Centrum Kongresowe Targi Kielce
Szybkie wyszukiwanie

Partnerzy strategiczni

Bizneshotel.pl

Biznes Hotel to czasopismo skierowane do właścicieli i menedżerów hoteli oraz obiektów hotelowych takich jak, pensjonaty, zamki, dworki, pałacyki posiadające ofertę zarówno dla klienta indywidualnego, jak i biznesowego.

Hotel Marketing Group

Klub Marketingowy dla Hoteli posiadający unikalną linie produktów analitycznych HotelEye a także narzędzia do analizy cen i poziomu obłożenia konkurencji.

Hotel Eye

Hotel Eye - to innowacyjne narzędzie, które pomaga planować wydatki, daje kontrolę nad działaniami marketingowymi oraz wiedzę o konkurencji.

Partnerzy

Hotele Plus
Program Operacyjnego Wsparcia Hotele PLUS ma charakter otwarty może do niego przystąpić każdy obiekt oferujący usługi noclegowe i gastronomiczne. Założeniem jest wsparcie właścicieli i osób zarządzających obiektami.
NewsLine
Serwis Newsline.pl - jest polskim portalem informacyjnym poświęconym branży public relations, w którym prezentowane są wywiady, a także analizy i badania marketingowe z zakresu komunikacji. Na serwisie Newsline.pl można znaleźć aktualizowane codziennie, najnowsze informacje dotyczące problemów nurtujących branżę PR.
SBE
Stowarzyszenie Branży Eventowej (SBE) zrzesza organizatorów, przedstawicieli miejsc eventowych i podwykonawców eventów. Działa na rzecz popularyzacji i profesjonalizacji polskiego rynku wydarzeń.
Event Platforma
www.eventplatforma.pl – to innowacyjna internetowa platforma reklamowo – informacyjna w całości dedykowana branży eventowej. Głównymi założeniami serwisu jest umożliwienie użytkownikom szybkiego budowania eventów oraz dostarczanie narzędzi do tworzenia własnych strategii sprzedaażowych.
(czytaj więcej)
Hotel Media Group

Hotel Media Group to firma zrzeszająca wybitnych ekspertów na rynku specjalizujących się w świadczeniu usług na rzecz branży HoReCa. Oferta obejmuje zarówno usługi szkoleniowe, doradcze, a także zaawansowany outsourcing usług marketingowych

Event Katalog

Rocznik branży EVENT, na rynku od 2010 roku.

Sukcesywnie event katalog wpisuje się w branżę, jako narzędzie praktycznej wiedzy i inspiracji dedykowanej specjalistom zawodowo związanym z kreacją wydarzeń na wszystkich ich płaszczyznach. Rocznik na przestrzeni ostatnich lat zyskał miano najbardziej rozpoznawalnej publikacji na rynku branży event w Polsce.

Jako Wydawca dajemy gwarancję dotarcia do osób organizujących wydarzenia, bezpośrednio lub pośrednio przy nich współpracujących.

Naszą skuteczność potwierdza 3 stopniowa – całoroczna dystrybucja:

  • Wysyłka VIP – imienna, dedykowana wysyłka „na biurko” do ściśle określonej grupy zleceniodawców i organizatorów eventów.
  • Wysyłka e-katalogu – mailingowa wysyłka do ponad 30 tys. biznesowych odbiorców.
  • Patronaty Medialne – dystrybucja podczas największych wydarzeń branżowych w Polsce.

Jako jedyne Wydawnictwo – jednym nakładem obsługujemy wszystkie najważniejsze wydarzenia branży event w Polsce – dając zarówno uczestnikom jak i odbiorcom rocznika, swoistą CAŁOROCZNĄ kampanie na poczet tworzenia EVENTÓW.Convention Bereau

Poznań
Biuro Kongresów i Spotkań - Poznań Convention Bureau zostało utworzone przy Urzędzie Miasta Poznania w 2005 roku. Zadaniem Biura jest inicjowanie i wspieranie działań, mających na celu promocję miasta jako wiodącego w Polsce centrum turystyki biznesowej i konferencyjnej, miejsca organizacji kongresów, spotkań oraz imprez targowych światowej rangi.
(czytaj więcej)
Katowice
Convention Bureau Katowice to działająca w ramach Wydziału Zagranicznego Urzędu Miasta Katowice komórka, której głównym zadaniem jest promocja turystyki biznesowej na obszarze Katowic i regionu. Convention Bureau stale współpracuje z organizatorami kongresów, konferencji, targów oraz spotkań i wizyt biznesowych pozyskując nowe wydarzenia kongresowo-konferencyjne.
(czytaj więcej)
ikona mapa

Wyznacz trasę

Zaznacz obiekt na mapie, następnie uzupełnij adres
początkowy i kliknij przycisk "Wyślij".