Blue Diamond Hotel Active SPA ****
Szybkie wyszukiwanie

Centrum Rehabilitacji Rolników KRUS w Horyńcu Zdroju

wyślij zapytanie przejdź na stronę www

Opis obiektu

Centrum Rehabilitacji Rolników KRUS w Horyńcu Zdroju to kameralny obiekt konferencyjny położony w województwie podkarpackim. Położenie w południowej części Polski przyciąga miłośników górskich wypraw i organizatorów spotkań, gdyż okolica jest wręcz idealna na konferencje. To także świetne miejsce na wypoczynek z przyjaciółmi. Otoczenie pięknej nieskażonej natury jest dodatkowym walorem obiektu. Centrum Rehabilitacji Rolników KRUS w Horyńcu Zdroju to dobre miejsce na konferencje w województwie podkarpackim.

Centrum Rehabilitacji Rolników KRUS w Horyńcu Zdroju posiada pokoje o zróżnicowany standardzie. Pokoje mają własne łazienki z pełnym węzłem sanitarnym. Znajdujący się w województwie podkarpackim Centrum Rehabilitacji Rolników KRUS w Horyńcu Zdroju to idealne miejsce na wypoczynek w podkarpackim.

Centrum konferencyjne w Centrum Rehabilitacji Rolników KRUS w Horyńcu Zdroju jest wyposażone w najwyższej klasy sprzęt multimedialny. Posiada nowoczesne sale konferencyjne. Ośrodek szkoleniowy to idealne miejsce na sympozja, zjazdy, prezentacje, spotkania firmowe i integracyjne. Chętnie wybierają go organizatorzy spotkań w województwie podkarpackim.
  • Największa
    sala konferencyjna:
  • Łączna liczba
    miejsc noclegowych: 0

Lokalizacja

POWRÓT

Obiekty w okolicy

Komentarze (0 wypowiedzi)

Aktualnie brak komentarzy dla tego obiektu. Bądź pierwszy dodaj komentarz!

DODAJ KOMENTARZ +
Mojekonferencje.pl

Ta prezentacja jest w tej chwili nieaktywna.

Wejdź na mojekonferencje.pl i wybierz z ponad 700 obiektów konferencyjnych.

ikona mapa

Wyznacz trasę

Zaznacz obiekt na mapie, następnie uzupełnij adres
początkowy i kliknij przycisk "Wyślij".