Blue Diamond Hotel Active SPA ****
Szybkie wyszukiwanie

Hotel Bengol

 • Zobacz na mapie google
  • Telefon:
  • 13 Wyświetl numer
  • Email:
  • Wyświetl e-mail
wyślij zapytanie przejdź na stronę www

Opis obiektu

Hotel Bengol jest to kameralny obiekt szkoleniowy położony przy ulicy Długiej w Krośnie – mieście w województwie podkarpackim. Położenie w tym rejonie Polski sprawia, że obiekt jest często odwiedzany przez fanów górskich spacerów i organizatorów spotkań biznesowych, ponieważ jest to doskonałe miejsce na konferencje. To także dobra lokalizacja na wypoczynek z przyjaciółmi. Otoczenie zielonych lasów jest dodatkowym atutem hotelu. Hotel Bengol to dobre miejsce konferencje w województwie podkarpackim.

Hotel Bengol w Krośnie oferuje pokoje jedno-, dwu- i trzyosobowe. Pokoje mają własne łazienki z pełnym węzłem sanitarnym. W cenie pokoju jest pyszne śniadanie. Znajdujący się w województwie podkarpackim Hotel Bengol to najlepsze miejsce na wypoczynek i konferencje w podkarpackim.

Hotel Bengol posiada centrum konferencyjne, które jest wyposażone w najwyższej klasy sprzęt audiowizualny. Posiada nowoczesne sale konferencyjne. Ośrodek szkoleniowy to dobre miejsce na sympozja, zjazdy, prezentacje, spotkania firmowe i integracyjne. Chętnie wybierają go organizatorzy spotkań w województwie podkarpackim.
 • Największa
  sala konferencyjna:
 • Łączna liczba
  miejsc noclegowych: 0

Lokalizacja

POWRÓT

Obiekty w okolicy

Komentarze (0 wypowiedzi)

Aktualnie brak komentarzy dla tego obiektu. Bądź pierwszy dodaj komentarz!

DODAJ KOMENTARZ +
Mojekonferencje.pl

Ta prezentacja jest w tej chwili nieaktywna.

Wejdź na mojekonferencje.pl i wybierz z ponad 700 obiektów konferencyjnych.

ikona mapa

Wyznacz trasę

Zaznacz obiekt na mapie, następnie uzupełnij adres
początkowy i kliknij przycisk "Wyślij".