Zamek Ryn
Szybkie wyszukiwanie

obiekty konferencyjne w Małopolsce

Województwo małopolskie znane jest nie tylko z zabytkowego Zamku na Wawelu, czy też kopalni w Wieliczce, ale także z profesjonalnych spotkań biznesowych. Portal ... (czytaj więcej)

MojeKonferencje.pl prezentuje 387 obiektów, które gwarantują realizację eventów na poziomie międzynarodowym. Goście zza granicy są pod wrażeniem warunków, jakie zapewniają hotele i chętnie powracają do regionu zarówno w celach zawodowych, jak i prywatnych. Małopolska szczyci się stolicą o niezwykle bogatej ofercie turystycznej. Kraków co roku przyciąga miliony zwiedzających, w tym wielu biznesmenów. Malownicze krajobrazy stanowią zaledwie początek długiej listy powodów, dla których warto zdecydować się na podróż do tego regionu. Smocza Jama przyprawi o dreszcz wszystkich miłośników legend, a Okno Papieskie przyciągnie uwagę wiernych ideom Jana Pawła II. Rejsy po Wiśle stanowić będą doskonałą alternatywę dla wędrówek pieszych oraz możliwość realizacji spotkania biznesowego w niekonwencjonalnych warunkach. Biznesmeni o nieco bardziej konserwatywnych poglądach również znajdą idealne dla siebie rozwiązania. Obiekty konferencyjne w województwie małopolskim organizują setki eventów na szeroka skalę. Realizatorzy są zachwyceni pomocą personelu. Ze względu na wieloletnie doświadczenie, pracownicy czuwają nie tylko nad przebiegiem spotkań, ale także udzielają wielu cennych rad podczas przygotowań. Reprezentanci firm mogą odetchnąć z ulgą, ponieważ ciężar odpowiedzialności za organizację nie spoczywa wyłącznie na ich barkach.

Mercure Kraków Stare Miasto
Mercure Kraków Stare Miasto

Kraków

Zobacz
Hotel Czarny Potok Resort & Spa
Hotel Czarny Potok Resort & Spa

Krynica-Zdrój

Zobacz
Liczba znalezionych obiektów: 441
Pracodawcy coraz chętniej decydują się na rekrutację w obiektach zewnętrznych oraz wyjazdy integracyjne. Małopolskie hotele konferencyjne zadbały, aby w ofercie nie zabrakło takiej możliwości. Stopień zażyłości pomiędzy ... (czytaj więcej)

pracownikami wpływa na ich zaangażowanie oraz przywiązanie do firmy. Integrację urozmaicić można przydatnym szkoleniem, co jednocześnie zwiększy kwalifikacje personelu. Połączenie przyjemnego z pożytecznym stanowi złoty środek, umożliwiający długodystansowy rozwój przedsiębiorstw. Goście udający się do regionalnych restauracji, mają okazję przekonać się, co oznacza „zjeść po krakowsku”. W sercu Małopolski serwowane są dania, które rozbudzają zmysły i na długo pozostają w pamięci. W żadnym innym regionie, turyści nie będą mięli okazji zakosztować prawdziwej maczanki po krakowsku, wędzonego oscypka lub kremówki wadowickiej. Elementy kuchni galicyjskiej czynią smak niepowtarzalnym i wpływają na nastrój zaproszonych gości. Ośrodki szkoleniowe w województwie małopolskim zachowują charakter regionu oraz wspaniale oddają panującą tu kulturę i zwyczaje. Nic dziwnego, że miejsce to cieszy się tak dużą popularnością. Podróżując w celach prywatnych, goście mogą wypocząć oraz zapoznać się z zaskakującą historią regionu, z kolei klienci biznesowi bez problemu podpiszą wiele kontaktów, mających na celu ulepszenie przedsiębiorstw.

ikona mapa

Wyznacz trasę

Zaznacz obiekt na mapie, następnie uzupełnij adres
początkowy i kliknij przycisk "Wyślij".