Hotel Golden Tulip Warsaw Airport
Szybkie wyszukiwanie
15.09.2016

Golden Marketing Conference 2016 już za dwa miesiące!

Golden Marketing Conference 2016 już za dwa miesiące!

Druga edycja Golden Marketing Conference odbędzie się już 15-16 listopada w Sali Ziemi na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Jak mówią sami organizatorzy – ten kongres marketingu będzie niezwykły. Dlaczego?

Na większości marketingowych konferencji wykłady są liczne i krótkie. Prelegenci w kilkanaście minut muszą wyczerpać temat – nie jest to oczywiście możliwe. Właśnie dlatego organizatorzy Golden Marketing Conference postawili nie na ilość, ale na jakość i zaprosili dwunastu ekspertów w swoich branżach. To świetni praktycy i ludzie z ogromną charyzmą, którzy przekażą uczestnikom wiedzę i doświadczenie z humorem i zaangażowaniem. To gwarancja fachowości i najlepiej wykorzystanego czasu.

Hasłem przewodnim Konferencji jest: "BE MORE HUMAN!", a innowacyjne technologie, personalizacja i neuropsychologia to jej główne tematy. Choć Marketing Automation, geolokalizacja, dane behawioralne i neuronauka brzmią trochę jak czarna magia, to właśnie one sprawiają, że marketing staje się ludzki. Wszyscy przecież jesteśmy wyjątkowi i właśnie tak chcemy być traktowani. Istotne jest, aby pamiętać, że najważniejszy jest człowiek, dopiero później marketing i cała reklamowa machina

Uczestnicy będą mieli szansę wziąć udział w prelekcjach prowadzonych przez min. z prof. Rafałem Ohme, Rafałem Brzoską, Mateuszem Grzesiakiem, Pawłem Tkaczykiem, Januszem Kamińskim i Joanną Janowicz. Jednak Golden Marketing Conference to nie tylko merytoryczne, pogłębione, inspirujące wykłady, ale także praktyczne warsztaty, na których będzie można poznać innowacyjne narzędzia marketingowe w działaniu.

Na Konferencji pojawią się Managerowie i Prezesi dużych firm oraz freelancerzy i specjaliści od reklamy i marketingu, będzie to więc doskonała okazja do nawiązania nowych relacji biznesowych.

INFORMACJA PRASOWA

POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: news@mojekonferencje.pl
ikona mapa

Wyznacz trasę

Zaznacz obiekt na mapie, następnie uzupełnij adres
początkowy i kliknij przycisk "Wyślij".