Zamek Ryn
Szybkie wyszukiwanie

Partnerzy strategiczni

Bizneshotel.pl

Biznes Hotel to czasopismo skierowane do właścicieli i menedżerów hoteli oraz obiektów hotelowych takich jak, pensjonaty, zamki, dworki, pałacyki posiadające ofertę zarówno dla klienta indywidualnego, jak i biznesowego.

Hotel Marketing Group

Klub Marketingowy dla Hoteli posiadający unikalną linie produktów analitycznych HotelEye a także narzędzia do analizy cen i poziomu obłożenia konkurencji.

Hotel Eye

Hotel Eye - to innowacyjne narzędzie, które pomaga planować wydatki, daje kontrolę nad działaniami marketingowymi oraz wiedzę o konkurencji.

Partnerzy

Hotele Plus
Program Operacyjnego Wsparcia Hotele PLUS ma charakter otwarty może do niego przystąpić każdy obiekt oferujący usługi noclegowe i gastronomiczne. Założeniem jest wsparcie właścicieli i osób zarządzających obiektami.
NewsLine
Serwis Newsline.pl - jest polskim portalem informacyjnym poświęconym branży public relations, w którym prezentowane są wywiady, a także analizy i badania marketingowe z zakresu komunikacji. Na serwisie Newsline.pl można znaleźć aktualizowane codziennie, najnowsze informacje dotyczące problemów nurtujących branżę PR.
SBE
Stowarzyszenie Branży Eventowej (SBE) zrzesza organizatorów, przedstawicieli miejsc eventowych i podwykonawców eventów. Działa na rzecz popularyzacji i profesjonalizacji polskiego rynku wydarzeń.
Event Platforma
www.eventplatforma.pl – to innowacyjna internetowa platforma reklamowo – informacyjna w całości dedykowana branży eventowej. Głównymi założeniami serwisu jest umożliwienie użytkownikom szybkiego budowania eventów oraz dostarczanie narzędzi do tworzenia własnych strategii sprzedaażowych.
(czytaj więcej)
Hotel Media Group

Hotel Media Group to firma zrzeszająca wybitnych ekspertów na rynku specjalizujących się w świadczeniu usług na rzecz branży HoReCa. Oferta obejmuje zarówno usługi szkoleniowe, doradcze, a także zaawansowany outsourcing usług marketingowych

Event Katalog

Sukcesywnie event katalog wpisuje się w branżę, jako narzędzie praktycznej wiedzy i inspiracji dedykowanej specjalistom zawodowo związanym z kreacją wydarzeń na wszystkich ich płaszczyznach. Jako Wydawca dajemy gwarancję dotarcia do osób organizujących wydarzenia, bezpośrednio lub pośrednio przy nich współpracujących. Naszą skuteczność potwierdza 3 stopniowa – całoroczna dystrybucja: Wysyłka VIP, Wysyłka e-katalogu, Patronaty Medialne. Jako jedyne Wydawnictwo dajemy uczestnikom CAŁOROCZNĄ kampanie na poczet tworzenia EVENTÓW.

visitON

Visiton.pl to portal, który posiada rozbudowaną bazę internetową ofert noclegowych. Powstał w odpowiedzi na ciągle rozwijający się sektor usług hotelarskich w Polsce. Na portalu znajdziemy wygodną i pomocną wyszukiwarkę, która pomoże odnaleźć nam najlepsze miejsce na nocleg w zależności od naszych potrzeb i preferencji. Na stronie znajdziemy niezbędne informacje o obiektach, ciekawostki i dane kontaktowe. Wszystko wygląda przejrzyście dzięki przydatnym zakładkom. Znalezienie idealnego miejsca na wypoczynek lub wyjazd służbowy staje się dużo łatwiejsze.

Kongres Profesjonalistów IT 2017

Kongres Profesjonalistów IT po raz piąty odbędzie się w Rzeszowie. Tematem przewodnim będzie szeroko rozumiane bezpieczeństwo w sieci. Cyberbezpieczeństwo staje się coraz bardziej znaczącą kwestią w dobie rozwijających się nowych technologii.

Convention Bereau

Poznań
Biuro Kongresów i Spotkań - Poznań Convention Bureau zostało utworzone przy Urzędzie Miasta Poznania w 2005 roku. Zadaniem Biura jest inicjowanie i wspieranie działań, mających na celu promocję miasta jako wiodącego w Polsce centrum turystyki biznesowej i konferencyjnej, miejsca organizacji kongresów, spotkań oraz imprez targowych światowej rangi.
(czytaj więcej)
Katowice
Convention Bureau Katowice to działająca w ramach Wydziału Zagranicznego Urzędu Miasta Katowice komórka, której głównym zadaniem jest promocja turystyki biznesowej na obszarze Katowic i regionu. Convention Bureau stale współpracuje z organizatorami kongresów, konferencji, targów oraz spotkań i wizyt biznesowych pozyskując nowe wydarzenia kongresowo-konferencyjne.
(czytaj więcej)
ikona mapa

Wyznacz trasę

Zaznacz obiekt na mapie, następnie uzupełnij adres
początkowy i kliknij przycisk "Wyślij".