Zamek Ryn
Szybkie wyszukiwanie

Obiekty w budowie

18.10.2017

Verano Residence Jurata

Verano Residence Jurata to nowy obiekt oferujący apartamentowce nad morzem. Ten apartamentowiec mieścić się będzie na ulicy Mestwina w Juracie. Bliska odległość od morza to niewątpliwy atut tego miejsca. Projektanci inspiracje czerpali ze stylu luksusowych rezydencji francuskiej riwiery.

18.10.2017

Raffles Europejski Warsaw

Raffles Europejski Warsaw powstaje na Krakowskim Przedmieściu 13 w Warszawie. Inwestycja jest wynikiem połączenia sił Hotelu Europejskiego i światowego operatora luksusowych obiektów Raffles Hotels & Resorts.

17.10.2017

Browary Wrocławskie

Browary Wrocławska to nowa inwestycja w stolicy Dolnego Śląska, która oferować będzie mieszkania 1-, 2-, 3-pokojowe i przestronne mieszkania 4-pokojowe. Pokoje będą miały od 35 do 77 mkw powierzchni. Istnieje możliwość połączenia kilku mieszkań dla wszystkich osób, które potrzebują większego metrażu.

12.10.2017

The Warsaw Hub sfinansowany rekordowo dużym kredytem

The Warsaw Hub - nowoczesny, luksusowy obiekt, kompleks trzech wieżowców, powstaje w biznesowej dzielnicy Wola w Warszawie. Projekt finansowany jest dzięki dwóm kredytom, jakie udało się wynegocjować firmie Ghelamco. Umowy podpisane są na rekordowo duże kwoty.

11.10.2017

Z myślą o gościach biznesowych powstanie nowy hotel Holiday Inn Warsaw Mokotów.

Mokotów to dzielnica w Warszawie znana z dużej liczby budynków korporacyjnych i koncernów oraz węzłów transportowych, dlatego właśnie w tym miejscu stanie nowy hotel nastawiony na klientów biznesowych. InterContinental Hotels Group podpisał umowę franczyzową z 5th Avenue Holding, na podstawie której powstanie Holiday Inn Warsaw Mokotów.

11.10.2017

Opłacalna inwestycja we Wrocławiu.

Wrocław jest miastem, które może pochwalić się najwyższym procentem zysku netto z wynajmu mieszkania, dlatego właśnie we Wrocławiu powstaje Zyndrama – nowoczesne, prestiżowe apartamenty tuż nad rzeką Odrą. Projekt inwestycji realizuje firma 6B47 działająca na terenie nie tylko Polski, ale też Niemiec i Austrii.

5.10.2017

Rozpoczęto prace budowlane nad nowym Hotelem Grand

Ruszyła rewitalizacja Hotelu Grand we Wrocławiu, po dwóch latach pracy nad projektem, licznych zmianach i modyfikacjach, w których brało udział wielu mieszkańców Wrocławia powstał idealny projekt. 

28.09.2017

Powstaje nowoczesny Aparthotel Anchoria niedaleko Gdyni.

Powstaje nowoczesny, prestiżowy Aparthotel Anchoria w Mechelinkach niedaleko Gdyni. Obiekt będzie składał się z trzech budynków przeznaczonych na hotelowe apartamenty, część biznesową z salami konferencyjnymi, restauracje oraz strefę SPA & Wellness.

27.09.2017

CAD Holiday Inn Express Rzeszów

CAD Holiday Inn Express Rzeszów powstaje niedaleko portu lotniczego w Jasionce. To doskonałe miejsce na wypoczynek między podróżami samolotem, ale również dla wszystkich osób szukających w tej okolicy noclegu.

25.09.2017

Hotel The Bridge Wrocław mostem do sukcesu.

We Wrocławiu postanie nowoczesny, luksusowy Hotel The Bridge Wrocław, którego inwestorem jest Tacit Inwestment, prekursor na rynku ekskluzywnych nieruchomości w Polsce. Budowa zakończy się w 2019 roku.

19.09.2017

Żoliborz Business Concept

Żoliborz Business Concept to nowoczesny obiekt, w skład którego wejdą mikroapartamenty, biura klasy A oraz trzygwiazdkowy Hotel z profesjonalnym zapleczem konferencyjnym. Na terenie obiektu korzystać będzie można z szerokiej oferty usług i udogodnień.

13.09.2017

Hotel MGallery by Sofitel Jurata

Zapadła decyzja o powstaniu pięciogwiazdkowego Hotelu MGallery by Sofitel Jurata. Grupa Hotelowa Orbis otworzy obiekt w ramach umowy franczyzowej. Będzie to hotel typu resort, kategorii premium. Położenie wśród drzew i nad brzegiem Zatoki Puckiej pozwoli na przyjemny wypoczynek gości wśród natury.

ikona mapa

Wyznacz trasę

Zaznacz obiekt na mapie, następnie uzupełnij adres
początkowy i kliknij przycisk "Wyślij".