Hotel Atut**** Wielkopolskie Centrum Konferencyjne
Szybkie wyszukiwanie

Hotel Ramka

wyślij zapytanie przejdź na stronę www

Opis obiektu

Hotel Ramka mieści się przy ulicy Dąbrowskiego na obrzeżach Poznania. To doskonałe miejsce na konferencje w spokojnej okolicy Poznania, jedynie 5 kilometrów od centrum miasta. Obiekt zlokalizowany jest także w niewielkiej odległości od lotniska Poznań Ławica, co sprawia, ze jest również świetnym miejscem na spotkania dla gości zagranicznych.

Hotel konferencyjny Ramka jest jednym z nielicznych w Poznaniu hoteli butikowych. Oferuje wygodne noclegi w różnorodnych pokojach. Do wyboru: pokoje standard, tematyczne, a także pokoje typu studio i luksusowe apartamenty. Każdy z pokoi zachwyca wyjątkowym wystrojem wnętrz. W pokojach znajdują się wanny z jacuzzi bądź prysznic z hydromasażem.

Hotel Ramka posiada też stylowe sale konferencyjne. Są w pełni wyposażone w sprzęt multimedialny i klimatyzowane. To bardzo prestiżowe miejsce, dlatego świetnie sprawdza się przy spotkaniach wymagających wyjątkowej oprawy. Hotel Ramka to połączenie stylu, nowoczesnego wzornictwa i luksusu, które spodobają się nawet najbardziej wymagającym.
  • Największa
    sala konferencyjna:
  • Łączna liczba
    miejsc noclegowych: 0

Lokalizacja

POWRÓT

Obiekty w okolicy

Komentarze (0 wypowiedzi)

Aktualnie brak komentarzy dla tego obiektu. Bądź pierwszy dodaj komentarz!

DODAJ KOMENTARZ +
Mojekonferencje.pl

Ta prezentacja jest w tej chwili nieaktywna.

Wejdź na mojekonferencje.pl i wybierz z ponad 700 obiektów konferencyjnych.

ikona mapa

Wyznacz trasę

Zaznacz obiekt na mapie, następnie uzupełnij adres
początkowy i kliknij przycisk "Wyślij".