Blue Diamond Hotel Active SPA ****
Szybkie wyszukiwanie

Hotel Salamandra

wyślij zapytanie przejdź na stronę www

Opis obiektu

Hotel Salamandra to przytulny obiekt szkoleniowy położony w miejscowości Hoczwia niedaleko Leska w pięknych Bieszczadach. Położenie w południowej części Polski przyciąga miłośników górskich wypraw i organizatorów konferencji. To świetne miejsce na wypoczynek z przyjaciółmi czy rodziną, bądź na zorganizowanie imprezy okolicznościowej. Otoczenie pięknej nienaruszonej przyrody jest dodatkowym atutem obiektu. Hotel Portius to dobre miejsce na konferencje w województwie podkarpackim.

Hotel Salamandra posiada łącznie 36 miejsc noclegowych w przestronnych pokojach wyposażonych w niezbędne sprzęty. Wszystkie pokoje mają własne łazienki z pełnym węzłem sanitarnym. Znajdujący się w województwie podkarpackim Hotel Salamandra posiada idealne warunki do relaksu. To idealne miejsce na nocleg i wypoczynek w podkarpackim.

Centrum konferencyjne w Hotelu Salamandra jest wyposażone w sprzęt audiowizualny i nagłaśniający. Posiada nowoczesne sale konferencyjne. Ośrodek szkoleniowy to idealne miejsce na sympozja, zjazdy, prezentacje, spotkania firmowe i integracyjne. Chętnie wybierają go organizatorzy spotkań w województwie podkarpackim.
  • Największa
    sala konferencyjna:
  • Łączna liczba
    miejsc noclegowych: 0

Lokalizacja

POWRÓT

Obiekty w okolicy

Komentarze (0 wypowiedzi)

Aktualnie brak komentarzy dla tego obiektu. Bądź pierwszy dodaj komentarz!

DODAJ KOMENTARZ +
Mojekonferencje.pl

Ta prezentacja jest w tej chwili nieaktywna.

Wejdź na mojekonferencje.pl i wybierz z ponad 700 obiektów konferencyjnych.

ikona mapa

Wyznacz trasę

Zaznacz obiekt na mapie, następnie uzupełnij adres
początkowy i kliknij przycisk "Wyślij".