Natura Mazur Hotel & SPA Warchały
Szybkie wyszukiwanie

Hotel Gromada Łomża ***

wyślij zapytanie przejdź na stronę www

Opis obiektu

Hotel położony w centrum miasta w pobliżu Starego Miasta na nadnarwiańskiej skarpie. Położenie obiektu sprawia iż jest dobrą bazą wypadową na Białoruś, Ukrainę, Litwę lub na mazury. Ze względu na sąsiedztwo dwóch parków narodowych obiekt polecamy również entuzjastom przyrody.
  • Największa
    sala konferencyjna: 120
  • Łączna liczba
    miejsc noclegowych: 140

Sale konferencyjne i szkoleniowe

Nowoczesna baza konferencyjna w centrum Łomży, Gościom biznesowym oferuje cztery wielofunkcyjne, profesjonalnie wyposażone sale. Sala konferencyjna I-znajduje się na parterze z przepięknym widokiem na dolinę rzeki Narew z wyjściem na patio. Sala konferencyjna II-usytuowana na I piętrze jest to typowa sala konferencyjna z dogodnym dostępem do tarasu z ciekawym widokiem na okolicę. Sala konferencyjna III- sala dwu- funkcyjna, na co dzień dostępna jako kawiarnia, znajduje się na parterze. Jest możliwość korzystania z patio. Sala jest podzielona drzwiami suwanymi, które umożliwiają powiększenie powierzchni do 120 m/2. Sala konferencyjna IV ? do dyspozycji w sąsiedztwie Sali nr. II, znajduje się tam aneks oraz podest. Wyposażenie sal konferencyjnych: rzutnik folii, rzutnik slajdów, flipchart, TV + video, mikrofon.
Liczba miejsc w ustawieniu
  Teatr Podkowa Szkoła
I 70 --- 24
II 80 70 50
III 120 100 50
IV 80 70 40

Pokoje

Oferujemy swoim Gościom 71 pokoi w tym: 55 pok. 2 os. 14 pok. 1 os., oraz 3 pokoje typu studio. Wszystkie pokoje wyposażone są w łazienkę , telefon, radio, telewizor .

Usługi dodatkowe

W hotelu mieści się, bar, kawiarnia, catering, centrum odnowy biologicznej ( salon fryzjerski i kosmetyczny, gabinet masażu), antykwariat, galeria obrazów, hotel świadczy usługi room serwis. Przy hotelu znajduje się parking.

Lokalizacja

POWRÓT

Obiekty w okolicy

Komentarze (0 wypowiedzi)

Aktualnie brak komentarzy dla tego obiektu. Bądź pierwszy dodaj komentarz!

DODAJ KOMENTARZ +
Mojekonferencje.pl

Ta prezentacja jest w tej chwili nieaktywna.

Wejdź na mojekonferencje.pl i wybierz z ponad 700 obiektów konferencyjnych.

ikona mapa

Wyznacz trasę

Zaznacz obiekt na mapie, następnie uzupełnij adres
początkowy i kliknij przycisk "Wyślij".