Restauracja Browar Księży Młyn
Szybkie wyszukiwanie

Hotel Puro Łódź

wyślij zapytanie przejdź na stronę www

Opis obiektu

Czterogwiazdkowy Hotel PURO to nowoczesny obiekt pełen współczesnych aranżacji i zaawansowanych technologii, który zlokalizowany będzie naprzeciwko jednego z najważniejszych budynków Łodzi – Pałacu Poznańskich. Jego powstanie zaplanowane jest w obszarze dzielnicy Śródmieście, wzdłuż ulicy Zachodniej i Ogrodowej. W swojej ofercie posiadać będzie 136 pokoi 2-osobowych, restaurację i kawiarnię z letnim tarasem. Na ostatniej kondygnacji zlokalizowane będzie centrum fitness oraz bar z tarasem widokowym. Jego zaplecze konferencyjne składać się będzie z czterech sal konferencyjnych. Przygotowane pomieszczenia wyposażone zostaną w multimedialny sprzęt najwyższej jakości.

7-kondygnacyjny hotel w kształcie litery „L” częściowo będzie przylegał do istniejącego obok budynku. W kondygnacjach od 2 do 4 piętra zaprojektowano fasadę szklaną ze szkłem refleksyjnym, które umieszczono w ramach aluminiowych o zróżnicowanych wymiarach i zmiennej tektonice szyb. Znajdujący się naprzeciwko zabytek będzie odbijał się w elewacji nowo powstałego hotelu.

Hotel PURO Łódź będzie nie tylko znakomitą bazą turystyczną, ale przede wszystkim biznesową. Wysokiej jakości pokoje noclegowe oraz przestronne sale konferencyjne pozwolą na połączenie wypoczynku ze służbowym wyjazdem. Ciekawa architektura i designerki wystrój wnętrz z pewnością nadadzą mu wyjątkowego charakteru.

Czteropiętrowy gmach, utrzymany w standardzie czterech gwiazdek zostanie wybudowany w 2017 roku.

  • Największa
    sala konferencyjna:
  • Łączna liczba
    miejsc noclegowych: 0

Lokalizacja

POWRÓT

Obiekty w okolicy

Komentarze (0 wypowiedzi)

Aktualnie brak komentarzy dla tego obiektu. Bądź pierwszy dodaj komentarz!

DODAJ KOMENTARZ +
ikona mapa

Wyznacz trasę

Zaznacz obiekt na mapie, następnie uzupełnij adres
początkowy i kliknij przycisk "Wyślij".