Blue Marine Mielno
Szybkie wyszukiwanie

Centrum Konferencyjne ZAMEK

wyślij zapytanie przejdź na stronę www

Opis obiektu

Centrum Konferencyjne ZAMEK mieści się w nowo wyremontowanym Zamku Książąt Pomorskich w Szczecinku.

Budynek położony na półwyspie, pośród zieleni, nad malowniczym jeziorem Trzesiecko zapewnia odwiedzającym niezapomniane widoki.

Naszym Gościom oferujemy trzy wielofunkcyjne sale konferencyjno-bankietowe, w których z równym powodzeniem można zorganizować nowoczesne szkolenie czy konferencje, jak również stylowe wesele.

W obu przypadkach uzupełnieniem dla eleganckich sal jest bogate zaplecze gastronomiczne w postaci gustownej restauracji i klimatycznego Piano-Baru znajdującego się w zamkowych piwnicach.

Dla specjalnych gości zarówno konferencji, jak i wszelkiego rodzaju imprez okolicznościowych, ZAMEK oferuje niezwykłe pokoje hotelowe. Ciekawy klimat, a zarazem indywidualny charakter poszczególnych pomieszczeń sprawiają, że każdy znajdzie tu coś dla siebie.

Dodatkową atrakcję stanowi Galeria Sztuki, w której organizowane są wystawy o różnorodnej tematyce.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług!
  • Największa
    sala konferencyjna: 130
  • Łączna liczba
    miejsc noclegowych: 13

Sale konferencyjne i szkoleniowe

Oferujemy Państwu trzy klimatyzowane, wyposażone w nowoczesny sprzęt, sale konferencyjne.

Sala Konferencyjna Zachodnia – elegancka sala usytuowana w zachodniej części budynku. Pięknie zachowane i odrestaurowane belki stropowe oraz ściany ukazujące wiekowe cegły pięknie harmonizują tu ze stylowymi, metalowymi żyrandolami. W historyczne elementy umiejętnie wkomponowano nowoczesny sprzęt konferencyjny. Sala w układzie teatralnym mieści nawet do 70 osób.

Sala Konferencyjna Południowa – klasyczna sala konferencyjna, z której okien rozciąga się przepiękna panorama jeziora Trzesiecko. Sala może funkcjonować jako całość - wtedy w klasycznym układzie teatralnym mieści około 120-130 osób, z możliwością podzielenia jej na dwie części za pomocą drzwi przesuwnych. Pomieszczenia, które powstają po podziale mogą pomieści ok. 70 i ok. 40 osób. Każde z nich wyposażone jest w osobny sprzęt konferencyjny oraz niezależne nagłośnienie. Dzięki temu zyskujemy dwie sale, w których mogą się toczyć niezależne szkolenia czy konferencje.
Liczba miejsc w ustawieniu
  Teatr Podkowa Szkoła
Sala Konferencyjna Zachodnia 80 --- ---
Sala Konferencyjna Południowa 130 --- ---
Sala Konferencyjna Południowa - mała 40 --- ---

Pokoje

Dla naszych Gości przygotowaliśmy przestronny apartament oraz cztery eleganckie pokoje. Ciekawy klimat, a zarazem indywidualny charakter poszczególnych pomieszczeń sprawiają, że każdy znajdzie tu coś dla siebie. Hołdując naszemu hasłu przewodniemu wystrój pokoi to nowoczesność harmonijnie wpleciona w tradycje. Zachowane podczas gruntownego remontu stare słupy podtrzymujące dach zostały pięknie wyeksponowane i stały się częścią wystroju tworząc niepowtarzalny klimat. Nowoczesne elementy umiejętnie połączono z pozostałościami z poprzednich wieków tworząc niepowtarzalne wnętrza. Pokoje są wyposażone w klimatyzację, telefon oraz bezprzewodowy Internet. Jeden z nich – pokój Białej Damy dostosowany został dla osób niepełnosprawnych.

Usługi dodatkowe

Centrum Konferencyjne ZAMEK zaprasza również do Restauracji. Zapewnia ona pełną obsługę gastronomiczną każdego szkolenia oraz spotkania biznesowego – od prostych przerw kawowych po wykwintne obiady i eleganckie przyjęcia koktajlowe. Zaprasza również na rodzinne obiady i spotkania z przyjaciółmi. W eleganckich wnętrzach zakosztować można tradycyjnych polskich smaków w nowoczesnym wydaniu.

Zamkowe piwnice oferują nastrojowe wieczory przy lampce wina czy szklaneczce koniaku w Piano Barze, w którym co weekend rozbrzmiewa muzyka na żywo.

Lokalizacja

POWRÓT

Obiekty w okolicy

~15.74 km
"Dom nad jeziorem"
"Dom nad jeziorem"

Silnowo

Zobacz
~15.74 km
"Dom nad jeziorem"
"Dom nad jeziorem"

Silnowo

Zobacz

Komentarze (0 wypowiedzi)

Aktualnie brak komentarzy dla tego obiektu. Bądź pierwszy dodaj komentarz!

DODAJ KOMENTARZ +
Mojekonferencje.pl

Ta prezentacja jest w tej chwili nieaktywna.

Wejdź na mojekonferencje.pl i wybierz z ponad 700 obiektów konferencyjnych.

~15.74 km
"Dom nad jeziorem"
"Dom nad jeziorem"

Silnowo

Największa sala: 80

Miejsc noclegowych: 65

Zobacz
ikona mapa

Wyznacz trasę

Zaznacz obiekt na mapie, następnie uzupełnij adres
początkowy i kliknij przycisk "Wyślij".