Blue Diamond Hotel Active SPA ****
Szybkie wyszukiwanie

OSW Dukat

wyślij zapytanie przejdź na stronę www

Opis obiektu

OSW Dukat jest to stylowy obiekt konferencyjny położony przy ulicy Mickiewicza w Horyńcu – Zdroju w województwie podkarpackim. Położenie w południowej części Polski sprawia, że obiekt często odwiedzają miłośnicy górskich wypraw i organizatorzy spotkań, gdyż jest to doskonałe miejsce na konferencje. To także świetne miejsce na wypoczynek z rodziną czy przyjaciółmi. Sąsiedztwo nieskażonych lasów jest dodatkowym walorem obiektu. OSW Dukatw Horyńcu Zdroju to dobre miejsce na spotkanie, szkolenie czy konferencje w województwie podkarpackim.

OSW Dukat KRUS w Horyńcu Zdroju ma miejsca noclegowe o zróżnicowany standardzie. Pokoje mają prywatne łazienki z pełnym węzłem sanitarnym. Znajdujący się w województwie podkarpackim OSW Dukat w Horyńcu Zdroju to najlepsze miejsce na wypoczynek i konferencje w podkarpackim.

OSW Dukat jest wyposażone w najwyższej klasy sprzęt multimedialny. Posiada nowoczesne sale szkoleniowe. Ośrodek konferencyjny to idealne miejsce na sympozja, zjazdy, prezentacje, spotkania firmowe i integracyjne. Chętnie wybierają go organizatorzy spotkań w województwie podkarpackim.
  • Największa
    sala konferencyjna:
  • Łączna liczba
    miejsc noclegowych: 0

Lokalizacja

POWRÓT

Obiekty w okolicy

Komentarze (0 wypowiedzi)

Aktualnie brak komentarzy dla tego obiektu. Bądź pierwszy dodaj komentarz!

DODAJ KOMENTARZ +
Mojekonferencje.pl

Ta prezentacja jest w tej chwili nieaktywna.

Wejdź na mojekonferencje.pl i wybierz z ponad 700 obiektów konferencyjnych.

ikona mapa

Wyznacz trasę

Zaznacz obiekt na mapie, następnie uzupełnij adres
początkowy i kliknij przycisk "Wyślij".