Zamek Ryn
Szybkie wyszukiwanie

Opis firmy


Szanowni Państwo,Szukacie pomysłu, jak nagrodzić swoich pracowników za dobrą pracę, jak zintegrować tak dużą liczbę osób, albo jak podziękować klientom za ich współpracę?


My to wiemy, jesteśmy specjalistami w tej dziedzinie. Z przyjemnością przygotujemy dla Państwa imprezę, która zapewni niezapomniane chwile pełne pozytywnych emocji.


Jesteśmy specjalistami w zakresie organizacji IMPREZ DLA FIRM. Organizujemy imprezy team building’owe, pikniki, szkolenia i konferencje, imprezy okolicznościowe (wigilie, otwarcia, jubileusze), pokazy mody, targi.


Przy organizacji imprez istotne znaczenie mają ludzie tworzący AKT Active Group;
nasz zespół to zgrana ekipa przedsiębiorczych
i pełnych zapału do pracy ludzi. Tworzą go koordynatorzy, animatorzy, hostessy, modelki, modele. Oprawą każdej imprezy są atrakcyjne hostessy.
Active Group współpracuje z najlepszymi konferansjerami, artystami (kabarety, zespoły muzyczne, iluzjoniści, zespoły taneczne, itp.)


To, co robimy wymaga od nas inwencji twórczej, na którą nas stać.


Poniżej przedstawiamy kilka tematów, które mogą Państwa zainteresować. Każda z imprez zostanie oczywiście dostosowana do Państwa potrzeb.PRZYKŁADOWE TEMATY IMPREZ:


Noc hazardzisty – lata trzydzieste minionego stulecia... Siedziba Al'a Capone, goście przybywają do tajnego kasyna, w którym to skorzystają z wielu zakazanych w tych czasach uciech. Alkohol, Ruleta, Black Jack, cygara…Niezapomniana impreza w stylu gangsterskim!Greckie szaleństwo – degustacja wina, piękne boginie, konferansjer w roli Zeusa, odpowiednia scenografia, klimat grecki, muzyka grecka. Przeróżne, ciekawe konkursy związane z Grecją, konkursy team-buildingowe, integracyjne, sprawnościowe, szybkościowe, wytężające umysł, ale i sprawiające ogromną przyjemność.
Olimpiada – zabawa rozpoczyna się od odpalenia znicza olimpijskiego, po czym następują rozgrywki sportowe. Należeć do nich będą: wspinaczka, paintball, piłka nożna, łucznictwo, strzelectwo, quady itp.Kids Party – wieczór, w którym uczestnicy wspominają czasy swojego dzieciństwa, jest to doskonała okazja do przypomnienia sobie klimatu przedszkola. Specjalna oprawa muzyczna, przezabawny prowadzący - przedszkolak oraz konkursy sprawią, że wieczór zostanie długo w pamięci wszystkich obecnych „przedszkolaków”.Wieczór Hollywood – największe święto przemysłu filmowego. Pod okiem producentów, podzieleni na grupy uczestnicy, stworzą swój krótki film; podzielą się rolami na planie filmowym - przygotują scenografię, stworzą scenariusz, odegrają role. Później nastąpi uroczysta premiera wszystkich filmów, które oceniać będzie kapituła jurorów. Najlepsi w każdej z nagradzanych kategorii otrzymają statuetki Oskarów.


Prison Party – pod nieobecność naczelnika więzienia, wszyscy osadzeni w zakładzie rozpoczynają zabawę na całego. Wyjątkowa okazja zasmakowania klimatu więzienia na wesoło. Świetne, specjalnie przygotowane konkursy, dzięki którym każdy z uczestników
poradzi sobie w każdej sytuacji.Zjazd Towarzyszy PRL – parodia czasów socjalizmu, uczestnicy będą mieli okazję przygotować transparenty, plakaty z hasłami propagandowymi, a także wziąć udział w konkursie „Festiwal Piosenki Żołnierskiej”. Zabawa pełna humoru, konkursów i związanych z tamtymi czasami nagród (m. in. ordery).
Octoberfest – niemieckie święto piwa, podczas zabawy goście będą mogli nie tylko skosztować różne gatunki piw, ale i sprawdzić swój refleks, wiedzę i dowiedzieć się wielu
ciekawostek na temat piwa.
Western city- „Szeryf ogłasza mieszkańcom - kobietom i mężczyznom, że nadszedł dzień by wybrać nowego Szeryfa. Kandydaci będą musieli przejść przez szereg konkurencji, które przygotował sam Szeryf by wyłonić godnego siebie następcę….”


