Blue Marine Mielno
Szybkie wyszukiwanie

Hotel Przystań

wyślij zapytanie przejdź na stronę www

Opis obiektu

Hotel Przystań mieści się przy ulicy Zielonej w Nowogardzie – niewielkim mieście w województwie zachodniopomorskim. Położenie przy trasie A6, która łączy Szczecin i Gdańsk sprawia, że jest to idealne miejsce na nocleg tranzytowy. Otoczenie zieleni i malownicze położenie Nowogardu nad jeziorem sprawiają, że to często wybierane miejsce przez gości z całej Polski.

Obiekt szkoleniowy posiada w swojej ofercie komfortowe miejsca noclegowe. Goście mogą wybrać przytulne pokoje typu standard lub luksusowe apartamenty. Każdy pokój posiada przestronną łazienkę. Do dyspozycji gości jest także przyhotelowy strzeżony parking. W ofercie hotelu także pokoje dla osób niepełnosprawnych.

Centrum konferencyjne Hotelu Duet to trzy sale szkoleniowe z malowniczym widokiem na jezioro. Największa jest gotowa do przyjęcia nawet 200 gości będących uczestnikami konferencji. Mniejsza sala może przyjąć 65 osób, nadaje się więc świetnie na szkolenia czy spotkania firmowe. Hotel Przystań to ceniony ośrodek szkoleniowy w zachodniopomorskim.
  • Największa
    sala konferencyjna:
  • Łączna liczba
    miejsc noclegowych: 0

Lokalizacja

POWRÓT

Obiekty w okolicy

Komentarze (0 wypowiedzi)

Aktualnie brak komentarzy dla tego obiektu. Bądź pierwszy dodaj komentarz!

DODAJ KOMENTARZ +
Mojekonferencje.pl

Ta prezentacja jest w tej chwili nieaktywna.

Wejdź na mojekonferencje.pl i wybierz z ponad 700 obiektów konferencyjnych.

ikona mapa

Wyznacz trasę

Zaznacz obiekt na mapie, następnie uzupełnij adres
początkowy i kliknij przycisk "Wyślij".