Zamek Ryn
Szybkie wyszukiwanie

Hotel Tycjan

wyślij zapytanie przejdź na stronę www

Opis obiektu

Hotel Tycjan to ceniony hotel konferencyjny w województwie śląskim. Mieści się przy Placu Wolności w malowniczym górskim kurorcie – pięknej Milówce. Obiekt położony jest w otoczeniu dziewiczej przyrody w górach, co sprawia, że jest świetnym miejscem na relaks w ciszy i spokoju. Hotel Tycjan w Milówce to obiekt dobry nie tylko wypoczynek z najbliższymi, ale również na spotkania biznesowe i konferencje w górach.

Hotel Tycjan posiada komfortowe miejsca noclegowe w nowoczesnych i schludnych pokojach posiadających wysoki standard. Wszystkie pokoje są kompleksowo urządzone i mają własne łazienki. W całym obiekcie konferencyjnym jest dostęp do bezprzewodowego łącza internetowego.

Na centrum konferencyjne Hotelu Tycjan składają się sale konferencyjne profesjonalnie urządzone w nowoczesnym stylu i wyposażone w najwyższej klasy sprzęt audiowizualny i nagłaśniający. Hotel Tycjan to doskonałe miejsce na konferencje w województwie śląskim. Sprosta wymaganiom nawet najbardziej wymagających organizatorów spotkań.
  • Największa
    sala konferencyjna:
  • Łączna liczba
    miejsc noclegowych: 0

Lokalizacja

POWRÓT

Obiekty w okolicy

Komentarze (0 wypowiedzi)

Aktualnie brak komentarzy dla tego obiektu. Bądź pierwszy dodaj komentarz!

DODAJ KOMENTARZ +
Mojekonferencje.pl

Ta prezentacja jest w tej chwili nieaktywna.

Wejdź na mojekonferencje.pl i wybierz z ponad 700 obiektów konferencyjnych.

ikona mapa

Wyznacz trasę

Zaznacz obiekt na mapie, następnie uzupełnij adres
początkowy i kliknij przycisk "Wyślij".