Hotel Mistral Sport****
Szybkie wyszukiwanie

Trójmiasto

Położona nad Zatoką Gdańską aglomeracja miejska obejmuje swoim zasięgiem trzy miasta: Gdańsk, Gdynię i Sopot. To wyjąkowe miejsce w województwie pomorskim, które zachwyca... (czytaj więcej)

historycznymi zabytkami i przyciąga nowoczesnymi budynkami. Słynące z licznych obiektów hotelarskich Trójmiasto posiada bogatą ofertę dla osób podróżujących w sprawach biznesowych. To możliwość połączenia wakacyjnego wyjazdu z bezpośrednim załatwieniem służbowych obowiązków. Wyjątkowy region Polski daje okazję do plażowania w otoczeniu miejskiej metropolii co wyróżnia go na tle innych nadmorskich kurortów. Trójmiasto słynie z bogatej oferty kulinarnej i licznych imprez kulturlanych. To miejsce, które przyciąga tysiące turystów o każdej porze roku, a dzięki licznym sieciom dróg i kolei miejskiej ułatwia przemieszczanie się pomiędzy miastami.

Liczba znalezionych obiektów: 152

Impet

Miasto: Gdynia

Typ obiektu:
Inne

Maks. pojemnośc sali: 22

Zlokalizowany w gdyńskiej dzielnicy willowej obiekt wyposażony jest w nowoczesną salę konferencyjną, która jest dogodnym miejscem na szkolenia, czy spotkania biznesowe ...
ikona mapa

Wyznacz trasę

Zaznacz obiekt na mapie, następnie uzupełnij adres
początkowy i kliknij przycisk "Wyślij".