Pałac Żelechów
Szybkie wyszukiwanie

Obiekty w budowie

23.03.2017

Hotel Autograph

Tuż obok Wawelu w Krakowie powstaje 5-gwiazdkowy Hotel Autograph. Hotel mieścić się będzie przy ulicy Stradomskiej 12-14. Na jego terenie znajdzie się 125 pokoi i luksusowych apartamentów, SPA i nowoczesne sale konferencyjne.

16.03.2017

Hampton by Hilton Olsztyn

Na rogu Głowackiego i Piłsudskiego powstanie nowy hotel Hampton by Hilton Olsztyn. Pierwszych gości ma przyjąć w 2020 roku. Deweloperem hotelu będzie Warmia Investment. Na jego terenie znajdzie się ok. 105 komfortowych pokoi, w których goście znajdą wszystko czego potrzebują, m.in. duże, wygodne łóżko, niezbędne sprzęty i własną łazienkę. Hotel Hampton by Hilton Olsztyn oferować będzie również sale konferencyjne na wynajem w przystępnych cenach.

16.03.2017

Hotel Moxy Residence Inn w Warszawie

Przy alei Wilanowskiej 372 w Warszawie powstaje nowy hotel, który jest połączeniem dwóch znanych marek światowego operatora Marriott International - Hotel Moxy Residence Inn. Zlokalizowany jest niedaleko Galerii Mokotów. Na jego terenie znajdzie się 300 komfortowych i wyposażonych w wiele dodatkowych udogodnień pokoi.

9.03.2017

Radisson Blu Hotel w Sopocie

W Sopocie powstaje nowy Radisson Blu Hotel, który oddalony jest zaledwie o 250 metrów od morza i 20 minut spacerem od Starego Miasta. Na jego terenie znajdzie się 230 komfortowych pokoi wyposażonych w wiele udogodnień.

9.03.2017

Hotel Holiday Inn Warszawa Dworzec Zachodni

Nowy Hotel Holiday Inn powstaje na warszawskim Dworcu Zachodnim. Będzie to wspólne przedsięwzięcie IHG i VHM Hotel Management. Hotel zawdzięczać będzie doskonałą lokalizację sąsiedztwu warszawskiego Dworca Zachodniego. Obiekt oferować będzie swoim gościom 217 nowoczesnych i urządzonych zgodnie z najnowszymi wytycznymi marki Holiday Inn pokoi.

6.03.2017

Focus Hotel Premium w Lublinie

W Lublinie powstaje nowy czterogwiazdkowy Focus Hotel Premium, który znajdować się będzie przy ulicy Podzamcze 1. Otwarcie hotelu planowane jest na październik 2018 roku. Wcześniej w miejscu inwestycji znajdował się pomnik Bolesława Bieruta.


22.02.2017

Hotel Moxy Poznań

Trzygwiazdkowy Hotel Moxy w Poznaniu powstaje przy Lotnisku Poznań-Ławica. Należy do grupy Marriott International, a strategicznym partnerem inwestycji został Chopin Airport Development.

7.02.2017

DB Hotel Wrocław

Czterogwiazdkowy DB Hotel powstaje przy placu Strzegomskim we Wrocławiu. Budynek składać się będzie z 7 pięter, na których znajdzie się 128 komfortowych pokoi o powierzchni, 13 apartamentów, restauracje, klub fitness, centrum kongresowe i podziemny garaż.

2.02.2017

Hotel na Placu Garncarskim w Rzeszowie

W Rzeszowie powstaje hotel nawiązujący kształtem do pieca garncarskiego. Obiekt na ulicy Szpitalnej swoją nazwę zawdzięcza lokalizacji tuż przy placu Garncarskim.

30.01.2017

Hotel Gołębiewski w Pobierowie

Hotel Gołębiewski w Pobierowie to największy hotel w Polsce. Nowa inwestycja nad morzem jednocześnie pomieści nawet 2,2 tysiące ludzi. Cały obiekt mieścić się będzie na 30 hektarach i powstaje w miejscu byłej bazy rakietowej. 

26.01.2017

Kompleks Platinum Resort w Świnoujściu

Nowy kompleks powstaje w Świnoujściu przy ulicy Żeromskiego. Składać się będzie z trzech czterogwiazdkowych hoteli. Cała powierzchnia obiektu wynosić będzie 15,1 tys. mkw, a wartość inwestycji wynieść ma 53,47 mln złotych.

18.01.2017

Hotel Courtyard by Marriott Katowice

W wieżowcu Altus w Katowicach otworzy się nowy Hotel Courtyard by Marriott. Budynek zlokalizowany jest w centrum miasta, dlatego jest idealnym miejscem zarówno dla turystów, jak i organizację wydarzeń biznesowych.

ikona mapa

Wyznacz trasę

Zaznacz obiekt na mapie, następnie uzupełnij adres
początkowy i kliknij przycisk "Wyślij".