HOTEL Kęszyca Leśna

Informacje podstawowe

Typ obiektu: Hotel 3-gwiazdkowy
Kod pocztowy: 66-300
Miasto: Międzyrzecz
Ulica: Kęszyca Leśna 57
Województwo: Lubuskie
Telefon: 95 741-82-01
Fax: 95 741-82-02
E-mail:          hotel@hotelkeszycalesna.pl

www.hotelkeszycalesna.pl

Opis obiektu

MIŁO NAM ZAPREZENTOWAĆ PAŃSTWU HOTEL W KĘSZYCY LEŚNEJ. TA MAŁA MIEJSCOWOŚĆ POŁOŻONA JEST WŚRÓD WSPANIAŁEJ PRZYRODY POJEZIERZA LUBUSKIEGO POZWALAJĄCEJ NA AKTYWNE SPĘDZENIE WOLNEGO CZASU, A TAKŻE NA ORGANIZACJĘ SPOTKAŃ, BANKIETÓW, SZKOLEŃ, KONFERENCJI I WESEL. OFERUJEMY WYSOKI STANDARD, MIŁA OBSŁUGĘ ORAZ RODZINNA ATMOSFERĘ. HOTEL DYSPONUJE 50 POKOJAMI ORAZ CENTRUM KONFERENCYJNO-SZKOLENIOWYM. HOTEL POŁOŻONY JEST W POBLIŻU JEZIORA , OTOCZONY LASAMI, CO Z PEWNOŚCIĄ UMILI PAŃSTWU POBYT.

Lokalizacja

Odległość obiektu od:
lotniska: -
dworca kolejowego: -
przystanku autobusowego: -

Sale konferencyjne i szkoleniowe

Nazwa sali: Liczba miejsc w ustawieniu:
teatr bankiet szkoła
MAGNOLIA 100 - -
FORSYCJA - 36 -
AZALIA - 25 -

CENTRUM KONFERENCYJNO-SZKOLENIOWE DYSPONUJE WYSOKIEJ KLASY WYPOSAŻENIEM DO PREZENTACJI AUDIOWIZUALNYCH. DO DYSPOZYCJI ODDAJEMY SALE KONFERENCYJNE NA 100,36 I25 MIEJSC.

Opis pokoi

HOTEL DYSPONUJE 50 POKOJAMI, KTÓRE SĄ WYPOSAŻONE W TELEWIZOR ORAZ POSIADAJĄ ŁĄCZE INTERNETOWE. GWARANTUJEMY WYPOCZYNEK W WYGODNYCH POKOJACH Z ŁAZIENKAMI.

Usługi dodatkowe

DO DYSPOZYCJI GOŚCI JEST ZESPÓŁ BOISK SPORTOWYCH, SALA BILARDOWA, SIŁOWNIA. JAKO ATRAKCJĘ PROPONUJEMY WIECZORNE SPOTKANIA PRZY RUSZCIE Z OGNISKIEM. ORGANIZUJEMY ZABAWY W PLENERZE.


Obiekty w okolicy


logo miniatura money.pl logo miniatura edustacja.pl logo miniatura newsline.pl logo miniatura www.gdanskconvention.pl logo miniatura www.biznes-hotel.pl
Poradnik

Zostaw maila, a otrzymasz bezpłatne "Vademecum organizatora konferencji i eventów".

Wprowadź poprawny adres e-mail

Pomyślnie zapisałeś się na naszą listę mailingową. Na adres e-mail podany w formularzu została wysłana wiadomość z linkiem potwierdzającym subskrypcję. Kliknij w link aby, potwierdzić rejestrację.

Twój adres e-mail znajduje się już w naszej bazie danych.

Niestety nie udalo zapisać się Twojego adresu e-mail w naszej bazie danych. Spróbój ponownie później.

Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies. Zamknij