Blue Marine Mielno
Szybkie wyszukiwanie

Centrum Rekreacyjno-Wypoczynkowe Fala

wyślij zapytanie przejdź na stronę www

Opis obiektu

Centrum Rekreacyjno-Wypoczynkowe Fala położone jest przy ulicy Gościnnej w Łazach. Łazy to nadmorski kurort położony 3 kilometry od Mielna i około 17 kilometrów od Koszalina. Pachnące, sosnowe lasy oraz czyste, szerokie i piaszczyste plaże przyciągają do Łaz spragnionych wypoczynku wśród natury turystów z całej Polski. Centrum Rekreacyjno-Wypoczynkowe Fala to również idealne miejsce na konferencje nad morzem, dlatego jest jednym z częściej wybieranych ośrodków konferencyjnych w Łazach.

Ośrodek oferuje noclegi w 4 budynkach hotelowych. Do wyboru pokoje 1-, 2- i 3-osobowe. Wszystkie posiadają własne łazienki z pełnym węzłem sanitarnym. Ponadto w każdym pokoju jest lodówka, telewizor, czajnik bezprzewodowy i sprzęt plażowy. Pokoje posiadają również dostęp do bezprzewodowego internetu.

Ośrodek Fala to również znane centrum szkoleniowe nad mrozem. W swojej ofercie ma 3 sale szkoleniowe, z których największa może ugościć nawet 300 osób. Centrum Rekreacyjno-Wypoczynkowe Fala to idealne miejsce na spotkanie biznesowe nad morzem.
  • Największa
    sala konferencyjna:
  • Łączna liczba
    miejsc noclegowych: 0

Lokalizacja

POWRÓT

Obiekty w okolicy

Komentarze (0 wypowiedzi)

Aktualnie brak komentarzy dla tego obiektu. Bądź pierwszy dodaj komentarz!

DODAJ KOMENTARZ +
Mojekonferencje.pl

Ta prezentacja jest w tej chwili nieaktywna.

Wejdź na mojekonferencje.pl i wybierz z ponad 700 obiektów konferencyjnych.

ikona mapa

Wyznacz trasę

Zaznacz obiekt na mapie, następnie uzupełnij adres
początkowy i kliknij przycisk "Wyślij".