Hotel & Medi - SPA Biały Kamień****
Szybkie wyszukiwanie

Hotel Żubrówka **** Białowieża

Opis obiektu

Hotel Żubrówka **** Białowieża w Białowieży łączy najwyższy standard oferowanych usług ze wspaniałym położeniem. Goście korzystając z komfortowych warunków wypoczynku i pracy mają jednocześnie możliwość kontaktu z nieskazitelną przyrodą Białowieskiego Parku Narodowego. Hotel idealnie wkomponował się w krajobraz styku kultur oraz religii otoczonych dziką przyrodą. Przez to jest miejscem godnym odwiedzenia i to niejednokrotnie.

Hotel Żubrówka **** Białowieża to ponadto profesjonalne, w pełni wyposażone centrum konferencyjno ? szkoleniowe z nowoczesnym i komfortowym zapleczem noclegowym. Nasz hotel należy do międzynarodowej sieci, co gwarantuje najwyższy poziom świadczonych usług ? przy zachowaniu wysokich standardów nasze ceny pozostają niezwykle atrakcyjne.

Kilkuletnie doświadczenie w organizacji szkoleń, konferencji, sympozjów oraz różnego rodzaju imprez integracyjnych pozwala nam w pełni realizować różnorodne oczekiwania Klientów.
  • Największa
    sala konferencyjna: 500
  • Łączna liczba
    miejsc noclegowych: 250

Sale konferencyjne i szkoleniowe

Hotel oferuje pełen zakres usług związanych z organizacją wszelkiego rodzaju spotkań: konferencji (Konferencje Białowieża), sympozjów i szkoleń.
Do dyspozycji Klientów są 4 różnej wielkości sale od 52 do 150 m2, a możliwość ich łączenia pozwala na osiągnięcie jeszcze większych powierzchni, aż do 470 m2. Daje to możliwość organizacji konferencji do 500 osób, podczas których zapewniamy także pełną obsługę gastronomiczną.

Centrum konferencyjne wyposażone jest w najwyższej klasy sprzęt audiowizualny:

rzutniki multimedialne

nagłośnienie centralne

zdalnie sterowane zaciemnianie sal

dostęp światła dziennego

rzutniki do folii

dostęp do internetu

bezprzewodowy dostęp do internetu - HotSpot

TV SAT

sprzęt audiowizualny przystosowany do projekcji filmów Video i DVD

mikrofony bezprzewodowe

ekrany elektryczne, zdalnie sterowane

ekrany przenośne

flipcharty

Długie konferencje i męczące szkolenia umiejętnie łączymy z wypoczynkiem i rozrywką proponując bogatą ofertę imprez towarzyszących.
Liczba miejsc w ustawieniu
  Teatr Podkowa Szkoła
Sala 1 70 50 50
Sala 2 180 80 60
Sala 3 70 50 30
Sala 1 + 2 + 3 + 4 500 --- ---
Sala 4 100 80 80
Sala 5 60 50 30

Pokoje

Do Państwa dyspozycji oddajemy 112 komfortowo wyposażone pokoje jedno i dwuosobowe oraz luksusowe apartamenty z kominkami, oddające niepowtarzalny klimat i atmosferę Puszczy. Wszystkie pokoje wyposażone są w telefony, minibary, TV-Sat, Pay TV, możliwość podłączenia do internetu, suszarki do włosów, elektroniczny system otwierania drzwi i włączania oświetlenia.

Hotel posiada również pokoje przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych a także specjalnie oznakowane pokoje dla niepalących.Wnętrza pokoi Hotelu Żubrówka stylizowane są na komnaty Pałacu Carskiego wybudowanego w latach 1881-1893 według projektu architekta Racheforta w pobliskim Parku Pałacowym.

Usługi dodatkowe

Hotel Żubrówka oferuje w wolnym czasie korzystanie z Centrum SPA, które zostało stworzone z myślą o poprawie samopoczucia psychicznego i fizycznego naszych Gości, Centrum SPA obejmuje 8 gabinetów zabiegowych, w tym gabinety masażu, kosmetyczne, do zabiegów na ciało, manicure-pedicure oraz hydroterapii. Zakochanym proponujemy pokój dla par z dwoma łożami zabiegowymi – mąż z żoną, partner z partnerką umocnią swą miłość podczas romantycznych, wspólnych zabiegów.
Serdecznie zapraszamy Państwa do korzystania z hotelowego kompleksu basenowego, w skład którego wchodzą: basen rekreacyjny (w miesiącach letnich wyjście z basenu również na zewnątrz, z możliwością opalania się), przeciwfala, hydromasaże, brodzik dla dzieci, pieczara wodna z atrakcjami, trzy sauny oraz dwa jacuzzi.

Basen Hotelu Żubrówka to doskonałe miejsce do relaksu i odprężenia po konferencji, szkoleniu czy imprezie integracyjnej bez względu na pogodę panującą na zewnątrz czy porę roku. Basen został zaprojektowany w nawiązaniu do scenerii Puszczy Białowieskiej, w taki sposób, aby sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających osób.

Ponadto zapewniamy atrakcje związane z naszym unikalnym położeniem: zwiedzanie obiektów Białowieskiego Parku Narodowego: Rezerwatu Pokazowego Żubrów, Obszaru Ochrony Ścisłej, Muzeum oraz wielu ścieżek edukacyjnych, przejażdżki bryczkami lub wieloosobowymi wozami po puszczańskich ostępach, podróżowanie kolejką wąskotorową połączone z improwizowanym napadem radzieckich służb granicznych, organizację ogniska w sercu puszczy z pieczeniem dzika. Zapewniamy również możliwość wykupienia wiz do białoruskiej części Puszczy Białowieskiej.

Lokalizacja

POWRÓT

Obiekty w okolicy

Komentarze (0 wypowiedzi)

Aktualnie brak komentarzy dla tego obiektu. Bądź pierwszy dodaj komentarz!

DODAJ KOMENTARZ +

Wyznacz trasę

Zaznacz obiekt na mapie, następnie uzupełnij adres
początkowy i kliknij przycisk "Wyślij".