Centrum Kongresowe Targi Kielce
Szybkie wyszukiwanie

Obiekty w budowie

26.06.2017

Lake Hill Resort & Spa

Lake Hill Resort & Spa nad jeziorem w Sosnówce oferować będzie swoim gościom komfortowe pokoje, nowoczesne sale konferencyjne, strefę SPA i przepyszne jedzenie.

21.06.2017

Apartamenty Słoneczna Góra

Szczyrk to coraz bardziej rozwijająca się miejscowość górska. Na wysokości 542 m n.p.m. powstaje obiekt wyjątkowy. Apartamenty Słoneczna Góra oferować będą komfortowe apartamenty z malowniczym widokiem.

21.06.2017

Triventi Mountain Residence

W samym sercu Karpacza powstaje elegancki apartamentowiec Triventi Mountain Residence, który oferować będzie 112 lokali na wynajem. Nie zabraknie sali konferencyjnej, restauracji, SPA, placu zabaw oraz bogatej oferty usług dodatkowych.

14.06.2017

Centrum Targowo-Wystawiennicze Fabryka Samochodów Osobowych

Centrum Targowo-Wystawiennicze Fabryka Samochodów Osobowych w Warszawie oferować będzie powierzchnię konferencyjną, halę wystawienniczą i budynki biurowo-usługowe.

8.06.2017

Hilton Garden Inn Kołobrzeg

Hilton Garden Inn Kołobrzeg powstanie w jednym z najpopularniejszych nadmorskich miejscowości. Oferować będzie nowoczesną salę konferencyjną i komfortowe noclegi. A to wszystko tuż przy plaży.

23.03.2017

Hotel Autograph

Tuż obok Wawelu w Krakowie powstaje 5-gwiazdkowy Hotel Autograph. Hotel mieścić się będzie przy ulicy Stradomskiej 12-14. Na jego terenie znajdzie się 125 pokoi i luksusowych apartamentów, SPA i nowoczesne sale konferencyjne.

16.03.2017

Hampton by Hilton Olsztyn

Na rogu Głowackiego i Piłsudskiego powstanie nowy hotel Hampton by Hilton Olsztyn. Pierwszych gości ma przyjąć w 2020 roku. Deweloperem hotelu będzie Warmia Investment. Na jego terenie znajdzie się ok. 105 komfortowych pokoi, w których goście znajdą wszystko czego potrzebują, m.in. duże, wygodne łóżko, niezbędne sprzęty i własną łazienkę. Hotel Hampton by Hilton Olsztyn oferować będzie również sale konferencyjne na wynajem w przystępnych cenach.

16.03.2017

Hotel Moxy Residence Inn w Warszawie

Przy alei Wilanowskiej 372 w Warszawie powstaje nowy hotel, który jest połączeniem dwóch znanych marek światowego operatora Marriott International - Hotel Moxy Residence Inn. Zlokalizowany jest niedaleko Galerii Mokotów. Na jego terenie znajdzie się 300 komfortowych i wyposażonych w wiele dodatkowych udogodnień pokoi.

9.03.2017

Hotel Holiday Inn Warszawa Dworzec Zachodni

Nowy Hotel Holiday Inn powstaje na warszawskim Dworcu Zachodnim. Będzie to wspólne przedsięwzięcie IHG i VHM Hotel Management. Hotel zawdzięczać będzie doskonałą lokalizację sąsiedztwu warszawskiego Dworca Zachodniego. Obiekt oferować będzie swoim gościom 217 nowoczesnych i urządzonych zgodnie z najnowszymi wytycznymi marki Holiday Inn pokoi.

9.03.2017

Radisson Blu Hotel w Sopocie

W Sopocie powstaje nowy Radisson Blu Hotel, który oddalony jest zaledwie o 250 metrów od morza i 20 minut spacerem od Starego Miasta. Na jego terenie znajdzie się 230 komfortowych pokoi wyposażonych w wiele udogodnień.

6.03.2017

Focus Hotel Premium w Lublinie

W Lublinie powstaje nowy czterogwiazdkowy Focus Hotel Premium, który znajdować się będzie przy ulicy Podzamcze 1. Otwarcie hotelu planowane jest na październik 2018 roku. Wcześniej w miejscu inwestycji znajdował się pomnik Bolesława Bieruta.


22.02.2017

Hotel Moxy Poznań

Trzygwiazdkowy Hotel Moxy w Poznaniu powstaje przy Lotnisku Poznań-Ławica. Należy do grupy Marriott International, a strategicznym partnerem inwestycji został Chopin Airport Development.

ikona mapa

Wyznacz trasę

Zaznacz obiekt na mapie, następnie uzupełnij adres
początkowy i kliknij przycisk "Wyślij".