Blue Marine Mielno
Szybkie wyszukiwanie

Ośrodek Rehabilitacyjno-Wypoczynkowy Pod Arkadami

wyślij zapytanie przejdź na stronę www

Opis obiektu

Ośrodek Rehabilitacyjno-Wypoczynkowy Pod Arkadami to obiekt konferencyjny znajdujący się przy ulicy Admiralskiej w uroczym nadmorskim mieście – Darłowie. Darłowo słynie z wielu atrakcji turystycznych. Należą do nich m.in. Stare Miasto, oddający morski klimat port, a także aquapark oferujący mnóstwo atrakcji dla rodzin z dziećmi i osób szukających chwili zabawy i relaksu. Darłowo jako nadmorski kurort świetnie nadaje się również na konferencje w województwie zachodniopomorskim.

Ośrodek Rehabilitacyjno-Wypoczynkowy Pod Arkadami w swojej ofercie posiada atrakcyjne warunki noclegowe. Goście mogą wybierać spośród 60 pokoi 2-, 3- i 4-osobowych. W każdym pokoju jest przestronna łazienka z pełnym węzłem sanitarnym. We wszystkich pokojach znajdują się telewizory. Pokoje oferowane przez Ośrodek Rehabilitacyjno-Wypoczynkowy Pod Arkadami sprzyjają udanemu wypoczynkowi.

Obiekt posiada także centrum konferencyjne. Sala szkoleniowa może przyjąć 45 uczestników spotkania. Zaplecze konferencyjne wyposażone jest w sprzęt multimedialny. Organizatorzy mogą zamówić także obsługę cateringową spotkania.
  • Największa
    sala konferencyjna:
  • Łączna liczba
    miejsc noclegowych: 0

Lokalizacja

POWRÓT

Obiekty w okolicy

Komentarze (0 wypowiedzi)

Aktualnie brak komentarzy dla tego obiektu. Bądź pierwszy dodaj komentarz!

DODAJ KOMENTARZ +
Mojekonferencje.pl

Ta prezentacja jest w tej chwili nieaktywna.

Wejdź na mojekonferencje.pl i wybierz z ponad 700 obiektów konferencyjnych.

ikona mapa

Wyznacz trasę

Zaznacz obiekt na mapie, następnie uzupełnij adres
początkowy i kliknij przycisk "Wyślij".