andels Hotel Łódź
Informacje podstawowe
| Typ obiektu: | Hotel 4-gwiazdkowy |
| Kod pocztowy: | 91-065 |
| Miasto: | Łódź |
| Ulica: | ul. Ogrodowa 17 |
| Województwo: | łódzkie |
| Telefon: | +48 42 279 10 00 |
| Fax: | +48 42 279 10 01 |
| E-mail: | info@andelslodz.com |
Opis obiektu
andel’s Hotel Łódź to pierwszy czterogwiazdkowy deluxe design hotel w Łodzi oferujący 278 Pokoi i Apartamentów oraz największe centrum konferencyjne w regionie. Obiekt mieści się w budynku dawnej przędzalni Izraela Poznańskiego i zlokalizowany jest na terenie kompleksu rozrywkowo – kulturalno – handlowego Manufaktura. Niebanalne położenie oraz innowacyjne wnętrza sprawiają, że andel’s Hotel Łódź to wyjątkowe połączenie historycznego budynku z nowoczesną architekturą i niepowtarzalną stylistyką.
Lokalizacja
| Odległość obiektu od: | |
|---|---|
| lotniska: | 10 km |
| dworca kolejowego: | 5 km |
| przystanku autobusowego: | 5 km |
Sale konferencyjne i szkoleniowe
| Nazwa sali: | Liczba miejsc w ustawieniu: | ||
teatr |
bankiet |
szkoła |
|
|
Satin 1 | 137 | 87 | 90 |
|
Satin 2 | 112 | 80 | 80 |
|
Satin Total | 263 | 184 | 190 |
|
Cotton | 63 | 55 | 49 |
|
Cashmere | 61 | 54 | 48 |
|
Velvet | 58 | 51 | 45 |
|
Velour | 63 | 53 | 47 |
|
Damask | 59 | 52 | 46 |
|
Silk | 65 | 54 | 48 |
|
Sala Balowa 1 | 402 | 325 | 322 |
|
Sala Balowa 2 | 402 | 309 | 322 |
| Sala Balowa Total | 804 | 634 | 736 |
andel’s Hotel Łódź stanowi idealne rozwiązanie dla osób podróżujących służbowo, w celach wypoczynkowych, a także dla organizacji konferencji, kongresów oraz spotkań. 7 sal konferencyjnych oraz sala balowa wyposażone są w klimatyzację oraz najnowocześniejsze technologie audio – wizualne. Sala balowa o powierzchni 1000m², dzięki specjalnemu systemowi akustycznemu, przystosowana jest do organizacji najwyższej jakości koncertów, przedstawień, happeningow, targów, a dzięki windzie cargo nawet do prezentacji najnowszych modeli samochodów. Pozostałe siedem sal w połączeniu z przestrzenią foyer konferencyjnego tworzą oryginalną pod względem architektonicznym przestrzeń o łącznej powierzchni 1300m². Lounge Room na najwyższym piętrze hotelu, udostępniany na wyjątkowe okazje, to idealne miejsce do organizacji specjalnych wydarzeń.
Opis pokoi
Pokoje oraz Apartamenty andel’s Hotel Łódź charakteryzują się nowoczesnym i odważnym designem autorstwa londyńskiego duetu Jestico + Whiles. Żywe kolory i śmiałe kształty wraz z ekskluzywnymi materiałami wykończeniowymi budują niepowtarzalną atmosferę, która jest składowym elementem marki andel’s.
Pokoje znajdują się na czterech piętrach pełnych przestrzeni i światła, które dociera przez trzy eliptyczne otwory przebiegające przez całą wysokość budynku.
Usługi dodatkowe
Dbając o doznania kulinarne Gości, andel’s Hotel Łódź zaprasza do Oscar’s Bar oraz Restauracji Delight, oferujących bogate menu kuchni fusion i niezwykły klimat w nowoczesnych wnętrzach. Potrawy serwowane przez cenionego w całej Polsce Szefa Kuchni za każdym razem przenoszą w niesamowitą podróż kulinarną smaku i aromatu, dostarczając jednocześnie niesamowitych doznań wizualnych.
Centrum Spa & Fitness skySPAce andel’s Hotel Łódź jest niepowtarzalnym miejscem, które pozwala odnaleźć prawdziwą harmonię i spokój. Ekskluzywne wnętrza na najwyższym piętrze andel's Hotel Łódź, wyjątkowa atmosfera, a także profesjonalna opieka gwarantują odprężenie oraz natychmiastową rewitalizację zmysłów i ciała. Goście skySPAce – oprócz profesjonalnych luksusowych zabiegów kosmetycznych – mają do dyspozycji oszklony basen z przepięknym widokiem na miasto, sauny suche i parowe, sale do treningu siłowego i cardio, studio masażu i Wellness Bar.
- Zakończyły się targi turystyczne ITM Warsaw
- Targi ITM - ostatnie chwile na rejestrację!
- Restauracja InAzja ma już stronę internetową
- Kulinarne Uwodzenie z Widokiem na Zatokę Gdańską - Walentynki w Restauracji InAzia
- Double Tree Hilton w Warszawie - rozpoczęto budowę
- Problem z noclegiem na Euro 2012
- Otwarto Hotel B&B Okęcie
- Hotel Diament Wrocław zmienił nazwę i ilość gwiazdek
- Potężny kompleks hotelowy w Pruszczu Gdańskim
- Gołębiewski w Białymstoku ma szansę na 5 gwiazdek
- Pełne wrażeń Mistrzostwa Europy Poduszkowców: Grand Prix Polski 2011!
- Marcin Czyżewski zagra w SomePlace Else
- „Kryształowe serce” spełni marzenia dzieci na TT Warsaw
- Zasady finansowe i nowe produkty w hotelarstwie
- Najbardziej wpływowi eksperci SEO spotkają się w Poznaniu
- Premiera Event Forum na Targach Event 2011
- Szanse rozwoju współpracy gospodarczej z Chinami na China Expo
- Znaczenie koloru w strategii hotelu - Targi WorldHotel
- Innowacyjne rozwiązania na Targach Infrastruktura 2011
- Kampania promocyjna Targów Event 2011
- Rynek konferencyjny w Polsce
- Szkolenia pracowników. Od czego zacząć?
- Jak zorganizować idealną konferencję – 7 praktycznych wskazówek
- Unijne dofinansowania inwestycji w zasięgu ręki
- Rozwijaj firmę szkoląc pracowników
- Gdzie najlepiej się mieszka?
- Polacy mało wydajni w pracy
- Pięciogwiazdkowce dobrowolnie oddają gwiazdki
- Chcesz zainwestować w hotel? Zastanów się dwa razy
- Zamki i Pałace idealne pod hotel
teatr
bankiet
szkoła






