Zamek Ryn
Szybkie wyszukiwanie

Obiekty w budowie

23.05.2018

Hotel The Navy

Nowoczesny hotel z bogatym zapleczem konferencyjnym i rekreacyjnym powstanie na Wyspie Uznam. Lokalizacja blisko granicy Polskiej i Niemieckiej będzie sprzyjać organizacji konferencji międzynarodowych. Zakończenie budowy zaplanowane jest na 2021 rok. 

23.05.2018

Kompleks Elektrownia Powiśle

Wkrótce zostaną oddane do użytku pierwsze przestrzenie odrestaurowanej Elektrowni Powiśle. Kompleks ma składać się z nowoczesnych biurowców, 5-gwiazdkowego hotelu oraz części handlowo-usługowej. 

10.04.2018

Arche Hotel Poloneza

Arche Hotel Poloneza to 150-pokojowy obiekt przy Lotnisku Chopina. Oprócz komfortowych pokoi oferuje również apartamenty przeznaczone na wynajem długoterminowy.

10.04.2018

Four Seasons Warszawa

Jedna z najbardziej luksusowych sieci hotelarskich zdecydowała się wybudować hotel w Polsce. Four Seasons Warszawa będzie oferować 200 nowoczesnych pokoi i profesjonalne centrum konferencyjne w centrum Warszawy.

6.04.2018

Hotel Arche Krakowska Warszawa

W Warszawie przy ulicy Krakowskiej powstaje Hotel  Arche. Nowoczesny budynek będzie oferował aż 300 komfortowych pokoi oraz bogate zaplecze konferencyjne.

6.04.2018

Hotel Ibis Styles Warszawa Centrum

Hotel Ibis Styles Warszawa Centrum będzie nowoczesnym obiektem oferującym komfortowe pokoje oraz 4 sale konferencyjne, które będą doskonałym miejscem na organizację wszelkiego rodzaju spotkań biznesowych.

5.04.2018

Hotel Altus Warszawa

W Warszawie, w kamienicy przy ulicy Pankiewicza powstaje Hotel Altus. Czterogwiazdkowy obiekt będzie oferował aż 110 komfortowych pokoi oraz nowoczesne sale konferencyjne, które świetnie sprawdzą się przy organizacji wszelkiego rodzaju spotkań biznesowych.

5.04.2018

Focus Hotel Premium Warszawa

Na warszawskim Mokotowie powstaje nowoczesny hotel, który będzie oferował aż 238 komfortowych pokoi oraz nowoczesne zaplecze konferencyjne o powierzchni 1700 m2.

5.04.2018

Staybridge Suites Warszawa Ursynów

Na warszawskim Ursynowie powstaje pierwszy w Polsce hotel sieci Staybridge Suites. Nowoczesny obiekt będzie oferował aż 190 stylowo zaaranżowanych pokoi oraz zaplecze konferencyjne.

5.04.2018

Hotel Warszawa/Prudential

W samym sercu Warszawy znajduje się modernistyczny budynek Prudential, który już wkrótce wróci do swojej między wojennej funkcji i znów stanie się Hotelem Warszawa. Obiekt będzie oferował komfortowe pokoje oraz bogate zaplecze konferencyjne.

5.04.2018

Hotel Port Praski

Na warszawskiej Pradze, przy zabytkowej kamienicy Mintera powstaje Hotel Por Praski. Nowo powstający obiekt będzie kwintesencją minimalizmu i elegancji. Obiekt będzie oferował wygodne pokoje oraz nowoczesną bazę konferencyjną.

26.02.2018

Forest Ski Hotel & Resort ****

Czterogwiazdkowy, luksusowy hotel o 104 pokojach w samym sercu malowniczych Karkonoszy – to właśnie Forest Ski Hotel & Resort. Zaprojektowany z myślą o zapewnieniu Gościom wszystkich wyjątkowych usług, hotel wyposażony jest w takie atrakcje, jak aquapark, elegancka restauracja, strefa SPA & Wellness, a także w siłownię i salę zabaw dla najmłodszych.

ikona mapa

Wyznacz trasę

Zaznacz obiekt na mapie, następnie uzupełnij adres
początkowy i kliknij przycisk "Wyślij".