Pałac Żelechów
Szybkie wyszukiwanie

Park Hotel Clara Ojerzyce

wyślij zapytanie przejdź na stronę www

Opis obiektu

Park Hotel Clara to obiekt konferencyjny zwany inaczej Pałacem Ojerzyce. Usytuowany jest w niewielkiej miejscowości Ojerzyce położonej w Gminie Szczaniec w województwie Lubuskim. Pałac Ojerzyce mieści się w pięknym kompleksie parkowym. Otoczenie zieleni przypada do gustu zarówno rodzinom szukającym miłego miejsca na wypoczynek, jak i organizatorom konferencji, którzy potrzebują kameralnego i zarazem stylowego obiektu na spotkanie biznesowe.

Pałac Ojerzyce oferuje noclegi w pokojach stylizowanych na pałacowe komnaty. Łącznie do dyspozycji gości jest aż 37 miejsc noclegowych. Każdy z apartamentów ma własną łazienkę z pełnym węzłem sanitarnym.

W obiekcie znajduje się też centrum konferencyjne. Sala szkoleniowa w Park Hotel Clara posiada wyposażenie multimedialne. Mogą się w niej odbywać spotkania dla nawet 50 osób. Stylowe wnętrza pałacu idealnie nadają się na spotkanie, które wymaga wyjątkowej oprawy. To świetne miejsce na spotkania z kontrahentami, sympozja i szkolenia, a także narady i zebrania.
  • Największa
    sala konferencyjna:
  • Łączna liczba
    miejsc noclegowych: 0

Lokalizacja

POWRÓT

Obiekty w okolicy

Komentarze (0 wypowiedzi)

Aktualnie brak komentarzy dla tego obiektu. Bądź pierwszy dodaj komentarz!

DODAJ KOMENTARZ +
Mojekonferencje.pl

Ta prezentacja jest w tej chwili nieaktywna.

Wejdź na mojekonferencje.pl i wybierz z ponad 700 obiektów konferencyjnych.

ikona mapa

Wyznacz trasę

Zaznacz obiekt na mapie, następnie uzupełnij adres
początkowy i kliknij przycisk "Wyślij".