainstalowaniu profesjonalnego rozwiązaniu firmy UBNT UNIFI.  To nowa inwestycja pod klientów biznesowych, którzy w Afrodycie organizują konferencje i szkolenia.


28.07.2017

Sala szkoleniowa na Saskiej Kępie w Warszawie

Meeting Room na Saskiej Kępie w Warszawie oferuje nowoczesną i wielofunkcyjną salę szkoleniową w przystępnej cenie, która sprawdzi się doskonale jako miejsce rozmaitych spotkań biznesowych.

26.07.2017

Gorący sezon dla agencji PowerEvents

Wrocławska agencja eventowa PowerEvents nie daje o sobie zapomnieć. Wakacyjny okres wypełniony jest ciekawymi eventami, które przygotowała dla swoich klientów. Na uwagę zasługują głównie trzy największe imprezy.


25.07.2017

Hotel Golden Tulip Warsaw Airport niedługo przyjmie pierwszych gości

Hotel Golden Tulip Warsaw Airport prawie otwarty. Już za chwilę przyjmie pierwszych gości z całego kraju, a nawet świata. Obiekt znajduje się w okolicy Lotniska Chopina.

19.07.2017

To rekord! Ponad połowa certyfikatów jakości TripAdvisor dla sieci Best Western

54% wszystkich przyznanych w tym roku certyfikatów TripAdvisor Certificate of Excellence w kategorii jakości trafiło do hoteli i obiektów zrzeszonych w sieci Best Western Hotels & Resorts.

19.07.2017

Mazurkas Catering 360° znów zachwyca smakiem i wysokim standardem obsługi

Lider w branży cateringowej Mazurkas Catering 360° zachwycał smakiem i aromatem wszystkich gości podczas uroczystości związanych z 41. sesją Komitetu Światowego Dziedzictwa UNESCO, która miała miejsce w Krakowie.

19.07.2017

Będzie się działo w Hotelu Holiday Inn Warszawa Józefów!

Hotel Holiday Inn Warszawa Józefów cały czas się rozwija i szuka pomysłów na nowe intrygujące projekty. Tym razem padło na Scenę Kulturalną Holiday Inn Józefów, czyli artystyczne przedsięwzięcie, które rusza od września.

17.07.2017

Co po wakacjach? EXPO Kraków nas zaskoczy

Trwają intensywne przygotowania do sezonu jesienno-zimowego, czyli najbardziej intensywnego okresu targowego w EXPO Kraków. Wystawcy już szykują ciekawe atrakcje i niepowtarzalne oferty, a organizatorzy obiecują, że nie zabraknie niespodzianek.

17.07.2017

Spotkajmy się na Mazurach, czyli Zalesie Mazury Active SPA

Doskonałe miejsce na konferencje na Mazurach? Zalesie Mazury Active SPA przygotowało specjalną ofertę dla gości biznesowych. Nie zabraknie nowoczesnej sali, pysznego jedzenia i dodatkowych atrakcji.

14.07.2017

Niedługo nastąpi otwarcie hotelu Golden Tulip Warsaw Airport - Jacek Sikorski został Dyrektorem

Jacek Sikorski został Dyrektorem hotelu Golden Tulip Warsaw Airport, którego otwarcie planowane jest już wkrótce. Posiada ponad 10-letnie doświadczenie w branży hotelarskiej.

ikona mapa

Wyznacz trasę

Zaznacz obiekt na mapie, następnie uzupełnij adres
początkowy i kliknij przycisk "Wyślij".