Zamek Ryn
Szybkie wyszukiwanie

RYTMY ŻYCIA

Opis firmy

Uśmiechnięty, zdrowy, zmotywowany, chętny do pracy i zadowolony pracownik to prawdziwy skarb dla pracodawcy i najlepsza wizytówka każdej firmy. Niestety, tempo życia sprawia, że wiele osób czuje zmęczenie, znużenie, niechęć do pracy czy wypalenie zawodowe. Ciągły stres, naglące terminy, nadmiar obowiązków, obawa utraty pracy są najczęstszymi przyczynami spadku wydajności pracowników. Niezwykle ważną kwestią jest zatem zadbanie o wewnętrzną równowagę każdego pracownika.

Firma Rytmy Życia oferuje warsztaty Przyjemność Ruchu oparte na elementach Ruchu Autentycznego, Tańca Intuicyjnego, psychogimnastyki oraz elementach Jogi Śmiechu, elementach współczesnej Tantry podczas których każdy uczestnik doświadczy niezwykłego relaksu za pomocą ruchu.

Wszystkie warsztaty prowadzone są przez założycielkę firmy Agnieszkę Czubak- praktyka i trenera rozwoju osobistego, która stale rozwija swoje kompetencje. Prowadzone przez nią warsztaty są doskonałym pomysłem na wszelkiego rodzaju wyjazdy firmowe czy spotkania integracyjne. Wiedza zdobyta na warsztatach pozwoli każdemu uczestnikowi utrzymać wewnętrzną równowagę, której efektem będzie większe zaangażowanie i chęć do pracy.

Blok warsztatowy pozwala na pełną relaksację za pomocą ruchu i muzyki, uwolnienie się od ciągłego napięcia, odświeżenie umysłu i poprawę relacji w całym zespole.

Portfolio

Z warsztatów prowadzonych przez Agnieszką Czubak korzystały m.in. firmy:

  • T-Mobile,
  • Pelion,
  • Fujitsu
  • Sandoz

Firma Rytmy Życia oferuje także warsztaty z muzyką na żywo.

Lokalizacja

POWRÓT

Podobne firmy

firma/altius-biuro-aktywnego-wypoczynku-
Altius Biuro Aktywnego Wypoczynku

Zakopane

Zobacz
firma/agencja-art-uwaga-zabawa
Agencja Art. UWAGA ZABAWA

Łódź

Zobacz
firma/altius-biuro-aktywnego-wypoczynku-
Altius Biuro Aktywnego Wypoczynku

Zakopane

Zobacz
firma/agencja-art-uwaga-zabawa
Agencja Art. UWAGA ZABAWA

Łódź

Zobacz
ikona mapa

Wyznacz trasę

Zaznacz obiekt na mapie, następnie uzupełnij adres
początkowy i kliknij przycisk "Wyślij".