Pałac Żelechów
Szybkie wyszukiwanie

Hotel Gołębiewski Wisła

 • Zobacz na mapie google
  • Telefon:
  • Wyświetl numer
  • Email:
  • Wyświetl e-mail
wyślij zapytanie przejdź na stronę www

Opis obiektu

Hotel Gołębiewski to jeden z największych w południowej Polsce obiektów konferencyjnych w województwie śląskim. Mieści się przy ulicy Ks. Bp. Bursche w uroczej miejscowości – Wisła będącej znanym górskim kurortem. Obiekt znajduje się wśród terenów zielonych, co przyciąga gości z całego kraju na wypoczynek z najbliższymi . Hotel Gołębiewski Wisła to obiekt idealny nie tylko na wypoczynek wakacyjny z najbliższymi, ale również na szkolenia i konferencje w województwie śląskim.

Hotel Gołębiewski Wisła swoim gościom oddaje do użytku miejsca noclegowe w przestronnych i stylowych pokojach i apartamentach o zróżnicowanym standardzie mających własne łazienki z pełnym węzłem sanitarnym. Każdy pokój na wyposażeniu ma telewizor. W całym obiekcie jest także dostęp do bezprzewodowego Internetu. Goście mogą korzytsać z parkingu.

Hotel Gołębiewski Wisła posiada centrum konferencyjne, w skład którego wchodzą nowoczesne sale szkoleniowe mające na wyposażeniu profesjonalny sprzęt audiowizualny i nagłaśniający. Hotel Gołębiewski w Wiśle to doskonałe miejsce na konferencje w województwie śląskim. Jest często wybierany przez osoby organizujące spotkania w tym regionie.
 • Największa
  sala konferencyjna:
 • Łączna liczba
  miejsc noclegowych: 0

Lokalizacja

POWRÓT

Obiekty w okolicy

Komentarze (0 wypowiedzi)

Aktualnie brak komentarzy dla tego obiektu. Bądź pierwszy dodaj komentarz!

DODAJ KOMENTARZ +
Mojekonferencje.pl

Ta prezentacja jest w tej chwili nieaktywna.

Wejdź na mojekonferencje.pl i wybierz z ponad 700 obiektów konferencyjnych.

ikona mapa

Wyznacz trasę

Zaznacz obiekt na mapie, następnie uzupełnij adres
początkowy i kliknij przycisk "Wyślij".