Hotel Szablewski

Informacje podstawowe

Typ obiektu: Hotel
Kod pocztowy: 62-050
Miasto: Mosina, Dymaczewo Nowe
Ulica: Dymaczewo, ul. Pod Topolami 1
Województwo: Wielkopolskie
Telefon: 061 813 21 12
Fax: 061 813 21 12
E-mail:          inter@szablewski.pl

www.szablewski.pl

Opis obiektu

Obiekt znajduje się w zachodniej Wielkopolsce, zaledwie 25 km od Poznania, w pobliżu drogi E261. Położony wśród lasów i jezior Wielkopolskiego Parku Narodowego jest idealnym miejscem do organizowania konferencji, szkoleń, spotkań integracyjnych, imprez okolicznościowych i wypoczynku. Charakterystyczna dla tego miejsca przyroda, piękne widoki i bezpośrednie obcowanie z naturą sprzyjają wypoczynkowi niezależnie od pory roku. Nasi Goście korzystać mogą ze 150 miejsc hotelowych w pokojach 1 i 2 osobowych oraz apartamentach. Wszystkie pokoje posiadają łazienki oraz telewizję satelitarną.
W hotelu znajdują się również - restauracja z tarasem i widokiem na jezioro oraz sauna fińska, sala bilardowa, boisko wielofunkcyjne, kort tenisowy. Ponadto do dyspozycji Gości oddajemy trzy doskonale wyposażone oraz klimatyzowane sale konferencyjne i bankietowe.

Lokalizacja

Odległość obiektu od:
lotniska: 30km
dworca kolejowego: 8km
przystanku autobusowego: 8km

Sale konferencyjne i szkoleniowe

Nazwa sali: Liczba miejsc w ustawieniu:
teatr bankiet szkoła
Sala 1 - 100 150
Sala 2 - 30 40
Sala 3 - 18 25

Organizujemy konferencje, szkolenia i spotkania biznesowe. Klimatyzowane sale konferencyjne posiadają pełne zaplecze techniczne, a bogata oferta pozwoli sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów. Na największej z sal możemy zorganizować konferencję czy szkolenie nawet dla 120 osób

Opis pokoi

Nasi Goście korzystać mogą ze 150 miejsc hotelowych w pokojach 1, 2 i 3 osobowych oraz apartamentach. Wszystkie pokoje posiadają łazienki oraz telewizję satelitarną i radio. Większość pokoi posiada balkon.

Usługi dodatkowe

Ponadto dysponujemy zadaszonym miejscem nawet dla 1000 osób na przygotowanie grilla lub ogniska, boiskiem wielofunkcyjnym oraz salą bilardową.
Jednym z najlepszych sposobów nawiązywania znajomości i umacniania już istniejących jest z całą pewnością wspólna zabawa. Dzięki zebranemu doświadczeniu proponujemy Państwu zróżnicowaną gamę programów integracyjnych dla różnych odbiorców.
Ponieważ lokalizacja Hotelu Inter Szablewski sprzyja rekreacji na świeżym powietrzu, dlatego w naszej ofercie znalazły się:
1.wycieczki krajoznawcze
2.przejażdżki terenowe - bryczką, saniami oraz konno
3.sporty ekstremalne - loty balonem, wspinaczka ściankowa, jazda quadami
4.sporty wodne - żaglówki, kajaki
5.paintball, survival, biegi na orientację
6.konkurencje sportowe - mecze piłki siatkowej, łucznictwo
7.inne gry i zabawy sprawnościowe


Obiekty w okolicy


logo miniatura money.pl logo miniatura edustacja.pl logo miniatura newsline.pl logo miniatura www.gdanskconvention.pl logo miniatura www.biznes-hotel.pl
Poradnik

Zostaw maila, a otrzymasz bezpłatne "Vademecum organizatora konferencji i eventów".

Wprowadź poprawny adres e-mail

Pomyślnie zapisałeś się na naszą listę mailingową. Na adres e-mail podany w formularzu została wysłana wiadomość z linkiem potwierdzającym subskrypcję. Kliknij w link aby, potwierdzić rejestrację.

Twój adres e-mail znajduje się już w naszej bazie danych.

Niestety nie udalo zapisać się Twojego adresu e-mail w naszej bazie danych. Spróbój ponownie później.

Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies. Zamknij