Pałac Żelechów
Szybkie wyszukiwanie

Opis firmy

Organizujemy imprezy dla międzynarodowych korporacji, mniejszych firm, jak również dla osób indywidualnych przebywających na Mazurach. Nasz repertuar cały czas się poszerza a my jesteśmy otwarci na propozycje klientów.


Współpracujemy z wieloma pensjonatami i hotelami o różnym standardzie i cenach w zależności od wymagań klientów, dzięki czemu możemy zapewnić Państwu pełną obsługę, włącznie z zakwaterowaniem i wyżywieniem.


Naszym atutem jest posiadanie własnego sprzętu - samochodów terenowych, quadów (czterokołowców) w chwili obecnej posiadamy 32 quady, poduszkowców, szerokiej gamy urządzeń rekreacyjnych jak kule sferyczne, ścianki wspinaczkowe, Mega piłkarzyki itp, przeróżnej broni pneumatycznej (kilkadziesiąt sztuk), urządzeń na wodę jak smocze łodzie (posiadamy cztery łodzie), motorówkę Rib, pontony, pumpabiki, wiele urządzeń pneumatycznych dla dzieci w tym zjeżdżalnie, zameczki, baseny z piłeczkami, różnych gadżetów i dekoracji na wieczorki tematyczne, 16 stołów do Kasyna… jak również - a może przede wszystkim - zgranego i doświadczonego zespołu.


Oferty przygotowujemy indywidualnie pod potrzeby klienta w zależności od liczebności grupy, celu imprezy, miejsca realizacji oraz preferencji klienta.



Portfolio

Nasze zrealizowane wydarzenia?... zapraszamy na naszą bogatą listę referencji dostępną na www.bartbo.pl. Zaufały nam setki firm!

Podobne firmy

firma/altius-biuro-aktywnego-wypoczynku-
Altius Biuro Aktywnego Wypoczynku

Zakopane

Zobacz
firma/agencja-art-uwaga-zabawa
Agencja Art. UWAGA ZABAWA

Łódź

Zobacz
firma/altius-biuro-aktywnego-wypoczynku-
Altius Biuro Aktywnego Wypoczynku

Zakopane

Zobacz
firma/agencja-art-uwaga-zabawa
Agencja Art. UWAGA ZABAWA

Łódź

Zobacz
ikona mapa

Wyznacz trasę

Zaznacz obiekt na mapie, następnie uzupełnij adres
początkowy i kliknij przycisk "Wyślij".