Blue Marine Mielno
Szybkie wyszukiwanie

Sanatorium Gryf

wyślij zapytanie przejdź na stronę www

Opis obiektu

Sanatorium Gryf, mimo iż słynie ze swych zdrowotnych zabiegów i kuracji, jest także idealnym miejsce na biznesowe spotkania i konferencje. Obiekt należy do sieci Pałczyn Grupa PGU S.A. i podobnie jak pozostałe trzy sanatoria tej firmy znajduje się w przepięknym Połczynie Zdroju.

Lokalizacja to z pewnością jeden z największych atutów. Miasto położone na zachodnim wybrzeżu polski pełne jest zieleni i niczym nie naruszonej natury co zapewnia ukojenie, spokój i odpoczynek od zgiełku i hałasu dużych miast. Sam Gryf natomiast mieści się w samym sercu parku angielskiego, zaledwie 10 minut od miejskiej Starówki. W bliskim sąsiedztwie znajdują się tu również korty tenisowe, ścieżka do pieszych wędrówek i droga rowerowa co z pewnością docenią osoby lubiące aktywny wypoczynek.

Budynek sanatorium to przepiękny, rozbudowany kompleks z końca XIX wieku, gdzie już od progu poczuć można wyjątkową atmosferę. Stylowe i niezwykle eleganckie wnętrza to przestrzeń, na którą składa się rozbudowana baza rekreacyjna, zaplecze noclegowe złożone z 465 miejsc, a także strzeżony parking i sale konferencyjne dedykowane gościom biznesowym.
  • Największa
    sala konferencyjna: 250
  • Łączna liczba
    miejsc noclegowych: 465

Sale konferencyjne i szkoleniowe

Zaplecze szkoleniowe w obiekcie daje gwarancje profesjonalnie zorganizowanej i w pełni udanej konferencji. Z myślą o osobach podróżujących biznesowo do użytku oddane zostały dwie przestronne i funkcjonalne sale, w których zorganizować można m.in. warsztaty, sympozja oraz kongresy.

Sale w zależności od ustawienia mieszczą do 180, a po połączeniu nawet 250 osób.
Liczba miejsc w ustawieniu
  Teatr Podkowa Szkoła
Sala Konferencyjna 1 180 180 180
Sala Konferencyjna 2 70 70 70
Sala 1+2 250 250 250
Sala Szkoleniowa 20 30 20

Pokoje

Wypoczynek w Sanatorium Gryf umożliwiają słoneczne i przytulne pokoje pełne domowej atmosfery. Pomieszczenia w zależności od potrzeb gości dzielą się na jedno, dwu oraz trzyosobowe. Łącznie tworzą 465 miejsc noclegowych.

Dużym atutem jest piękny widok z okien i cisza gwarantują udany sen. Dodatkowo pokoje wyróżniają się wysokiej jakości umeblowaniem i sprzętem takim jak TV-SAT, telefon, lodówka czy bezprzewodowy internet. Apartament oraz pokoje familijne składają się ponadto z pokoju dziennego, sypialni, WC oraz łazienki z prysznicem.

Usługi dodatkowe

Sanatorium Gryf to przede wszystkim profesjonalne uzdrowisko, bogate w dodatkowe usługi i atrakcje. Na jego terenie goście mogą zaznać odprężenia dzięki rozbudowanej bazie rekreacyjnej (basen zewnętrzny i wewnętrzny, sauna, solarium, siłownia).

Wśród ciekawych urozmaiceń wzbogacających czas wolny z pewnością znaleźć powinny się również dwie kawiarnie, sklep z pamiątkami, salon fryzjerski oraz salon kosmetyczny.

Lokalizacja

POWRÓT

Obiekty w okolicy

~29.99 km
"Dom nad jeziorem"
"Dom nad jeziorem"

Silnowo

Zobacz
~29.99 km
"Dom nad jeziorem"
"Dom nad jeziorem"

Silnowo

Zobacz

Komentarze (0 wypowiedzi)

Aktualnie brak komentarzy dla tego obiektu. Bądź pierwszy dodaj komentarz!

DODAJ KOMENTARZ +
Mojekonferencje.pl

Ta prezentacja jest w tej chwili nieaktywna.

Wejdź na mojekonferencje.pl i wybierz z ponad 700 obiektów konferencyjnych.

~29.99 km
"Dom nad jeziorem"
"Dom nad jeziorem"

Silnowo

Największa sala: 80

Miejsc noclegowych: 65

Zobacz
ikona mapa

Wyznacz trasę

Zaznacz obiekt na mapie, następnie uzupełnij adres
początkowy i kliknij przycisk "Wyślij".