Pałac Żelechów
Szybkie wyszukiwanie

Beer Fingers

  • Adres:
  • os. Oświecenia 101/55
  • Poznań
  • wielkopolskie
  • Telefon:
  • 48 661 925 315

Opis firmy

Firma Beer Fingers jest producentem unikalnych paluszków ?Jedyne Podwójne?. Podwójne paluszki mogą być solone, z sezamem, oblane wyśmienitą czekoladą ? ale przede wszystkim zawsze są podwójne i równie smaczne. Właśnie te cechy i najwyższa jakość decydują o tym, że ?Jedyne Podwójne? paluszki stają się rynkowym hitem. Paczki wypełnione podwójnymi chrupiącymi przekąskami goszczą już w wielu lokalach, pojawiają się na półkach kolejnych sklepów i - co najważniejsze ? stają się nieodłącznym elementem spotkań w gronie przyjaciół.

Po trzech latach ciężkiej pracy nad doskonaleniem pomysłu firma Beer Fingers założona przez kreatywnego studenta stała się poważnym graczem na rynku, który może konkurować z potentatami. Potwierdzeniem najwyższej jakości i pozycji firmy Beer Fingers jest prestiżowy tytuł ?Poznański Lider Przedsiębiorczości?. ?Jedyne Podwójne? paluszki zostały również wyróżnione przez Fundację Dajesz Pracę PL podczas kampanii społecznej ?Kupując Polskie Produkty Dajesz Pracę?. Niepowtarzalne podwójne paluszki zabezpieczone są wzorem przemysłowym i znakiem towarowym w Urzędzie Patentowym RP.

Ekspansywnie rozwijając swoją działalność na rynku pragniemy zaproponować Państwu współpracę, która umożliwi zarówno wzmocnienie wizerunku Państwa firmy jak i postrzeganie jej jako innowacyjnej, nowoczesnej i wyjątkowej.

Wierzymy również, iż nasza oferta pozwoli Państwu zwiększyć sprzedaż i podnieść satysfakcję klientów.

Idea stworzenia podwójnych paluszków zrodziła się przy piwie. Stąd nazwa ? BEER FINGERS.

W paczce zwykłych paluszków czasem zdarzają się podwójne paluszki. Szczęśliwcem jest ten, kto takie znajdzie. W paczce BEER FINGERS wszystkie, bez wyjątku są podwójne. Konsumenci tej pysznej przekąski mogą zatem na okrągło czuć się szczęśliwcami.

Jako jedyne takie paluszki na polskim rynku, BEER FINGERS gwarantują niepowtarzalny smak i odczucia podwójnej rozkoszy. Zadowolą najbardziej wybredne gusty, gdyż są smaczne, naturalne, delikatne i w przystępnej cenie.

Zwolennicy podwójnego chrupania z pewnością rozpieszczą swoje podniebienia wyśmienitymi paluszkami BEER FINGERS. Rozsmakowywać się w nich mogą wszyscy i przy każdej okazji. Paluszki słone, sezamowe, czy te oblane czekoladą świetnie pasują do pogawędki przy piwie, plotek przy kawie, rozchrupywane są chętnie na przyjęciach i spotkaniach w gronie przyjaciół, jednym słowem wszędzie tam, gdzie jest miło i przyjemnie.

BEER FINGERS to paluszki, które mają szansę podbić serca smakoszy nie tylko w Polsce.

Podobne firmy

ikona mapa

Wyznacz trasę

Zaznacz obiekt na mapie, następnie uzupełnij adres
początkowy i kliknij przycisk "Wyślij".