Blue Diamond Hotel Active SPA ****
Szybkie wyszukiwanie

Hotel Ines

wyślij zapytanie przejdź na stronę www

Opis obiektu

Hotel Ines to nowoczesny hotel konferencyjny położony w miejscowości Sędziszów Mazowiecki przy ulicy Wesołej. To idealne lokalizacja na wypoczynek z rodziną bądź na zorganizowanie imprezy biznesowej czy też okolicznościowej. Usytuowanie w województwie podkarpackim w pobliżu terenów górzystych przyciąga miłośników gór. Hotel Ines to idealne miejsce na spotkania o charakterze edukacyjnym, biznesowym oraz konferencje w województwie podkarpackim.

Hotel Ines dysponuje zróżnicowaną ofertą noclegową. Gościom oddaje miejsca noclegowe w przestronnych pokojach urządzonych zgodnie z obowiązującymi trendami. Wszystkie pokoje są klimatyzowane, co zapewnia komfort w upalne dni. W każdym z pokoi jest prywatna łazienka z pełnym węzłem sanitarnym – kabina prysznicowa lub wanna. Obiekt stwarza idealne warunki do wypoczynku.

Centrum konferencyjne Hotelu Ines to profesjonalne i klimatyzowane sale szkoleniowe posiadające pełne wyposażenie konferencyjne. Obiekt szkoleniowy to doskonałe miejsce na sympozja, zjazdy, prezentacje, spotkania firmowe i integracyjne w województwie podkarpackim.
  • Największa
    sala konferencyjna:
  • Łączna liczba
    miejsc noclegowych: 0

Lokalizacja

POWRÓT

Obiekty w okolicy

Komentarze (0 wypowiedzi)

Aktualnie brak komentarzy dla tego obiektu. Bądź pierwszy dodaj komentarz!

DODAJ KOMENTARZ +
Mojekonferencje.pl

Ta prezentacja jest w tej chwili nieaktywna.

Wejdź na mojekonferencje.pl i wybierz z ponad 700 obiektów konferencyjnych.

ikona mapa

Wyznacz trasę

Zaznacz obiekt na mapie, następnie uzupełnij adres
początkowy i kliknij przycisk "Wyślij".