Zamek Ryn
Szybkie wyszukiwanie

Obiekty w budowie

16.03.2017

Hampton by Hilton Olsztyn

Na rogu Głowackiego i Piłsudskiego powstanie nowy hotel Hampton by Hilton Olsztyn. Pierwszych gości ma przyjąć w 2020 roku. Deweloperem hotelu będzie Warmia Investment. Na jego terenie znajdzie się ok. 105 komfortowych pokoi, w których goście znajdą wszystko czego potrzebują, m.in. duże, wygodne łóżko, niezbędne sprzęty i własną łazienkę. Hotel Hampton by Hilton Olsztyn oferować będzie również sale konferencyjne na wynajem w przystępnych cenach.

16.03.2017

Hotel Moxy Residence Inn w Warszawie

Przy alei Wilanowskiej 372 w Warszawie powstaje nowy hotel, który jest połączeniem dwóch znanych marek światowego operatora Marriott International - Hotel Moxy Residence Inn. Zlokalizowany jest niedaleko Galerii Mokotów. Na jego terenie znajdzie się 300 komfortowych i wyposażonych w wiele dodatkowych udogodnień pokoi.

9.03.2017

Radisson Blu Hotel w Sopocie

W Sopocie powstaje nowy Radisson Blu Hotel, który oddalony jest zaledwie o 250 metrów od morza i 20 minut spacerem od Starego Miasta. Na jego terenie znajdzie się 230 komfortowych pokoi wyposażonych w wiele udogodnień.

9.03.2017

Hotel Holiday Inn Warszawa Dworzec Zachodni

Nowy Hotel Holiday Inn powstaje na warszawskim Dworcu Zachodnim. Będzie to wspólne przedsięwzięcie IHG i VHM Hotel Management. Hotel zawdzięczać będzie doskonałą lokalizację sąsiedztwu warszawskiego Dworca Zachodniego. Obiekt oferować będzie swoim gościom 217 nowoczesnych i urządzonych zgodnie z najnowszymi wytycznymi marki Holiday Inn pokoi.

6.03.2017

Focus Hotel Premium w Lublinie

W Lublinie powstaje nowy czterogwiazdkowy Focus Hotel Premium, który znajdować się będzie przy ulicy Podzamcze 1. Otwarcie hotelu planowane jest na październik 2018 roku. Wcześniej w miejscu inwestycji znajdował się pomnik Bolesława Bieruta.


22.02.2017

Hotel Moxy Poznań

Trzygwiazdkowy Hotel Moxy w Poznaniu powstaje przy Lotnisku Poznań-Ławica. Należy do grupy Marriott International, a strategicznym partnerem inwestycji został Chopin Airport Development.

7.02.2017

DB Hotel Wrocław

Czterogwiazdkowy DB Hotel powstaje przy placu Strzegomskim we Wrocławiu. Budynek składać się będzie z 7 pięter, na których znajdzie się 128 komfortowych pokoi o powierzchni, 13 apartamentów, restauracje, klub fitness, centrum kongresowe i podziemny garaż.

2.02.2017

Hotel na Placu Garncarskim w Rzeszowie

W Rzeszowie powstaje hotel nawiązujący kształtem do pieca garncarskiego. Obiekt na ulicy Szpitalnej swoją nazwę zawdzięcza lokalizacji tuż przy placu Garncarskim.

30.01.2017

Hotel Gołębiewski w Pobierowie

Hotel Gołębiewski w Pobierowie to największy hotel w Polsce. Nowa inwestycja nad morzem jednocześnie pomieści nawet 2,2 tysiące ludzi. Cały obiekt mieścić się będzie na 30 hektarach i powstaje w miejscu byłej bazy rakietowej. 

26.01.2017

Kompleks Platinum Resort w Świnoujściu

Nowy kompleks powstaje w Świnoujściu przy ulicy Żeromskiego. Składać się będzie z trzech czterogwiazdkowych hoteli. Cała powierzchnia obiektu wynosić będzie 15,1 tys. mkw, a wartość inwestycji wynieść ma 53,47 mln złotych.

18.01.2017

Hotel Courtyard by Marriott Katowice

W wieżowcu Altus w Katowicach otworzy się nowy Hotel Courtyard by Marriott. Budynek zlokalizowany jest w centrum miasta, dlatego jest idealnym miejscem zarówno dla turystów, jak i organizację wydarzeń biznesowych.

16.01.2017

Hotel Heban

Składający się z trzech kondygnacji Hotel Heban powstaje w Lublinie przy ulicy Chopina 4a. Hotel powstanie w miejscu byłego salu meblowego o tej samej nazwie. Nowym inwestorem jest spółka Movimento. Projekt hotelu zakłada 40 pokoi noclegowych oraz restaurację, która znajdować się będzie na parterze.

ikona mapa

Wyznacz trasę

Zaznacz obiekt na mapie, następnie uzupełnij adres
początkowy i kliknij przycisk "Wyślij".