Hotel Atut**** Wielkopolskie Centrum Konferencyjne
Szybkie wyszukiwanie

Hotel Kolegiacki

wyślij zapytanie przejdź na stronę www

Opis obiektu

Hotel Kolegiacki mieści się w samym sercu Poznania, przy Placu Kolegiackim. Położenie w centrum miasta sprawia, ze to doskonałe miejsce zarówno dla osób będących w podróży służbowej, jak i turystów chcących poznać najciekawsze zakątki miasta. Hotel mieści się niedaleko znanych poznańskich zabytków – Starego Rynku, Zamku oraz ciekawych muzeów i galerii. Niedaleko znajduje się także Stary Browar.

Obiekt szkoleniowy dysponuje miejscami noclegowymi w pokojach o zróżnicowanym standardzie. Wszystkie posiadają stylowe wyposażenie. W każdym pokoju jest telewizor LCD, sejf i telefon. Goście oczekujący wysokiego standardu mogą zdecydować się na pokój typu de lux bądź przestronny apartament.

Hotel Kolegiacki słynie jednak z tego, ze oferuje profesjonalne sale konferencyjne. Centrum konferencyjne wyposażone jest w niezbędny sprzęt multimedialny. Ma także dostęp do bezprzewodowego Internetu. Obsługa hotelu pomaga również w zorganizowaniu przerw kawowych. Hotel Kolegiacki to jeden z najlepszych obiektów konferencyjnych w mieście.
  • Największa
    sala konferencyjna:
  • Łączna liczba
    miejsc noclegowych: 0

Lokalizacja

POWRÓT

Obiekty w okolicy

Komentarze (0 wypowiedzi)

Aktualnie brak komentarzy dla tego obiektu. Bądź pierwszy dodaj komentarz!

DODAJ KOMENTARZ +
Mojekonferencje.pl

Ta prezentacja jest w tej chwili nieaktywna.

Wejdź na mojekonferencje.pl i wybierz z ponad 700 obiektów konferencyjnych.

ikona mapa

Wyznacz trasę

Zaznacz obiekt na mapie, następnie uzupełnij adres
początkowy i kliknij przycisk "Wyślij".