Pałac Żelechów SPA & Wellness
Szybkie wyszukiwanie

Hotel Skansen Conference & Spa

wyślij zapytanie przejdź na stronę www

Opis obiektu

Hotel Skansen Conference & Spa to nowoczesne centrum hotelowo-konferencyjne zlokalizowane na terenie Muzeum Wsi Mazowieckiej w Sierpcu, gdzie powstawały zdjęcia do takich filmów jak "Ogniem i Mieczem" Jerzego Hoffmana,, "Pan Tadeusz" Andrzeja Wajdy czy "Szwadron" Juliusza Machulskiego.

Obiekt otacza zalesiony teren o powierzchni 54 ha. Hotel Skansen odwiedzają zarówno Goście indywidualni jak i biznesowi. Położenie w cichym, bliskim naturze miejscu doskonale nadaje się do wypoczynku oraz do organizacji firmowych wyjazdów, imprez okolicznościowych, a także szkoleń i konferencji.

W skład hotelu wchodzą trzy budynki: Ogień, Woda i Sacrum. W budynku Ogień mieści się główny hol z recepcją, ekskluzywna Restauracja A'la carte, wielofunkcyjna sala oraz Folkbar z kręgielnią i bilardem. W budynku Woda znajduje się część hotelowo-rekreacyjna z pokojami i apartamentami, basenem i gabinetami odnowy biologicznej, a budynek Sacrum to część widowiskowo-konferencyjna hotelu.

  • Największa
    sala konferencyjna: 300
  • Łączna liczba
    miejsc noclegowych: 150
    • Dodatkowe udogodnienia:

    • Obiekty konferencyjne spa Obiekty konferencyjne w lesie Obiekty konferencyjne z basenem Obiekty konferencyjne z udogodnieniami dla osób niepełnosprawnych

Sale konferencyjne i szkoleniowe

W Hotelu Skansen Conference & Spa posiada bogate zaplecze konferencyjne. Na terenie obiektu mieszczą się nowoczesne, wielofunkcyjne sale, których przestrzeń i wystrój może być zaadoptowana niemal do każdego rodzaju wydarzenia. Część konferencyjna hotelu znajduje się w budynku Sacrum.

Najważniejszym elementem centrum konferencyjnego jest Sala Widowiskowa, w której odbywają się koncerty i wszelkie wydarzenia kulturalne nawet dla 300 osób. W sali znajdują się kabiny i system do tłumaczeń symultanicznych oraz nowoczesne urządzenia audiowizualne.


Liczba miejsc w ustawieniu
  Teatr Podkowa Szkoła
Sala Widowiskowa 300 --- ---
Sala Srebrna 140 60 80
Sala Srebrna 1 70 30 40
Sala Srebrna 2 70 30 40
Folklor 1 --- 20 ---
Folklor 2 --- 20 ---
Sala VIP --- 20 ---

Pokoje

Hotel Skansen Conference & Spa oddaje swoim Gościom do dyspozycji 50 wygodnych, minimalistycznie zaaranżowanych pokoi, które łącznie dają 150 miejsc noclegowych. W ofercie hotelu znajdują się pokoje dwuosobowe, studia z antresolą przeznaczone nawet dla sześciu osób oraz bardzo przestronne i funkcjonalne pokoje przystosowane dla osób niepełnosprawnych. W dziesięciu pokojach mieszczą się aneksy kuchenne i lodówki.

Wszystkie pokoje Hotelu Skansen są w naturalny sposób oświetlone, dzięki zastosowaniu panoramicznych okien sięgających od sufitu do podłogi.

Restauracja

W budynku Ogień mieści się nowoczesna Restauracja A'la carte, której przytulną atmosferę tworzą znajdujące się w niej dwa kominki. Przeszklona ściana restauracji pozwala Gościom poczuć się, jakby znajdowali się na otwartym, leśnym terenie. W restauracji serwowane są głównie dania kuchni polskiej przyrządzane za pomocą nowoczesnych technik. W restauracji organizowane są również wszelkiego rodzaju imprezy okolicznościowe i firmowe.

W budynku Woda znajduje się Restauracja Regionalna, w której podawane są śniadania w formie bufetu szwedzkiego oraz tradycyjne przekąski tradycyjnej kuchni polskiej.

Usługi dodatkowe

W budynku Woda mieści się kompleks saun i basenów z dodatkowymi atrakcjami, takimi jak kaskada wodna, łóżka wodne, jacuzzi czy bicze szkockie. Basen podzielony jest na część rekreacyjną i sportową, dzięki czemu odnajdą się tu osoby szukające wypoczynku jak i te, które lubią pływać. Do strefy Spa można dostać się bezpośrednio windą z pokoi hotelowych.

Na terenie hotelu znajduje się także Folkbar, w którym organizowane są m.in. wieczory panieńskie i kawalerskie. Jest to miejsce, w którym można spędzać wieczory przy przekąskach i napojach alkoholowych lub bezalkoholowych. Znajduje się tu także kręgielnia i stół do bilarda, dzięki czemu każde szkolenie i konferencja mogą być wzbogacone o absorbujące gry zespołowe.

Hotel Skansen Conference & Spa leży na terenie Muzeum Wsi Mazowieckiej, które ukazuje rodzimą historię mazowieckiej wsi z przełomu XIX i XX wieku. Na terenie skansenu znajduje się ponad 80 obiektów dużej i małej architektury.

Lokalizacja

POWRÓT

Obiekty w okolicy

~35.54 km
Centrum Szkoleniowo-Konferencyjne HOTEL HERMAN****
Centrum Szkoleniowo-Konferencyjne HOTEL HERMAN****

Płock

Zobacz
~37.08 km
Hotel*** Dworek Wapionka
Hotel*** Dworek Wapionka

Górzno

Zobacz
~42.47 km
Hotel*** Dwór Mystkowo
Hotel*** Dwór Mystkowo

Płońsk

Zobacz
~47.91 km
Cykada Restauracja & Hotel
Cykada Restauracja & Hotel

Brzozie

Zobacz
~35.54 km
Centrum Szkoleniowo-Konferencyjne HOTEL HERMAN****
Centrum Szkoleniowo-Konferencyjne HOTEL HERMAN****

Płock

Zobacz
~37.08 km
Hotel*** Dworek Wapionka
Hotel*** Dworek Wapionka

Górzno

Zobacz
~42.47 km
Hotel*** Dwór Mystkowo
Hotel*** Dwór Mystkowo

Płońsk

Zobacz
~47.91 km
Cykada Restauracja & Hotel
Cykada Restauracja & Hotel

Brzozie

Zobacz

Komentarze (0 wypowiedzi)

Aktualnie brak komentarzy dla tego obiektu. Bądź pierwszy dodaj komentarz!

DODAJ KOMENTARZ +
ikona mapa

Wyznacz trasę

Zaznacz obiekt na mapie, następnie uzupełnij adres
początkowy i kliknij przycisk "Wyślij".