Hotel Atut**** Wielkopolskie Centrum Konferencyjne
Szybkie wyszukiwanie

Hotel Brzoza

wyślij zapytanie przejdź na stronę www

Opis obiektu

Hotel Brzoza mieści się w malowniczej miejscowości Brzoza w województwie kujawsko-pomorskim niedaleko trasy łączącej Gdańsk i Konin. Położenie w zacisznej okolicy w otoczeniu nieskażonej przyrody przyciąga wielu gości zarówno biznesowych jak i indywidualnych. To świetne miejsce na konferencje koło Bydgoszczy, gdyż obiekt jest oddalony od centrum Bydgoszczy zaledwie o 8 kilometrów. To idealne miejsce na urządzenie spotkania biznesowego bądź edukacyjnego w województwie kujawsko-pomorskim.

Obiekt szkoleniowy, jakim jest Hotel Brzoza posiada różnorodną propozycję noclegów. Do dyspozycji gości komfortowe pokoje i przestronne apartamenty o podwyższonym standardzie. Każdy ma prywatna łazienkę z pełnym węzłem sanitarnym (kabina lub wanna). Goście hotelowi mogą korzystać także z hotelowego parkingu i dostępu do bezprzewodowego Internetu.

Obiekt posiada stylowe centrum konferencyjne składające się z czterech sal szkoleniowych. Wszystkie są wyposażone w najwyższej klasy sprzęt audiowizualny i nagłaśniający. Obiekt konferencyjny na pewno przypadnie do gustu wielu gościom biznesowym.
  • Największa
    sala konferencyjna:
  • Łączna liczba
    miejsc noclegowych: 0

Lokalizacja

POWRÓT

Obiekty w okolicy

Komentarze (0 wypowiedzi)

Aktualnie brak komentarzy dla tego obiektu. Bądź pierwszy dodaj komentarz!

DODAJ KOMENTARZ +
Mojekonferencje.pl

Ta prezentacja jest w tej chwili nieaktywna.

Wejdź na mojekonferencje.pl i wybierz z ponad 700 obiektów konferencyjnych.

ikona mapa

Wyznacz trasę

Zaznacz obiekt na mapie, następnie uzupełnij adres
początkowy i kliknij przycisk "Wyślij".