Akademia przygody to zabawa połączona z rywalizacją, wspólnym działaniem w grupie. Hasłem przewodnim będzie „Jeden za wszystkich, wszyscy za jednego”. Akademia Przygody to rozwiązywanie zagadek, wykonywanie wskazanych zadań oraz odkrywanie nowych
Salsa Carnival Night – Salsa... uzależnia od tańczenia. Bezkompromisowo walczy z nudą, skutecznie poprawia nastrój. Ma anielski uśmiech i diabelską moc. Należy do gatunku uwodzicieli, rozbudza zmysły i poczucie humoru. Ma nieokiełznany temperament i bezdyskusyjną siłę perswazji. Proponujemy Państwu tańce, pokaz salsy show, konkursy i stroje karnawałowe, muzyka prosto z Rio De Janeiro.Robinsonada – rozbitkowie samolotu muszą poradzić sobie w nowej sytuacji, znaleźli się na bezludnej wyspie, odcięci od całego świata. Muszą nauczyć się żyć w nowych warunkach, poradzić sobie z przeciwnościami losu.Piłkarski wieczór z …… – oferta dla sympatyków piłki nożnej. Panowie spróbują swoich sił m.in. jako sędziowie, piłkarze, działacze oraz historycy sportu. Idealna propozycja dla kibiców i futbolu.

Piękną być przyszłość znać – oferta przygotowana specjalnie z myślą o kobietach. W programie spotkania ze specjalistami od wizażu, fryzjerami, choreografami, trenerami aerobiku, a także ze specjalistami od przepowiadania przyszłości: chiromantą i wróżką.


Załóż się – Zakłady bookmacherskie cieszą się niewątpliwie ogromną popularnością wśród społeczeństwa, dlatego właśnie proponujemy Państwu niezobowiązującą zabawę, podczas której będzie można sprawdzić swoją intuicję oraz szczęście. Jest to niezwykle wciągająca zabawa, w której uczestnicy obstawiają zakłady: wyścigów samochodowych, konnych, wyścigów szczurów, gier losowych, itp.


To bardzo dobrze, że nas sprawdzacie, ponieważ to oznacza, że jesteście Państwo rozsądni, dbacie o swoją firmę i jesteście coraz bliżsi decyzji o spotkaniu z nami.


Jeśli zaistnieje taka potrzeba, z chęcią prześlemy Państwu kolejne nasze referencje.


A teraz spróbujcie jeszcze przez chwilę nie myśleć o tym, jak bardzo może wzrosnąć zadowolenie Waszych pracowników czy klientów, to dość trudne, ale kiedy już zaczniemy współpracować na codzień, spróbujcie przypomnieć sobie wtedy, jak bardzo obawialiście się tej współpracy na początku i jak wiele korzyści Wam ona przyniosła.


Serdecznie zapraszamy do współpracy, oto nasze dane kontaktowe:Paweł Kosiński – tel. 607 033 034

Adrian Krakówka – tel.501698745

Anna Kuraś – tel.500 373 593
Portfolio

Poniżej przedstawiamy firmy, dla których organizowaliśmy imprezy integracyjne, team buildingowe, koncerty, pokazy, promocje.


 • Grupa ŻywiecS.A.

 • VF Polska


 • Towarzystwo Edukacji Bankowej

 • Cybina


 • AmicaS.S.A
 • Polpharma


 • Hotel Olympic we Wronkach

 • Casinos Poland


 • Coca-Cola

 • Dar Natury


 • Polskie Książki Telefoniczne

 • Semax


 • KKS LECH Poznań

Podobne firmy

firma/altius-biuro-aktywnego-wypoczynku-
Altius Biuro Aktywnego Wypoczynku

Zakopane

Zobacz
firma/agencja-art-uwaga-zabawa
Agencja Art. UWAGA ZABAWA

Łódź

Zobacz
firma/altius-biuro-aktywnego-wypoczynku-
Altius Biuro Aktywnego Wypoczynku

Zakopane

Zobacz
firma/agencja-art-uwaga-zabawa
Agencja Art. UWAGA ZABAWA

Łódź

Zobacz
ikona mapa

Wyznacz trasę

Zaznacz obiekt na mapie, następnie uzupełnij adres
początkowy i kliknij przycisk "Wyślij".