Blue Marine Mielno
Szybkie wyszukiwanie

Luboradza - Dwór Pomorski

wyślij zapytanie przejdź na stronę www

Opis obiektu

Dwór Pomorski mieści się we wsi Luboradza położonej w województwie zachodniopomorskim, tuż przy Drawskim Parku Krajobrazowym. Na atrakcyjność wsi wpływają przede wszystkim świetne warunki przyrodnicze sprzyjające wypoczynkowi. Przez wieś przepływa rzeka Dębnica. Otoczenie lasów i niewielka odległość od jeziora sprawiają, że do Luboradza chętnie przyjeżdżają zarówno turyści szukający miejsca an udany wypoczynek, jak i grupy zorganizowane na spotkania i konferencje.

We dworze znajdują się stylowo urządzone pokoje reprezentujące w większości podobny standard. Do wyboru pokoje mieszczące się bezpośrednio we dworze, oraz w Pawilonie Źródlanym. Wszystkie pokoje dysponują własną łazienką. Są również wyposażone w telewizory. Łącznie obiekt oferuje 90 miejsc noclegowych.

Centrum konferencyjne dworu składa się z kilku sal. Największa sala szkoleniowa może przyjąć aż 150 uczestników spotkania. Na miejscu istnieje możliwość wypożyczenia sprzętu multimedialnego oraz skorzystania z usług gastronomicznych.
  • Największa
    sala konferencyjna:
  • Łączna liczba
    miejsc noclegowych: 0

Lokalizacja

POWRÓT

Obiekty w okolicy

Komentarze (0 wypowiedzi)

Aktualnie brak komentarzy dla tego obiektu. Bądź pierwszy dodaj komentarz!

DODAJ KOMENTARZ +
Mojekonferencje.pl

Ta prezentacja jest w tej chwili nieaktywna.

Wejdź na mojekonferencje.pl i wybierz z ponad 700 obiektów konferencyjnych.

ikona mapa

Wyznacz trasę

Zaznacz obiekt na mapie, następnie uzupełnij adres
początkowy i kliknij przycisk "Wyślij".