Zamek Ryn
Szybkie wyszukiwanie

Hotel Echo

wyślij zapytanie przejdź na stronę www

Opis obiektu

Hotel Echo położony w miejscowości wypoczynkowej Cedzyna niedaleko Kielc w województwie świętokrzyskim. Mieści się niedaleko Gór Świętokrzyskich, co jest atutem dla osób szukających ciszy i spokoju. Hotel Echo za sprawą dogodnego położenia i atrakcyjnych warunków przyrodniczych bywa chętnie wybieranym miejscem na wypoczynek, spotkania biznesowe czy imprezy okolicznościowe w województwie świętokrzyskim.

Hotel Echo posiada zróżnicowaną ofertę noclegową, tak by każdy znalazł coś dla siebie. Oferuje miejsca noclegowe w przytulnych pokojach o zróżnicowanym standardzie. Każdy z oferowanych pokoi posiada własną łazienką z pełnym węzłem sanitarnym. Hotel Echo to obiekt wypoczynkowy, który sprosta wymaganiom najbardziej wymagających gości.

Obiekt to świetne miejsce na konferencje w województwie świętokrzyskim. Lokalizacja w otoczeniu zieleni sprzyja organizacji spotkań. Hotel Echo posiada przestronne sale szkoleniowe, które mają sprzęt nagłaśniający i audiowizualny. Centrum konferencyjne posiada również dostęp do Internetu.
  • Największa
    sala konferencyjna:
  • Łączna liczba
    miejsc noclegowych: 0

Lokalizacja

POWRÓT

Obiekty w okolicy

Komentarze (0 wypowiedzi)

Aktualnie brak komentarzy dla tego obiektu. Bądź pierwszy dodaj komentarz!

DODAJ KOMENTARZ +
Mojekonferencje.pl

Ta prezentacja jest w tej chwili nieaktywna.

Wejdź na mojekonferencje.pl i wybierz z ponad 700 obiektów konferencyjnych.

ikona mapa

Wyznacz trasę

Zaznacz obiekt na mapie, następnie uzupełnij adres
początkowy i kliknij przycisk "Wyślij".