Hotel Atut**** Wielkopolskie Centrum Konferencyjne
Szybkie wyszukiwanie

Villa Natura

wyślij zapytanie przejdź na stronę www

Opis obiektu

Villa Natura położona jest przy ulicy Podrzekta w miejscowości Dolsk. Dolsk położony jest w południowej części województwa wielkopolskiego, 50 kilometrów od Poznania. Malownicze sąsiedztwo lasów i jezior sprawia, że obiekt szkoleniowy chętnie odwiedzają nie tylko turyści biznesowi z całego kraju, ale także goście spragnieniu udanego wypoczynku w otoczeniu przyrody i z dala od miejskiego zgiełku.

Villa Natura oferuje noclegi w stylowych apartamentach i pokojach. Wszystkie posiadają bogate wyposażenie tak, by wypoczynek w Villi Natura należał do jak najbardziej udanych. Wszystkie pokoje mają własne łazienki z pełnym węzłem sanitarnym. Goście mogą także korzystać z dostępu do Internetu i przyhotelowego parkingu.

Villa posiada stylowe centrum konferencyjne. Cztery sale szkoleniowe sprawdzają się doskonale przy organizacji spotkań różnego typu. Wszystkie sale posiadają profesjonalne wyposażenie w sprzęt audiowizualny. Villa Natura na pewno spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających gości.
  • Największa
    sala konferencyjna:
  • Łączna liczba
    miejsc noclegowych: 0

Lokalizacja

POWRÓT

Obiekty w okolicy

Komentarze (0 wypowiedzi)

Aktualnie brak komentarzy dla tego obiektu. Bądź pierwszy dodaj komentarz!

DODAJ KOMENTARZ +
Mojekonferencje.pl

Ta prezentacja jest w tej chwili nieaktywna.

Wejdź na mojekonferencje.pl i wybierz z ponad 700 obiektów konferencyjnych.

ikona mapa

Wyznacz trasę

Zaznacz obiekt na mapie, następnie uzupełnij adres
początkowy i kliknij przycisk "Wyślij".