Pałac Żelechów
Szybkie wyszukiwanie

Opis firmy

MOC ENERGIA ADRENALINA

Bestur Event?s Group zapewnia kompleksową obsługę imprez w najbardziej urokliwych zakątkach centralnej Polski. Zapraszamy do ośrodków sportowo-rekreacyjnych: Wawrzkowizna, Góra Kamieńsk oraz do centrum konferencyjnego Sport Hotel w Bełchatowie.

Gwarantujemy wymarzone miejsca spotkań integracyjnych i szkoleniowych, zapewniając optymalne warunki do pracy jak i aktywnego wypoczynku.

Znajdą Państwo u nas nieograniczone możliwości organizacji eventów sportowych, rekreacyjnych i gier strategicznych zarówno w wersji outdoor jak i indoor. Oferujemy wyjątkowe centrum konferencyjno - eventowe na każdą porę roku.

Nasze wieloletnie doświadczeniem i profesjonalizm gwarantują, że każde zlecone nam spotkanie będzie sukcesem i na długo pozostanie w pamięci uczestników.

Bestur Event's Group ?szeroka oferta rekreacyjna, tereny pod zabawy plenerowe i pikniki oraz hala widowiskowo-sportowa pozwalają na realizację różnorodnych programów:

Jazda na rowerze
Na Górze Kamieńsk i wokół niej wytyczono 42 km tras rowerowych w tym Trzy kilkunastokilometrowe trasy rowerowe o różnym stopniu trudności i trasa downhillowa- jedna z najbardziej ekstremalnych form jazdy na rowerze.

Szum gum na Górze Kamieńsk
Tor kartingowy o długości około 350 m z licznymi zakrętami. Bolidy o pojemności 250 m? z silnikiem Hondy o mocy 6,5 KM.
Doskonała infrastruktura zimowa
Czteroosobowa kolej z ruchomym chodnikiem o dł. 750 m i przepustowością około 2000 os/h firmy Doppelmayer. Wyciągi talerzykowe o dł. 700 m i przepustowości około 800 os/h oraz wyciąg talerzykowy dla początkujących narciarzy o długości 160 m i przepustowości około 600 os/h.

Białe szaleństwo
Główna trasa ma długość 760 m i jej szerokość waha się od 30 m do 150 m; różnica wzniesień to 123 m. stok jest oświetlony, sztucznie dośnieżany i ratrakowany.

Moc adrenaliny
Tor saneczkowy z 35 dwuosobowymi pojazdami o długości zjazdu 670 m z licznymi serpentynami, zakrętami. Maksymalna prędkość to 40 km/h. Nowoczesna konstrukcja gwarantuje bezpieczeństwo zjazdów

Ekstremalna jazda w ekstremalnych warunkach
Quady, offroadowe przeprawy samochodami terenowymi po ciekawym terenie jakim jest szczyt Góry Kamieńsk.

W siodle na Wawrzkowiźnie
Cisza, spokój, ucieczka od zgiełku i zatłoczonych ulic. Bezpośredni kontakt z przyrodą, obcowanie ze zwierzętami. Stadnina koni, mini zoo, przejażdżki bryczką, kuligi

Emocje bez granic
Park linowy o długości ponad 500 m, w tym cztery zjazdy tyrolskie (30m, 50m, 200m i drugi 200m nad kąpieliskiem); 14 etapów o zróżnicowanym poziomie trudności. Niepowtarzalny treking, pomiędzy drzewami na balansujących pomostach, wiszących linach, ślizg nad akwenem wodnym na stalowej linie.

Sport i rekreacja
Kompleks sportowy z halą widowiskowo-sportową o powierzchni 4500 m?, podzieloną na 5 sektorów, w pełni wyposażoną; z zespołem boisk: boisko o wym. 105x68 m ze sztuczna murawą posiadającą certyfikat FIFA; dwa boiska z naturalną murawą, oświetlone; pełnowymiarowe boiska do siatkówki plażowej, basen, sauna, siłownia, kręgielnia

Wycieczki
Walory krajoznawcze współczesnych osiągnięć człowieka. Zwiedzanie terenów odkrywki węgla brunatnego KWB Bełchatów i obiektów energetycznych Elektrowni Bełchatów.

Niezapomniana przygoda po magicznych miejscach jakimi są Ośrodki Sportu i Rekreacji Wawrzkowizna i Góra Kamieńsk oraz Sport Hotel. Atrakcje dzięki, którym każdy odnajdzie w sobie radość, rywalizację i wzbogaci się o ekscytujące przeżycia. Wśród nich zaskakujące programy wymagające zaangażowania fizycznego i intelektualnego. Ekstremalna dawka mocy wyzwoli niecodzienne emocje, począwszy od przełamania strachu poprzez radość, śmiech, satysfakcję

EVENTY:
  • moc adrenaliny
  • ziemia woda powietrze
  • pikniki
  • turnieje sportowe
  • wycieczki
  • wieczory z klimatem


Podobne firmy

firma/altius-biuro-aktywnego-wypoczynku-
Altius Biuro Aktywnego Wypoczynku

Zakopane

Zobacz
firma/agencja-art-uwaga-zabawa
Agencja Art. UWAGA ZABAWA

Łódź

Zobacz
firma/altius-biuro-aktywnego-wypoczynku-
Altius Biuro Aktywnego Wypoczynku

Zakopane

Zobacz
firma/agencja-art-uwaga-zabawa
Agencja Art. UWAGA ZABAWA

Łódź

Zobacz
ikona mapa

Wyznacz trasę

Zaznacz obiekt na mapie, następnie uzupełnij adres
początkowy i kliknij przycisk "Wyślij".