Blue Marine Mielno
Szybkie wyszukiwanie

Hotel Restauracja Lord

wyślij zapytanie przejdź na stronę www

Opis obiektu

Hotel Lord położony jest przy ulicy Łąkowej w Stargardzie Szczecińskim. Położenie w niewielkiej odległości od uroczej starówki, która stanowi centrum miasta i jednocześnie w spokojnej okolicy wpływa na fakt, że jest to dobre miejsce na konferencje w województwie zachodniopomorskim.

Hotel oferuje wygodne miejsca noclegowe w komfortowych pokojach o zróżnicowanym standardzie. Każdy pokój posiada własną łazienkę z pełnym węzłem sanitarnym oraz standardowe wyposażenie hotelowe. Przed obiektem znajduje się przestronny parking, z którego mogą korzystać wszyscy goście hotelu. Atrakcyjne warunki noclegowe i przyjazna obsługa wpływają na duże zadowolenie gości z pobytu.

Hotel konferencyjny posiada także przestrzeń idealną na spotkania o charakterze biznesowym. Oddane do dyspozycji gości sale szkoleniowe sprawdzają się przy organizacji narad, zebrań, spotkań firmowych, prezentacji oraz imprez okolicznościowych. Hotel Lord posiada ofertę, którą powinni zainteresować się wszyscy organizujący spotkanie w zachodniopomorskim.
  • Największa
    sala konferencyjna:
  • Łączna liczba
    miejsc noclegowych: 0

Lokalizacja

POWRÓT

Obiekty w okolicy

Komentarze (0 wypowiedzi)

Aktualnie brak komentarzy dla tego obiektu. Bądź pierwszy dodaj komentarz!

DODAJ KOMENTARZ +
Mojekonferencje.pl

Ta prezentacja jest w tej chwili nieaktywna.

Wejdź na mojekonferencje.pl i wybierz z ponad 700 obiektów konferencyjnych.

ikona mapa

Wyznacz trasę

Zaznacz obiekt na mapie, następnie uzupełnij adres
początkowy i kliknij przycisk "Wyślij".