In Between Hotel
Szybkie wyszukiwanie

Poleskie Centrum Konferencyjno - Szkoleniowe Babie Lato

 • Zobacz na mapie google
  • Telefon:
  • Wyświetl numer
  • Email:
  • Wyświetl e-mail
wyślij zapytanie przejdź na stronę www

Opis obiektu

Poleskie Centrum Konferencyjno – Szkoleniowe Babie Lato zaprasza gości od kwietnia do października. Do Państwa dyspozycji oddajemy do 48 miejsc noclegowych w czteroosobowych apartamentach i pokojach jedno, dwu lub trzyosobowych z łazienkami. Część pokoi posiada własny, zadaszony taras z meblami ogrodowymi. Zapraszamy również do restauracji, w której biesiadować może do 48 osób. Na spotkania biznesowe udostępniamy salę wykładową, mogącą pomieścić do 90 uczestników konferencji, szkoleń, sympozjów. Jest ona wyposażona we wszystkie potrzebne sprzęty (projektor, wizualizer, tablica interaktywna, flipcharty, nagłośnienie, centralne sterowanie) i jest w pełni klimatyzowana. Podobnie jak sala restauracyjna i większość pokoi. Kuchnia przygotowuje własnoręcznie posiłki z wykorzystaniem naturalnych, lokalnych produktów. Żadnych półfabrykatów!
Posiadamy własny parking. Na terenie Babiego Lata dostępny jest Internet działający w oparciu o sieć wi-fi (10 Mbs). W pokojach, oprócz wygodnych łóżek, szafek nocnych, lampek, szafy ubraniowej, stolika i foteli do dyspozycji gości oddajemy lodówkę – minibar, telewizor Samsung LED z funkcjami internetowymi (SMART TV), radio z CD i MP3, czajnik i podstawowe naczynia. Obiekt jest monitorowany.

Na życzenie gości pośredniczymy w organizacji spływów kajakowych rzeką Bug, jazdy konnej, jazdy quadami, rajdów rowerowych, gier paintbollowych, jazd bryczkami i kuligów, ognisk i biesiad grillowych. Organizując szkolenia i spotkania integracyjne staramy się nie łączyć grup, oddając naszym Gościom do wyłącznej dyspozycji cały Ośrodek.
 • Największa
  sala konferencyjna: 0
 • Łączna liczba
  miejsc noclegowych: 48

Sale konferencyjne i szkoleniowe

Sala Konferencyjna obiektu noclegowego Babie Lato wyposażona jest we wszystkie najnowocześniejsze urządzenia dostępne obecnie na rynku i wykorzystywane w tego typu obiektach najwyższej klasy. Jest pomieszczeniem w pełni klimatyzowanym z automatycznym sterowaniem systemami wentylacyjno - klimatyzacyjnymi. Zarządzanie funkcjami poszczególnych urządzeń odbywa się przewodowo - za pomocą okablowania zainstalowanego we florboxie lub bezprzewodowo za pomocą ekranu dotykowego z panelem sterowniczym. Wykłady mogą być prowadzone w sposób dynamiczny - w oparciu o bezprzewodowy system nagłośnienia i mobilny touchpad. Do wyłącznej dyspozycji osób korzystających z sali konferencyjnej oddajemy dwie toalety: męską i damską, dwa tarasy zewnętrzne. Artykuły zamawiane w ramach przerw kawowych na życzenie gości dowożone są wewnętrzną windą towarową bezpośrednio do sali konferencyjnej. Mogą też być podawane w restauracji umieszczonej na parterze. Nasi Goście mogą korzystać z: 30 wygodnych foteli, 100 krzeseł konferencyjnych oraz 20 rozkładanych stołów. W zależności od potrzeb i ułożenia stołów z sali konferencyjnej może korzystać: do 30 osób - układ komfortowy (różne modele ustawień stołów - "podkowa", "kwadrat", "prostokąt", "dwa rzędy", "trzy rzędy"); do 40 osób - układ lekcyjny ("klasowy" układ stołów) lub do 70 osób (układ "kinowy"). Istnieje możliwość jednoczesnego prowadzenia wykładów w dwóch salach: konferencyjnej - jako podstawowej i restauracyjnej - jako dodatkowej. Na terenie Poleskiego Centrum Konferencyjno – Szkoleniowego Babie Lato dostępny jest internet działający w oparciu o sieć wi-fi i model dsl (stały adres ip) oraz prędkości 10 Mbs.
Liczba miejsc w ustawieniu
  Teatr Podkowa Szkoła
Sala 1 --- --- ---

Pokoje

Naszym Gościom oferujemy różne typy pomieszczeń: dwuosobowe klimatyzowane pokoje hotelowe, pokoje rodzinne i apartamenty. Łazienki przy pokojach i apartamentach wykonane są z najwyższą starannością. Część pokoi posiada własne, zadaszone tarasy z meblami ogrodowymi. Elementem wyposażenia pomieszczeń są m.in. telewizory, radia z CD, lodówki, bądź minibary hotelowe, suszarki do włosów, podstawowe naczynia.

Usługi dodatkowe

Zapraszamy do restauracji na tradycyjne polskie dania. Wszystkie posiłki przygotowujemy we własnej, profesjonalnie wyposażonej kuchni. Nie stosujemy mrożonek ani półfabrykatów. W świeże mięso i wędliny zaopatrujemy się w pobliskiej Włodawie; nowalijki i warzywa odbieramy bezpośrednio od rolników. Sterylna czystość i dbałość o najwyższą jakość produktów jest dla nas najważniejsza. Oferujemy potrawy zarówno na zamówienie (trzeba troszkę poczekać) jak i przygotowane nieco wcześniej i natychmiast gotowe na stół. Proponujemy „dania dnia” w formule „jedz dodatków ile chcesz”. Bufet sałatkowy zaspokoi wyszukane wegetariańskie pragnienia, a napoje, piwo czy kawa umilą pobyt w restauracji Babiego Lata.
Zapraszamy również na śniadania przygotowane w formule „szwedzkiego stołu”. Świeże bułeczki, wędliny, sery, sałatki, warzywa, dżemy i konfitury mussli i płatki czekają na Gości od godziny 8:00 do 10:00.

Oferujemy śniadania i obiadokolacje w cenie 40 PLN od osoby.
Restauracja czynna jest codziennie do godziny 21:00
W przypadku organizacji spotkań konferencyjno – szkoleniowych i integracyjnych restauracja jest w wyłącznej dyspozycji Gości.

Lokalizacja

POWRÓT

Obiekty w okolicy

Komentarze (0 wypowiedzi)

Aktualnie brak komentarzy dla tego obiektu. Bądź pierwszy dodaj komentarz!

DODAJ KOMENTARZ +
Mojekonferencje.pl

Ta prezentacja jest w tej chwili nieaktywna.

Wejdź na mojekonferencje.pl i wybierz z ponad 700 obiektów konferencyjnych.

ikona mapa

Wyznacz trasę

Zaznacz obiekt na mapie, następnie uzupełnij adres
początkowy i kliknij przycisk "Wyślij".