Pałac Żelechów
Szybkie wyszukiwanie

Obiekty w budowie

11.08.2017

Vienna House Mokotów Warsaw

Na Mokotowie przy ulicy Postępu w Warszawie powstaje Vienna House Mokotów Warsaw. Na jego terenie znajdzie się 164 pokoje noclegowe utrzymane w 4-gwiazdkowym standardzie. Będzie to również hotel biznesowy dzięki nowoczesnym salom konferencyjnym o łącznej powierzchni 300 m2.

18.07.2017

Park Jaworzyna

Na 6-hektarowej działce na stoku w Krynicy Zdrój przy ul. Czarny Potok powstaje Park Jaworzyna, czyli kompleks z apartamentami wakacyjnymi. Łącznie ma ich być ok. 130 i znajdować się będą w kilku budynkach na terenie parku. 

17.07.2017

Hotel Moxy Katowice

Hotel Moxy Katowice to pierwszy obiekt tej marki w Polsce. Oferować będzie nowoczesne sale konferencyjne, przytulne pokoje i atrakcyjny wygląd. Utrzymany będzie w stylu gier komputerowych. Jednocześnie nawiązywać będzie również do lokalizacji na Śląsku.

6.07.2017

MGallery by Sofitel Wrocław

MGallery by Sofitel Wrocław to pięciogwiazdkowy hotel, który powstaje na Ostrowie Tumskim. Zaprojektowano go tak, by odpowiadał stylem zabytkowemu otoczeniu.


4.07.2017

Posejdon

W 2019 roku w centrum Szczecina otwarty zostanie kompleks hotelowo-konferencyjny Posejdon. Posiadać będzie największe centrum kongresowe w mieście.

26.06.2017

Lake Hill Resort & Spa

Lake Hill Resort & Spa nad jeziorem w Sosnówce oferować będzie swoim gościom komfortowe pokoje, nowoczesne sale konferencyjne, strefę SPA i przepyszne jedzenie.

21.06.2017

Apartamenty Słoneczna Góra

Szczyrk to coraz bardziej rozwijająca się miejscowość górska. Na wysokości 542 m n.p.m. powstaje obiekt wyjątkowy. Apartamenty Słoneczna Góra oferować będą komfortowe apartamenty z malowniczym widokiem.

21.06.2017

Triventi Mountain Residence

W samym sercu Karpacza powstaje elegancki apartamentowiec Triventi Mountain Residence, który oferować będzie 112 lokali na wynajem. Nie zabraknie sali konferencyjnej, restauracji, SPA, placu zabaw oraz bogatej oferty usług dodatkowych.

14.06.2017

Centrum Targowo-Wystawiennicze Fabryka Samochodów Osobowych

Centrum Targowo-Wystawiennicze Fabryka Samochodów Osobowych w Warszawie oferować będzie powierzchnię konferencyjną, halę wystawienniczą i budynki biurowo-usługowe.

8.06.2017

Hilton Garden Inn Kołobrzeg

Hilton Garden Inn Kołobrzeg powstanie w jednym z najpopularniejszych nadmorskich miejscowości. Oferować będzie nowoczesną salę konferencyjną i komfortowe noclegi. A to wszystko tuż przy plaży.

23.03.2017

Hotel Autograph

Tuż obok Wawelu w Krakowie powstaje 5-gwiazdkowy Hotel Autograph. Hotel mieścić się będzie przy ulicy Stradomskiej 12-14. Na jego terenie znajdzie się 125 pokoi i luksusowych apartamentów, SPA i nowoczesne sale konferencyjne.

16.03.2017

Hampton by Hilton Olsztyn

Na rogu Głowackiego i Piłsudskiego powstanie nowy hotel Hampton by Hilton Olsztyn. Pierwszych gości ma przyjąć w 2020 roku. Deweloperem hotelu będzie Warmia Investment. Na jego terenie znajdzie się ok. 105 komfortowych pokoi, w których goście znajdą wszystko czego potrzebują, m.in. duże, wygodne łóżko, niezbędne sprzęty i własną łazienkę. Hotel Hampton by Hilton Olsztyn oferować będzie również sale konferencyjne na wynajem w przystępnych cenach.

ikona mapa

Wyznacz trasę

Zaznacz obiekt na mapie, następnie uzupełnij adres
początkowy i kliknij przycisk "Wyślij".