Szybkie wyszukiwanie

Hotel Panorama Centrum

wyślij zapytanie przejdź na stronę www

Opis obiektu

Hotel Panorama Centrum to jeden z najatrakcyjniejszych obiektów konferencyjnych w województwie śląskim. Mieści się przy ulicy Wczasowej w znanym górskim kurorcie – Szczyrku. Obiekt położony jest wśród terenów zielonych, co przyciąga gości z całego kraju na wypoczynek z najbliższymi . Hotel Panorama Centrum w Szczyrku to obiekt odpowiedni nie tylko na wypoczynek urlopowy z przyjaciółmi, ale również na szkolenia i konferencje w województwie śląskim.

Hotel Panorama Centrum swoim gościom oddaje do użytku miejsca noclegowe w komfortowych pokojach i apartamentach o różnym standardzie posiadających łazienki z pełnym węzłem sanitarnym. Każdy z oferowanych pokoi ma na wyposażeniu ma telewizor. W całym obiekcie jest także dostęp do bezprzewodowego Internetu. Goście zmotoryzowani mogą korzystać z parkingu.

Hotel Panorama Centrum w Szczyrku posiada centrum konferencyjne, w skład którego wchodzą sale konferencyjne mające na wyposażeniu sprzęt audiowizualny i nagłaśniający. Hotel Panorama Centrum to świetne miejsce na konferencje w województwie śląskim. Często wybierają go osoby organizujące spotkania w tym regionie.
  • Największa
    sala konferencyjna:
  • Łączna liczba
    miejsc noclegowych: 0

Lokalizacja

POWRÓT

Obiekty w okolicy

Komentarze (0 wypowiedzi)

Aktualnie brak komentarzy dla tego obiektu. Bądź pierwszy dodaj komentarz!

DODAJ KOMENTARZ +
Mojekonferencje.pl

Ta prezentacja jest w tej chwili nieaktywna.

Wejdź na mojekonferencje.pl i wybierz z ponad 700 obiektów konferencyjnych.

ikona mapa

Wyznacz trasę

Zaznacz obiekt na mapie, następnie uzupełnij adres
początkowy i kliknij przycisk "Wyślij".