Blue Diamond Hotel Active SPA ****
Szybkie wyszukiwanie

Chutor Kozacki w Dolinie Koni

wyślij zapytanie przejdź na stronę www

Opis obiektu

Hotel Chutor Kozacki w Dolinie Koni mieści się w miejscowości Łukowe położonej w Gminie Zagórz – znajdującej się w górskim rejonie województwa podkarpackiego. Obiekt zachwyca swoją regionalną architekturą, która nie pozostawia go niezauważonym na tle sąsiadujących budynków. Obiekt idealnie nadaje się na konferencje czy kongresy, bądź inne spotkania o charakterze biznesowym czy też edukacyjnym w mieście.

Obiekt oferuje wygodne miejsca noclegowe w pokojach o zróżnicowanym standardzie. Ze względu na duży wybór tu każdy z gości znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Wszystkie pokoje mają własne łazienki z pełnym węzłem sanitarnym i dostęp do Internetu.

Chutor Kozacki w Dolinie Koni posiada również stylowe i profesjonalne centrum konferencyjne. Sale konferencyjne są doskonałe na spotkania o różnej wielkości i randze. Obiekt szkoleniowy Chutor Kozacki w Dolinie Koni oferuje również pełne wyposażenie audiowizualne oraz nagłośnienie wynajmowanych sal. To doskonałe miejsce na konferencje, kongresy, narady, sympozja czy wykłady.
  • Największa
    sala konferencyjna:
  • Łączna liczba
    miejsc noclegowych: 0

Lokalizacja

POWRÓT

Obiekty w okolicy

Komentarze (0 wypowiedzi)

Aktualnie brak komentarzy dla tego obiektu. Bądź pierwszy dodaj komentarz!

DODAJ KOMENTARZ +
Mojekonferencje.pl

Ta prezentacja jest w tej chwili nieaktywna.

Wejdź na mojekonferencje.pl i wybierz z ponad 700 obiektów konferencyjnych.

ikona mapa

Wyznacz trasę

Zaznacz obiekt na mapie, następnie uzupełnij adres
początkowy i kliknij przycisk "Wyślij".