Zamek Ryn
Szybkie wyszukiwanie
6.09.2016

Wrzesień pod znakiem międzynarodowych konferencji w Krakowie

Wrzesień pod znakiem międzynarodowych konferencji w Krakowie

Choć trwają wakacje, Targi w Krakowie intensywnie pracują. Zanim nadejdzie targowa jesień, trwa u nas naukowe lato przepełnione międzynarodowymi kongresami, na których zgromadzą się światowej sławy specjaliści.

Już w połowie września (12-15.09)  odbędzie się 5. EAAP Międzynarodowe Sympozjum nt. Metabolizmu Białka i Energii oraz Żywienia Zwierząt Gospodarskich ISEP 2016.  Około 200 uczestników z Europy, Stanów Zjednoczonych Ameryki, Kanady, Brazylii, Nowej Zelandii, Australii oraz Japonii weźmie udział w wykładach, prezentacjach i sesjach posterowych łączących teorię z praktycznymi zastosowaniami. Zakres tematyczny konferencji będzie obejmował: metabolizm białka i energii, fizjologię żywienia zwierząt, jakość produktów pochodzenia zwierzęcego, dobrostan zwierząt i ochronę środowiska oraz technologię produkcji pasz.

Zaledwie tydzień później po raz pierwszy zawita do Polski, a dokładniej do Krakowa prestiżowy kongres 13. Annual Meeting Royal Esthetics Europejskiego Stowarzyszenia Stomatologii Dentystycznej ESCD, który uznawany jest za jeden z najlepszych na świecie. Przed nami 3 dni wypełnione ciekawymi wykładami, praktycznymi warsztatami i sesjami posterowymi prowadzonymi przez 25 specjalistów z 11 krajów! Wśród ekspertów znajdą się m.in.: Angelo Putignano, Stavros Pelekanos, Marius Steigmann i Michał Zarow.

Wysoki poziom naukowy, porządna dawka teoretycznej i praktycznej wiedzy, możliwość spotkania i wymiany doświadczeń z najlepszymi profesjonalistami z branży  - tego nie można przegapić! Na obydwa wydarzenia organizowane przez Targi w Krakowie zapraszamy do hotelu Holiday Inn Krakow City Centre. Dla uczestników zaplanowano szereg atrakcji turystycznych i wycieczek po Krakowie i okolicy.

W myśl hasła „Bo sukces zaczyna się od spotkań” nieustannie pracujemy na sukces naszych wydarzeń a nasze działania wykraczają poza 2016 rok. Już teraz zapraszamy we wrześniu 2017 na przyszłoroczną 6. edycję Central European Congress of Life Sciences EUROBIOTECH oraz XIX Zjazd Polskiego Towarzystwa Diagnostyki Laboratoryjnej i towarzyszącą mu wystawę POLMEDLAB dla ponad 1000 uczestników. Z kolei w maju  2018  r. blisko 10 tysięcy specjalistów z całego świata w dziedzinie leczenia oraz pielęgnacji ran spotka się w EXPO Kraków na Konferencji Europejskiego Towarzystwa Leczenia Ran EWMA.  Będzie się działo!

INFORMACJA PRASOWA

POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: news@mojekonferencje.pl
ikona mapa

Wyznacz trasę

Zaznacz obiekt na mapie, następnie uzupełnij adres
początkowy i kliknij przycisk "Wyślij".