Hotel Czarny Staw
Szybkie wyszukiwanie

Hotel Santin

wyślij zapytanie przejdź na stronę www

Opis obiektu

Hotel Santin położony jest w świetnej lokalizacji – przy ulicy Mielczarskiego w uroczym mieście w województwie łódzkim. Bełchatów to doskonałe miejsce na spotkania biznesowe – znajduje się stosunkowo niedaleko Łodzi, Częstochowy, Katowic, Wrocławia i Warszawy. Tak dogodne położenie pozwala łatwo dotrzeć na miejsce gościom z największych polskich miast. Hotel Santin jest też idealny na weekendowy czy też wakacyjny wypoczynek w gronie znajomych, bądź w towarzystwie rodziny.

Hotel Santin to znany obiekt konferencyjny, który oferuje wygodne miejsca noclegowe. Goście mogą wybierać pośród pokoi jedno-, dwu- i trzyosobowych typu standard oraz przestronnych i luksusowych apartamentów o podwyższonym standardzie. Wszystkie pokoje wyposażone są w telewizor. Ponadto każdy z oferowanych pokoi posiada łazienkę z kabiną prysznicową lub wanną w zależności od wybranego standardu.

Centrum konferencyjne hotelu to sala szkoleniowa wyposażona w najwyższej klasy sprzęt audiowizualny i nagłaśniający. Na terenie całego hotelu jest dostęp do bezprzewodowego Internetu.
  • Największa
    sala konferencyjna:
  • Łączna liczba
    miejsc noclegowych: 0

Lokalizacja

POWRÓT

Obiekty w okolicy

Komentarze (0 wypowiedzi)

Aktualnie brak komentarzy dla tego obiektu. Bądź pierwszy dodaj komentarz!

DODAJ KOMENTARZ +
Mojekonferencje.pl

Ta prezentacja jest w tej chwili nieaktywna.

Wejdź na mojekonferencje.pl i wybierz z ponad 700 obiektów konferencyjnych.

ikona mapa

Wyznacz trasę

Zaznacz obiekt na mapie, następnie uzupełnij adres
początkowy i kliknij przycisk "Wyślij".