Blue Diamond Hotel Active SPA ****
Szybkie wyszukiwanie

Hotel Imperium

wyślij zapytanie przejdź na stronę www

Opis obiektu

Hotel Imperium to znany hotel konferencyjny położony w niedużej miejscowości Świlcza mieszczącej się niedaleko Rzeszowa. Obiekt usytuowany jest w spokojnej okolicy, co na pewno spodoba się osobom szukającym miejsca na odpoczynek. Otoczenie przyrody zwiększa komfort wypoczynku. Hotel Imperium to idealne miejsce dla organizatorów spotkań –można w nim organizować spotkania o charakterze biznesowym, szkolenia, konferencje i imprezy okolicznościowe w województwie podkarpackim.

Hotel Imperium ma ciekawą ofertę noclegową. W ofercie pokoje o zróżnicowanym standardzie – od pokoi ekonomicznych po stylowe apartamenty o większej powierzchni. Pokoje są wyposażone w sejfy, lodówki i telewizory LCD. Wszystkie mają własne łazienki z pełnym węzłem sanitarnym. W całym hotelu goście mają dostęp do bezprzewodowego łącza internetowego. Obiekt na pewno pozwoli odpocząć i zrelaksować się po ciężkim dniu.

Hotel Imperium to profesjonalny obiekt szkoleniowy. Posiada centrum konferencyjne składające się z kilku sal. Sale konferencyjne na wyposażeniu mają dostęp do internetu oraz sprzęt audiowizualny i nagłaśniający.
  • Największa
    sala konferencyjna:
  • Łączna liczba
    miejsc noclegowych: 0

Lokalizacja

POWRÓT

Obiekty w okolicy

Komentarze (0 wypowiedzi)

Aktualnie brak komentarzy dla tego obiektu. Bądź pierwszy dodaj komentarz!

DODAJ KOMENTARZ +
Mojekonferencje.pl

Ta prezentacja jest w tej chwili nieaktywna.

Wejdź na mojekonferencje.pl i wybierz z ponad 700 obiektów konferencyjnych.

ikona mapa

Wyznacz trasę

Zaznacz obiekt na mapie, następnie uzupełnij adres
początkowy i kliknij przycisk "Wyślij".