Blue Marine Mielno
Szybkie wyszukiwanie

Dworek Hetmański

wyślij zapytanie przejdź na stronę www

Opis obiektu

Dworek Hetmański mieści się w malowniczej miejscowości Koszewko, niedaleko Stargardu Szczecińskiego na Pomorzu Zachodnim. Położenie wśród lasów, nad jeziorem Miedwie sprawia, że jest to wręcz idealne miejsce na wypoczynek z rodziną czy przyjaciółmi, jak również na konferencje czy spotkania bizneoswe.

Dworek Hetmański stylizowany jest na dawne dworki szlacheckie. Oferuje noclegi w 20 stylowo urządzonych pokojach o zróżnicowanym standardzie. Do wyporu ekskluzywne apartamenty szlacheckie, luksusowe pokoje typu Superior oraz pokoje typu standard. Wszystkie gustownie umeblowane w antyczne meble. Pokoje posiadają własne łazienki, telewizory i minibary. Miejsca noclegowe w Dworku Hetmańskim spełnią wymagania nawet najbardziej wymagających gości.

Tak ekskuzywny obiekt konferencyjny świetnie nadaje się na spotkania na najwyższym szczeblu. Dworek Hetmański dysponuje salą szkoleniową gotową do przyjęcia nawet 120 gości. Centrum szkoleniowe w Koszewku to idealne miejsce także na wyjazd integracyjny czy spotkanie firmowe.
  • Największa
    sala konferencyjna:
  • Łączna liczba
    miejsc noclegowych: 0

Lokalizacja

POWRÓT

Obiekty w okolicy

Komentarze (0 wypowiedzi)

Aktualnie brak komentarzy dla tego obiektu. Bądź pierwszy dodaj komentarz!

DODAJ KOMENTARZ +
Mojekonferencje.pl

Ta prezentacja jest w tej chwili nieaktywna.

Wejdź na mojekonferencje.pl i wybierz z ponad 700 obiektów konferencyjnych.

ikona mapa

Wyznacz trasę

Zaznacz obiekt na mapie, następnie uzupełnij adres
początkowy i kliknij przycisk "Wyślij".