Hotel SUŁKOWSKI Conference Resort
Szybkie wyszukiwanie

Hotel Ramka

wyślij zapytanie przejdź na stronę www

Opis obiektu

Hotel Ramka mieści się przy ulicy Dąbrowskiego na obrzeżach Poznania. To doskonałe miejsce na konferencje w spokojnej okolicy Poznania, jedynie 5 kilometrów od centrum miasta. Obiekt zlokalizowany jest także w niewielkiej odległości od lotniska Poznań Ławica, co sprawia, ze jest również świetnym miejscem na spotkania dla gości zagranicznych.

Hotel konferencyjny Ramka jest jednym z nielicznych w Poznaniu hoteli butikowych. Oferuje wygodne noclegi w różnorodnych pokojach. Do wyboru: pokoje standard, tematyczne, a także pokoje typu studio i luksusowe apartamenty. Każdy z pokoi zachwyca wyjątkowym wystrojem wnętrz. W pokojach znajdują się wanny z jacuzzi bądź prysznic z hydromasażem.

Hotel Ramka posiada też stylowe sale konferencyjne. Są w pełni wyposażone w sprzęt multimedialny i klimatyzowane. To bardzo prestiżowe miejsce, dlatego świetnie sprawdza się przy spotkaniach wymagających wyjątkowej oprawy. Hotel Ramka to połączenie stylu, nowoczesnego wzornictwa i luksusu, które spodobają się nawet najbardziej wymagającym.
  • Największa
    sala konferencyjna:
  • Łączna liczba
    miejsc noclegowych: 0

Lokalizacja

POWRÓT

Obiekty w okolicy

Komentarze (0 wypowiedzi)

Aktualnie brak komentarzy dla tego obiektu. Bądź pierwszy dodaj komentarz!

DODAJ KOMENTARZ +
Mojekonferencje.pl

Ta prezentacja jest w tej chwili nieaktywna.

Wejdź na mojekonferencje.pl i wybierz z ponad 700 obiektów konferencyjnych.

ikona mapa

Wyznacz trasę

Zaznacz obiekt na mapie, następnie uzupełnij adres
początkowy i kliknij przycisk "Wyślij".