Zamek Ryn
Szybkie wyszukiwanie

Pensjonat Maria

wyślij zapytanie przejdź na stronę www

Opis obiektu

Pensjonat Maria to atrakcyjny obiekt szkoleniowy w województwie śląskim. Zlokalizowany jest przy ulicy Beskidzkiej w malowniczym miasteczku górskim - Szczyrku. Obiekt położony jest niedaleko terenów zielonych, co powoduje, że jest idealnym miejscem na wypoczynek z rodziną. Pensjonat Maria w Szczyrku to obiekt dobry nie tylko relaks z najbliższymi, ale również na szkolenia i konferencje w górach.

Pensjonat Maria w swojej ofercie posiada atrakcyjne miejsca noclegowe w przestronnych stylowych pokojach i apartamentach posiadających własne łazienki z pełnym węzłem sanitarnym. Każdy pokój jest w pełni urządzony i wyposażony w telewizor. W całym obiekcie konferencyjnym jest dostęp do bezprzewodowego Internetu.

Pensjonat Maria ma nowoczesne centrum konferencyjne, na które składają się ciekawie urządzone i profesjonalne sale konferencyjne wyposażone w nowoczesny sprzęt audiowizualny. Pensjonat Maria to idealne miejsce na konferencje w województwie śląskim. Sprosta wymaganiom nawet najbardziej wymagających gości biznesowych organizatorów spotkań.
  • Największa
    sala konferencyjna:
  • Łączna liczba
    miejsc noclegowych: 0

Lokalizacja

POWRÓT

Obiekty w okolicy

Komentarze (0 wypowiedzi)

Aktualnie brak komentarzy dla tego obiektu. Bądź pierwszy dodaj komentarz!

DODAJ KOMENTARZ +
Mojekonferencje.pl

Ta prezentacja jest w tej chwili nieaktywna.

Wejdź na mojekonferencje.pl i wybierz z ponad 700 obiektów konferencyjnych.

ikona mapa

Wyznacz trasę

Zaznacz obiekt na mapie, następnie uzupełnij adres
początkowy i kliknij przycisk "Wyślij".