Hotel Atut**** Wielkopolskie Centrum Konferencyjne
Szybkie wyszukiwanie

Zespół Pałacowy Czerniejewo

wyślij zapytanie przejdź na stronę www

Opis obiektu

Zespół Pałacowo – Parkowy Czerniejewo mieści się przy ulic Generała Lipskiego w Czerniejewie – miejscowości położonej w województwie wielkopolskim. Obiekt usytuowany jest w pięknym kompleksie parkowym, który sprzyja wypoczynkowi i relaksującym spacerom. Nieopodal Pałacu Czerniejewo znajduje się malownicze jezioro, które niewątpliwie wpływa na atrakcyjność lokalizacji obiektu. Pałac jest idealnym miejscem zarówno na spotkania biznesowe, szkolenia czy konferencje, jak i rodzinne wakacyjne wyjazdy.

Obiekt szkoleniowy dysponuje także miejscami noclegowymi. Do dyspozycji gości atrakcyjne pokoje zaaranżowane w stylu pałacowym. Każdy pokój posiada własną łazienkę z pełnym więzłem sanitarnym. Bardziej wymagający goście mogą wynająć przestronny apartament.

Zespół Pałacowo – Parkowy Czerniejewo posiada także profesjonalne centrum konferencyjne, które jest idealne zarówno na spotkania biznesowe i edukacyjne, jak i imprezy okolicznościowe. Wyszkolona obsługa chętnie pomoże w organizacji profesjonalnego spotkania.
  • Największa
    sala konferencyjna:
  • Łączna liczba
    miejsc noclegowych: 0

Lokalizacja

POWRÓT

Obiekty w okolicy

Komentarze (0 wypowiedzi)

Aktualnie brak komentarzy dla tego obiektu. Bądź pierwszy dodaj komentarz!

DODAJ KOMENTARZ +
Mojekonferencje.pl

Ta prezentacja jest w tej chwili nieaktywna.

Wejdź na mojekonferencje.pl i wybierz z ponad 700 obiektów konferencyjnych.

ikona mapa

Wyznacz trasę

Zaznacz obiekt na mapie, następnie uzupełnij adres
początkowy i kliknij przycisk "Wyślij".