Pałac Żelechów
Szybkie wyszukiwanie

Opis firmy

Agencja Artystyczna – Bonsai to zespół zawodowców, zaangażowanych w swoją kreatywną pracę.

Celem Agencji Artystycznej – BONSAI jest tworzenie estradowych, koncertowych, bankietowych i event’owych projektów artystycznych i ich kreatywna i kompleksowa realizacja obejmująca: pomysł, scenariusz imprezy, wybór artystów, atrakcje imprezy, oświetlenie, nagłośnienie, nadzór nad przebiegiem całości.

Na początku zawsze jest idea, pomysł z którego rodzą się artystyczne wydarzenia, perełki sztuki. Podziel się z nami swoimi artystycznymi marzeniami, powiedz nam, co chciałbyś osiągnąć i jaki wyznaczyłeś sobie cel. Chciałbyś aby muzyka towarzyszyła uroczystej kolacji organizowanej przez Ciebie, chciałbyś stworzyć niepowtarzalną aurę, dodać smaczku organizowanej przez Ciebie uroczystości. Nie możesz pozwolić sobie na fuszerkę i amatorstwo. Chcesz pracować z zawodowcami na których wiesz , że możesz polegać. Chciałbyś zorganizować koncert, nie wiesz jak masz to zrobić, jaki zespół zaprosić aby zaskoczyć gości. Chciałbyś zorganizować imprezę taneczną, ale nie wiesz, co najlepiej zostanie przez nich przyjęte: DJ, czy może muzyka na żywo. Chcesz mieć zespół, który trzyma fason i reprezentuje wysoki poziom zarówno artystyczny, jak i merytoryczny, no i przydałby ci się jeszcze konferansjer. Ale jak ich znaleźć, gdzie szukać opinii, kto da ci gwarancję? Masz mały budżet i w zasadzie nie wiesz, co masz zrobić i jak zaradzić sytuacji. Pomagamy spełniać marzenia, dobrać muzykę do grupy docelowej, miejsca, charakteru imprezy, celu jaki ma pełnić muzyka i sztuka, budżetu jaki chcesz przeznaczyć.

Poprzez nasze działania staramy się oddziaływać na jak największą liczbę zmysłów ludzkich: wzroku, słuchu i węchu i dotyku. Łączymy elementy, o których pisał już Skriabin. Kreujemy nasze widowiska w zakresie: muzyki, światła i dźwięku.


Zapraszamy do współpracy.

Podobne firmy

firma/altius-biuro-aktywnego-wypoczynku-
Altius Biuro Aktywnego Wypoczynku

Zakopane

Zobacz
firma/agencja-art-uwaga-zabawa
Agencja Art. UWAGA ZABAWA

Łódź

Zobacz
firma/altius-biuro-aktywnego-wypoczynku-
Altius Biuro Aktywnego Wypoczynku

Zakopane

Zobacz
firma/agencja-art-uwaga-zabawa
Agencja Art. UWAGA ZABAWA

Łódź

Zobacz
ikona mapa

Wyznacz trasę

Zaznacz obiekt na mapie, następnie uzupełnij adres
początkowy i kliknij przycisk "Wyślij".