Blue Diamond Hotel Active SPA ****
Szybkie wyszukiwanie

Hotel Fenix

wyślij zapytanie przejdź na stronę www

Opis obiektu

Hotel Fenix to stylowy obiekt konferencyjny położony w miejscowości Nowa Wieś należącej do Gminy Trzebownisko. To doskonała lokalizacja na wypoczynek z przyjaciółmi czy rodziną, bądź na zorganizowanie imprezy biznesowej czy też okolicznościowej. Usytuowanie w województwie podkarpackim niedaleko terenów górzystych przyciąga fanów gór. Hotel Fenix to dobre miejsce na konferencje w województwie podkarpackim.

Hotel Fenix dysponuje zróżnicowaną ofertą noclegową. Gościom oddaje 46 miejsc noclegowych w przestronnych pokojach wyposażonych w telewizory. W każdym z pokoi jest prywatna łazienka z pełnym węzłem sanitarnym – kabiną prysznicową lub wanną. Obiekt stwarza idealne warunki do wypoczynku. To najlepsze miejsce na nocleg w podkarpackim.

Centrum konferencyjne Hotelu Fenix to profesjonalne i wyposażone w sprzęt audiowizualny i nagłaśniający sale szkoleniowe. Obiekt szkoleniowy to doskonałe miejsce na sympozja, zjazdy, prezentacje, spotkania firmowe i integracyjne. To jeden z najlepszych obiektów szkoleniowych w województwie podkarpackim.
  • Największa
    sala konferencyjna:
  • Łączna liczba
    miejsc noclegowych: 0

Lokalizacja

POWRÓT

Obiekty w okolicy

Komentarze (0 wypowiedzi)

Aktualnie brak komentarzy dla tego obiektu. Bądź pierwszy dodaj komentarz!

DODAJ KOMENTARZ +
Mojekonferencje.pl

Ta prezentacja jest w tej chwili nieaktywna.

Wejdź na mojekonferencje.pl i wybierz z ponad 700 obiektów konferencyjnych.

ikona mapa

Wyznacz trasę

Zaznacz obiekt na mapie, następnie uzupełnij adres
początkowy i kliknij przycisk "Wyślij".